رقیه شرعی کامل چکاب(1399)

رقیه شرعی کامل چکاب(1399)

بازدید: 5987    انتشار: 1399/02/04    کد مطلب: 3014    دسته بندی: لیست مطالب


رقیه شرعی کامل چکاب

هر انسانی که بخواهد از شی وجودی نفس خود (مس جن شدن ، جن زدگی، سحر ، طلسم،قفل همزاد ، تابعه(همزادمترادف)ام الصبیان ، چشم زخم یا دلیل بیماری اش ) آگاهی پیدا کند ، این رقیه را تلاوت کند . و این رقیه شرعیه قرآن کریم به این صورت است :
....
خواندن سوره ی حمد 14 بار ، معوذات (سوره های فلق و ناس ) 7 بار ، سوره ی کافرون 14 بار ، آیه الکرسی تا علی العظیم 21 بار و 10 آیه ی اول سوره ی صافات 21 مرتبه ، سپس ایات زیر را بخواند : 

وَأَوْحَيْنَـا إِلَى مُوسَـى أَنْ أَلْقِ عَصَاكَ فَإِذَا هِيَ تَلْقَفُ مَا يَأْفِكُـونَ . فَوَقَعَ الْحَقُّ وَبَطَلَ مَا كَانُوا يَعْمَلُـونَ .  فَغُلِبُوا هُنَالِكَ وَانقَلَبُوا صَاغِرِيـنَ . وَأُلْقِيَ السَّحَرَةُ سَاجِدِيـنَ  . قَالُـوا آمَنَّا بِرَبِّ الْعَالَمِيـنَ .رَبِّ مُوسَى وَهَارُونَ .  7 بار  
     

 و این آیات : 
   قَالَ مُوسَى مَا جِئْتُمْ بِهِ السِّحْرُ إِنَّ اللَّهَ سَيُبْطِلُهُ, إِنَّ اللَّهَ لا يُصْلِحُ عَمَلَ الْمُفْسِدِيـنَ . وَيُحِقُّ اللَّهُ الْحَقَّ بِكَلِمَاتِهِ وَلَوْ كَرِهَ الْمُجْرِمُـونَ . ٧ بار                                                  وهذي الايه . إِنَّمَا صَنَعُوا كَيْدُ سَاحِرٍ وَلا يُفْلِحُ السَّاحِرُ حَيْثُ أَتَى . ٧  بار وسورة ياسين کامل یک مرتبه .
....
شما بعد از خواندن این آیات در خود علایم و تغییراتی را احساس میکنید این تغییرات ممکن است سر شدن دست ها یا پاهایتان ، درد شکم ، کمر ، سردرد ، تپش قلب و ... باشد . 
اگر شما این تغییرات را در خود احساس کردید بهتر است بدانید که در جسم شما ضرری از ماورای الطبیعه وجود دارد و ممکن است این شی را در خواب های خود ببینید . 
هر انسانی ممکن است خوابهای ناراحت کننده و مخوف از حیوانات یا حشرات مثل گربه ، مار ، مارمولک ، عقرب و .. ببیند که دلیل رر آن است که جسم شما دارای نوعی از انواع جن می باشد . 
برای شما مثال هایی میزنیم : 
مثلا ممکن است خواب یک پیرزن  یا سقوط از تخت خواب یا سقوط از بلندی ببینید این دلیلی بر وجود تابعه در شماست . 
یا اینکه ممکن است خواب ببینید که در اماکن نجس مثل حمام هستید یا اینکه در حمام سوسک میبینید . نشانه ی مس جن شدن است . 
اما اگر زنی خواب ببیند که شوهرش با او هم بستر شده است نشانه ی این است که ان شی وجودی در غالب شمایل همسرش با اوست و این دلیل بر وجود مس از نوع جن به نام عمار است که ساکن منازل و حمام هاست .
.....
این شخص هنگام شنیدن قرأت قرآن به مدت طولانی سردرد میگیرد و سر و بدنش بشدت سنگین میشود و به طور دایم خمیازه میکشد . 
اما اگر زنی خواب ببیند با یکی از محرم های خود هم بستر شده ، مثل پدر ، برادر ، عمو ، دایی نشانه ی سحر است . 
مرد بر عکس زن است اگر خود را هم بستر با زنش دید بنابراین مس جن شده است . سردرد شدید ، کمر درد زیاد ، ریزش مو ، دوری از نماز از علایم آن است . 
بنابراين برای رهایی از این موجودات این رقیه شرعیه را بطور کامل و دقیق تلاوت کنید این کار را تا زمانی ادامه دهید که بطور کامل احساس کنید تغییرات گذشته از بین رفته است 
 احساس کنید تغییرات گذشته از بین رفته است . ترجیحا برای رهایی از جن کمی از برگ سدر خرد شده را با آب مخلوط کنید و بر روی جسم قرار داده و رقیه را بخوانید و سپس با آب حمام کنید . یا اینکه این آیات را بر روی روغن زیتون بخوانید و شب هنگام خواب بر جسم خود بمالید . همچنین این امکان هست که این آیات را ضبط کنید و آن را گوش فرا دهید این کار باعث میشود که هر بیماری و یا بچه ای که انرا گوش دهد شفا یابد . 

دعای وفاداری ، دعایی برای زن دوم نگرفتن همسر ( ازدواج دوم ننمودن همسر) ، دعای محبت شوهر

دعای ذیل معروف به دعای وفاداری و محبت همسر است . فردی که نمیخواهد شوهرش همسر دوم اختیار کند و به نحوی میخواهد که زندگیش به اذن و اراده پروردگار از دوام و استحکام بهتر برخوردار باشد، و مهر و محبت شوهرش هم نسبت به او بیشتر شود و وفاداری بیشتر داشته باشد، اگر آیه شریفه ذیل را با گلاب و زعفران در سه برگه نوشته، اولی را به مطلوب بنوشاند. برگه دوم را زیر یا داخل بالش مطلوب بگذارد و برگه سوم را با خود به همراه داشته باشد ان شاء الله به اذن باریتعالی به خواست خود خواهد رسید.
 
آیه شریفه این است:

⚡️لا یحِلُّ لَک النِّسَاء مِن بَعْدُ وَلَا أَن تَبَدَّلَ بِهِنَّ مِنْ أَزْوَاجٍ وَلَوْ أَعْجَبَک حُسْنُهُنَّ إِلَّا مَا مَلَکتْ یمِینُک وَکانَ اللَّهُ عَلَی کلِّ شَیءٍ رَّقِیبًا⚡️

سوره مبارکه احزاب آیه ۵۲

ترجمه :از این پس نه زنان دیگر برای تو حلال اند و نه این که آنان را به همسرانی دیگر بدل کنی اگرچه زیبایی آنها تو را خوش آید، مگر کنیزی که مالکش شوی و خدا مراقب همه چیز است.


آيات كريمه ذيل براي زياد شدن و افزايش مهر و محبت ميان زن و شوهر و خصوصا زن و شوهرهاي جوان و كساني كه احساس سردي نسبت به همسر خود دارند بسيار موثر است.


پس از نماز صبح، ده مرتبه هر آيه را قرائت نمايد و سپس از خداوند جل جلاله درخواست مهر و محبت بيشتر و بهبود روابط ميان خود و همسرش را نمايد.


آيات شريفه ذيل را قرائت نمايد:

(يُحِبُّونَهُمْ كَحُبِّ اللَّهِ وَالَّذِينَ آمَنُوا أَشَدُّ حُبًّا لِلَّهِ) سورة البقرة آيه (165)

 (قُلْ إِن کُنتُمْ تُحِبُّونَ اللّهَ فَاتَّبِعُونِی یُحْبِبْکُمُ اللّهُ)سورة ال عمران آيه (31)

(إِنِّي وَجَّهْتُ وَجْهِيَ لِلَّذِي فَطَرَ السَّمَاوَاتِ وَالأَرْضَ حَنِيفًا وَمَا أَنَا مِنَ الْمُشْرِكِين)َ سورة الانعام آيه (79)

(وَأَلَّفَ بَيْنَ قُلُوبِهِمْ لَوْ أَنْفَقْتَ مَا فِي الْأَرْضِ جَمِيعاً مَا أَلَّفْتَ بَيْنَ قُلُوبِهِمْ وَلَكِنَّ اللَّهَ أَلَّفَ بَيْنَهُمْ إِنَّهُ عَزِيزٌ حَكِيمٌ)  سورة الأنفال آيه (63)

وَقَالَ الْمَلِكُ ائْتُونِي بِهِ أَسْتَخْلِصْهُ لِنَفْسِي ۖ فَلَمَّا كَلَّمَهُ قَالَ إِنَّكَ الْيَوْمَ لَدَيْنَا مَكِينٌ أَمِينٌ) سورة يوسف آيه (54)

 وَأَلْقَیْتُ عَلَیْکَ مَحَبَّةً مِّنِّی وَلِتُصْنَعَ عَلَی عَیْنِی. ) سورة طه آيه (39)

(إِذْ كُنْتُمْ أَعْدَاءً فَأَلَّفَ بَيْنَ قُلُوْبِكُمْ فَأَصْبَحْتُمْ بِنِعْمَتِهِ إِخْوَانًا) سورة ال عمران آيه (103)

 (اللَّهُ نُورُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ مَثَلُ نُورِهِ كَمِشْكَاةٍ فِيهَا مِصْبَاحٌ الْمِصْبَاحُ فِي زُجَاجَةٍ الزُّجَاجَةُ كَأَنَّهَا كَوْكَبٌ دُرِّيٌّ يُوقَدُ مِن شَجَرَةٍ مُّبَارَكَةٍ زَيْتُونَةٍ لَّا شَرْقِيَّةٍ وَلَا غَرْبِيَّةٍ يَكَادُ زَيْتُهَا يُضِيءُ وَلَوْ لَمْ تَمْسَسْهُ نَارٌ نُّورٌ عَلَىٰ نُورٍ يَهْدِي اللَّهُ لِنُورِهِ مَن يَشَاءُ وَيَضْرِبُ اللَّهُ الْأَمْثَالَ لِلنَّاسِ وَاللَّهُ بِكُلِّ شَيْءٍ عَلِيمٌ)  سورة النور آيه (3)


قرائت آيات مباركه فوق را به مدت يك هفته مداوم بدون قضا شدن هيچ نمازي ادامه دهد. به اذن خداوند متعال مهر و محبت ميان آنها بسيار زياد خواهد شد.

گره گشایی با آیات قرآن .بخت گشایی.محبت.باطل کردن سحر .جن زدگی . استخاره با قرآن. وتنزل من القرآن ما هو شفا ورحمة للمؤمنين ولا یزید الظالمين إلا خسارة.


این ختم برای کسانی که از مشکل روابط زناشویی احساس بستگی وقفل شدن را دارند مفید میباشد .
برای ترک گناهای کبیره من جمله زناء وروابط نامشروع .باز شدن بخت دختران وپسرانی که نمیتوانند ازدواج کنند. بر گشت خانمها واقایانی که از منزل قهر کردند.هدایت وترک گناه بخصوص خانمها واقایان  که  متاهل  هستند ولی گربیان هوس شیطانی هوای نفس میباشند که متاسفانه امروزه این مسئله در جهان بی دادمیکند وموجب افزایش طلاق اختلافات خانوادگی واز هم پاشیدن بسیاری از خانواده ها شده مفید است. در هنگام انجام این ختم  احساس سنگینی میکنید که طبیعی میباشد این سنگینی بخاطر گناهان ما میباشد اکثر ما در معرض گناه قرار داریم که بعضی گناهان اشکار وبعضی پنهان .‌خداوند متعال بخشنده ومهربان است ودر توبه راهمیشه بر ما باز نگه داشته (انَّ الله یُحبُ التوابین) خداوند توبه کنندگان را دوست دارد .ان شاءالله این ختم به ما کمک میکند که کمی بفکر اخرت بیفتیم وتا وقتی از عمر ما بقی هست با روی سفید وپرونده اعمال سبک توشه اخرت خود را آماده کنیم .بدرخواست مکرر خانواده ها ومراجعین دستور این ختم گذاشته شد که متاسفانه خیلی از مطالبی که با بنده مشورت میکنند دردناک واسفبار میباشد 
دستور این ختم روزانه یک مرتبه سوره  النساء تلاوت شود یا به فایل صوتی که با صدای دلنشنین قاری قرآن است گوش داده شود .شما میتوانید بجای کسانی که احساس میکنید از این مشکلات رنج میبرند انجام دهید .ان شاءالله خداوند مشکلات مارا با قرآن وتوسل به اهل بیت علیهم السلام  حل کند. 


این روزها خیلی از عزیزان راجع به مهره مار طلسمات شیطانی.خرمهره.  ناموس کفتار دندان گرگ عرج سوحلی وغیره سؤلاتي می پرسند که آیا واقعا اینها کار ساز هستند موکل وقدرت دارند. جواب آنها را با این مطلب و آیات قرآن میدهم که ان شاءالله قانع بشوند. خداوند در قرآن کریم میفرماید:

إِنَّ اللَّهَ لَا يَغْفِرُ أَنْ يُشْرَكَ بِهِ وَيَغْفِرُ مَا دُونَ ذَٰلِكَ لِمَنْ يَشَاءُ ۚ وَمَنْ يُشْرِكْ بِاللَّهِ فَقَدْ ضَلَّ ضَلَالًا بَعِيدًا (١١٦)
خداوند، شرك به او را نمی‌آمرزد؛ (ولی) كمتر از آن را برای هر كس بخواهد (و شایسته بداند) می‌آمرزد. و هر كس برای خدا همتایی قرار دهد، در گمراهی دوری افتاده است.(۱۱۶)
إِنْ يَدْعُونَ مِنْ دُونِهِ إِلَّا إِنَاثًا وَإِنْ يَدْعُونَ إِلَّا شَيْطَانًا مَرِيدًا (١١٧)
آنچه غیر از خدا می‌خوانند، فقط بتهایی است (بی‌روح)، كه هیچ اثری ندارد؛ و (یا) شیطان سركش و ویرانگر است.(۱۱۷)
لَعَنَهُ اللَّهُ ۘ وَقَالَ لَأَتَّخِذَنَّ مِنْ عِبَادِكَ نَصِيبًا مَفْرُوضًا (١١٨)
خدا او را از رحمت خویش دور ساخته؛ و او گفته است: «از بندگان تو، سهم معیّنی خواهم گرفت!(۱۱۸)
وَلَأُضِلَّنَّهُمْ وَلَأُمَنِّيَنَّهُمْ وَلَآمُرَنَّهُمْ فَلَيُبَتِّكُنَّ آذَانَ الْأَنْعَامِ وَلَآمُرَنَّهُمْ فَلَيُغَيِّرُنَّ خَلْقَ اللَّهِ ۚ وَمَنْ يَتَّخِذِ الشَّيْطَانَ وَلِيًّا مِنْ دُونِ اللَّهِ فَقَدْ خَسِرَ خُسْرَانًا مُبِينًا (١١٩)
و آنها را گمراه می‌كنم! و به آرزوها سرگرم می‌سازم! و به آنان دستور می‌دهم كه (اعمال خرافی انجام دهند، و) گوش چهارپایان را بشكافند، و آفرینشِ پاك خدایی را تغییر دهند! (و فطرت توحید را به شرك بیالایند!)» و هر كس، شیطان را به جای خدا ولّیِ خود برگزیند، زیانِ آشكاری كرده است.(۱۱۹)
يَعِدُهُمْ وَيُمَنِّيهِمْ ۖ وَمَا يَعِدُهُمُ الشَّيْطَانُ إِلَّا غُرُورًا (١٢٠)
شیطان به آنها وعده‌ها (ی دروغین) می‌دهد؛ و به آرزوها، سرگرم می‌سازد؛ در حالی كه جز فریب و نیرنگ، به آنها وعده نمی‌دهد.(۱۲۰)
أُولَٰئِكَ مَأْوَاهُمْ جَهَنَّمُ وَلَا يَجِدُونَ عَنْهَا مَحِيصًا (١٢١)
آنها [= پیروان شیطان‌] جایگاهشان جهنم است؛ و هیچ راه فراری ندارند.(۱۲۱)

خداوند انسان را اشرف مخلوقات قرار داده و فرشتگان را مجبور به سجده برای آدم کرده.

وَإِذْ قُلْنَا لِلْمَلَائِكَةِ اسْجُدُوا لِآدَمَ فَسَجَدُوا إِلَّا إِبْلِيسَ أَبَىٰ وَاسْتَكْبَرَ وَكَانَ مِنَ الْكَافِرِينَ (٣٤)
و (یاد كن) هنگامی را كه به فرشتگان گفتیم: «برای آدم سجده و خضوع كنید!» همگی سجده كردند؛ جز ابلیس كه سر باز زد، و تكبر ورزید، (و به خاطر نافرمانی و تكبرش) از كافران شد.(۳۴)

لذا مهره مار ناموس کفتار عرج سوحلی طلسمات وغیره همه آنها شرک به خداوند محسوب میشوند .چرا ما انسانها قدر خود را نمیدانیم وقتی فرشتگان برای آدم سجده کردند. به یک سری خرافات اعتقاد پیدا میکنیم وخداوند خالق هستی را فراموش میکنیم. مار وگرگ در مقابل بنی آدم چیزی نیستند عقل انسان شریفترین مخلوق عالم هستی است اگر خوب ودر راه خدا وایمان به خدا قرار بگیردوسیر الی الله را طی کند. به درجات علیا میرسد

وَإِذَا سَأَلَكَ عِبَادِي عَنِّي فَإِنِّي قَرِيبٌ ۖ أُجِيبُ دَعْوَةَ الدَّاعِ إِذَا دَعَانِ ۖ فَلْيَسْتَجِيبُوا لِي وَلْيُؤْمِنُوا بِي لَعَلَّهُمْ يَرْشُدُونَ (١٨٦)

و هنگامی كه بندگان من، از تو در باره من سؤال كنند، (بگو:) من نزدیكم! دعای دعا كننده را، به هنگامی كه مرا می‌خواند، پاسخ می‌گویم! پس باید دعوت مرا بپذیرند، و به من ایمان بیاورند، تا راه یابند (و به مقصد برسند)!(۱۸۶)

عاقلان دانند؟؟؟
 این مطلب آیات قرآن کریم وکلام خداوند میباشد ازبنده حقیر نیست پس خواسته های خود را از خداوند متعال. قرآن کریم.توسل به اهل بیت علیهم السلام بخواهید. ومن الله التوفیق.

مطلب بالا
شامل احجار کریمه مانند عقیق یاقوت فیروز لؤلؤ مرجان و..... علم جفر .وفق های اسلامی علم فلک ونجوم. علوم قرآن درمانی احادیث.اذکار وختم ها وغیره نمیباشد .  توضیح داده شد .

بسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيِمِ⭐️

الحَمْدُ لله رَبِّ العَالَمِينَ وَالصَّلاَةُ وَالسَّلاَمُ عَلَى أَشْرَفِ الخَلْقِ أَجْمَعِينَ وَخَاتَمِ الأَنْبِياءِ وَالمُرْسَلِينَ نَبِيِّنا مُحَمَّدٍ وَعَلَى آلِهِ  وَالتَّابِعِينَ وَمَنْ تَبِعَهُمْ بِإِحْسَانٍ إِلَى يَوْمِ الدِّيِنِ.


⭐️أعُوذُ بِاللهِ مِنَ الشَّيطانِ الرَّجِيمِ⭐️

{وَاصْبِرْ نَفْسَكَ مَعَ الَّذِينَ يَدْعُونَ رَبَّهُمْ بِالغَدَاةِ وَالعَشِيِّ يُرِيدُونَ وَجْهَهُ وَلاَ تَعْدُ عَيْنَاكَ عَنْهُمْ تُرِيدُ زِينَةَ الْحَيَاةِ الدُّنْيَا وَلاَ تُطِعْ مَنْ أَغْفَلْنَا قَلْبَهُ عَن ذِكْرِنَا وَاتَّبَعَ هَوَاهُ وَكَانَ أَمْرُهُ فُرُطًا} (28) [سورة الكهف].


⭐️ اللَّهُمَّ اعْمُرْ قُلُوبَنَا بِالإِيـمَانِ، وَاخْتِمْ لَنَا بِخَاتِمَةِ الإِحْسَانِ.

⭐️اللَّهُمَّ إِنَّا نَسْأَلُكَ الرَّوْحَ وَالرَيْحَانَ، وَالأَمْنَ وَالإِيمَانَ، وَالرِّضَى وَالرُّضْوَانَ.

⭐️ اللَّهُمَّ إِنَّا عَبِيدُكَ بَنُو عَبِيدِكَ، قَدْ وَقَفْنَا بِبَابِكَ، وَلُذْناَ بِجَنَابِكَ، وَأَنَخْنَا مَطَايَانَا عَلَى أَعْتَابِكَ، نَرْجُو رَحْمَتَكَ وَنَخْشَى عَذَابَكَ.

⭐️اللَّهُمَّ فَأَعْطِنَا وَلاَ تَحْرِمْنَا، وَزِدْنَا وَلاَ تُنْقِصْنَا، وَأَكْرِمْنَا وَلاَ تُهِنَّا، وَامْكُرْ لَنَا وَلاَ تَمْكُرْ بِنَا، وَكُنْ لَنَا وَلاَ تَكُنْ عَلَيْنَا.
وَعَافِنَا وَاعْفُ عَنَّا، وَاقْبَلْ خُشُوعَنَا، وَارْحَمْ ضَعْفَنَا، وَاجْـبُرْ كَسْرَنَا، وَثَقِّلْ بِالعَمَلِ الصَّالِحِ مِيزَانَنَا.

⭐️ وثَبِّتْ أَقْدَامَنَا، وَاسْتُر عَورَاتِنَا، وَآمِنْ رَوْعَاتِنَا، وَيَمِّنْ كِتَابَنَا، وَيَسِّرْ حِسَابَنَا، وَحَقِّقْ إِيمَانَنَا.

⭐️اللَّهُمَّ اسْقِنَا الغَيْثَ وَلاَ تَجْعَلْنَا مِنَ القَانِطِينَ بِرَحْمَتِكَ يَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِينَ.

⭐️ اللَّهُمَّ احْقِنْ دِماءَ الْمُسْلِمِينَ فِي كُلِّ مَكَانٍ.

⭐️ وصَلِّ اللَّهُمَّ وَسَلِّمْ وَبَارِكْ عَلَى نَبِيِّنا مُحَمَّدٍ وَعَلَى آلِهِ الطّیبِین الطّاهِرین.

🙏دعای مخصوص کانال طب وعلاج روحانی قرآن درمانی . برای تک تک اعضای کانال و هموطنان عزیز 
ازطرف مدیریت .ادمین وخدمتگذاران کانال

کانال طب وعلاج روحانی قرآن درمانی
.......................
وَنُنَزِّلُ مِنَ الْقُرْآنِ مَا هُوَ شِفَاءٌ وَرَحْمَةٌ لِّلْمُؤْمِنِینَ وَلاَ یَزِیدُ الظَّالِمِینَ إَلاَّ خَسَارًا

در قرآن مجید 6 آیه میباشد كه در هر یك از آن آیات شریف حرف (ق) 10 بار تكرار شده است به همین علت هر یك از این آیات را به تنهایی10 قاف میگویند و چون 4 آیه در كنار هم قرار گیرد آنرا 40 قاف مینامند و هر گاه 6 آیه در كنار هم باشد آنرا 60 قاف میگویند، پس اگر در جایی اشاره به 10 قاف شده منظور یك آیه از این آیات كریمه میباشد و 40 قاف دلیل بر 4 آیه مباركه و 60 قاف هم منظور از 6 آیة شریفه خواهد بود

این آیات عبارتند از:👇👇
⭐️1- سورة مباركة بقره آیة شریفة 246
⭐️2- سورة مباركة آل عمران آیة شریفة 181.
⭐️3- سورة مباركة نسآء آیة شریفة 77.
⭐️4- سورة مباركة المآئده آیة شریفة 27.
⭐️5- سورة مباركة الرّعد آیة شریفة 16.
⭐️6- سورة مباركة المزمّل آیة شریفة 20

👈ألَمْ تَرَ إِلَى الْمَلَإِ مِنْ بَنِيٓ إِسْرَآئِيلَ مِنْ بَعْدِ مُوسَىٰٓ إِذْ قَالُوا لِنَبِيٍّ لَهُمُ ابْعَثْ لَنَا مَلِكًا نُقَاتِلْ فِي سَبِيلِ اللَّهِ قَالَ هَلْ عَسَيْتُمْ إِنْ كُتِبَ عَلَيْكُمُ الْقِتَالُ أَلَّا تُقَاتِلُوا قَالُوا وَمَا لَنَآ أَلَّا نُقَاتِلَ فِي سَبِيلِ اللَّهِ وَقَدْ أُخْرِجْنَا مِنْ دِيَارِنَا وَأَبْنَآئِنَا فَلَمَّا كُتِبَ عَلَيْهِمُ الْقِتَالُ تَوَلَّوْا إِلَّا قَلِيلًا مِنْهُمْ وَاللَّهُ عَلِيمٌ بِالظَّالِمِينَ (٢٤٦)

👈لقَدْ سَمِعَ اللَّهُ قَوْلَ الَّذِينَ قَالُوٓا إِنَّ اللَّهَ فَقِيرٌ وَنَحْنُ أَغْنِيَآءُ سَنَكْتُبُ مَا قَالُوا وَقَتْلَهُمُ الْأَنْبِيَآءَ بِغَيْرِ حَقٍّ وَنَقُولُ ذُوقُوا عَذَابَ الْحَرِيقِ (١٨١)

👈ألَمْ تَرَ إِلَى الَّذِينَ قِيلَ لَهُمْ كُفُّوٓا أَيْدِيَكُمْ وَأَقِيمُوا الصَّلَاةَ وَآتُوا الزَّكَاةَ فَلَمَّا كُتِبَ عَلَيْهِمُ الْقِتَالُ إِذَا فَرِيقٌ مِنْهُمْ يَخْشَوْنَ النَّاسَ كَخَشْيَةِ اللَّهِ أَوْ أَشَدَّ خَشْيَةً وَقَالُوا رَبَّنَا لِمَ كَتَبْتَ عَلَيْنَا الْقِتَالَ لَوْلَآ أَخَّرْتَنَآ إِلَىٰٓ أَجَلٍ قَرِيبٍ قُلْ مَتَاعُ الدُّنْيَا قَلِيلٌ وَالْآخِرَةُ خَيْرٌ لِمَنِ اتَّقَىٰ وَلَا تُظْلَمُونَ فَتِيلًا (٧٧)

👈واتْلُ عَلَيْهِمْ نَبَأَ ابْنَيْ آدَمَ بِالْحَقِّ إِذْ قَرَّبَا قُرْبَانًا فَتُقُبِّلَ مِنْ أَحَدِهِمَا وَلَمْ يُتَقَبَّلْ مِنَ الْآخَرِ قَالَ لَأَقْتُلَنَّكَ قَالَ إِنَّمَا يَتَقَبَّلُ اللَّهُ مِنَ الْمُتَّقِينَ (٢٧)

👈قلْ مَنْ رَبُّ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ قُلِ اللَّهُ قُلْ أَفَاتَّخَذْتُمْ مِنْ دُونِهِٓ أَوْلِيَآءَ لَا يَمْلِكُونَ لِأَنْفُسِهِمْ نَفْعًا وَلَا ضَرًّا قُلْ هَلْ يَسْتَوِي الْأَعْمَىٰ وَالْبَصِيرُ أَمْ هَلْ تَسْتَوِي الظُّلُمَاتُ وَالنُّورُ أَمْ جَعَلُوا لِلَّهِ شُرَكَآءَ خَلَقُوا كَخَلْقِهِ فَتَشَابَهَ الْخَلْقُ عَلَيْهِمْ قُلِ اللَّهُ خَالِقُ كُلِّ شَيْءٍ وَهُوَ الْوَاحِدُ الْقَهَّارُ (١٦)

👈إنَّ رَبَّكَ يَعْلَمُ أَنَّكَ تَقُومُ أَدْنَىٰ مِنْ ثُلُثَيِ اللَّيْلِ وَنِصْفَهُ وَثُلُثَهُ وَطَآئِفَةٌ مِنَ الَّذِينَ مَعَكَ وَاللَّهُ يُقَدِّرُ اللَّيْلَ وَالنَّهَارَ عَلِمَ أَنْ لَنْ تُحْصُوهُ فَتَابَ عَلَيْكُمْ فَاقْرَءُوا مَا تَيَسَّرَ مِنَ الْقُرْآنِ عَلِمَ أَنْ سَيَكُونُ مِنْكُمْ مَرْضَىٰ وَآخَرُونَ يَضْرِبُونَ فِي الْأَرْضِ يَبْتَغُونَ مِنْ فَضْلِ اللَّهِ وَآخَرُونَ يُقَاتِلُونَ فِي سَبِيلِ اللَّهِ فَاقْرَءُوا مَا تَيَسَّرَ مِنْهُ وَأَقِيمُوا الصَّلَاةَ وَآتُوا الزَّكَاةَ وَأَقْرِضُوا اللَّهَ قَرْضًا حَسَنًا وَمَا تُقَدِّمُوا لِأَنْفُسِكُمْ مِنْ خَيْرٍ تَجِدُوهُ عِنْدَ اللَّهِ هُوَ خَيْرًا وَأَعْظَمَ أَجْرًا وَاسْتَغْفِرُوا اللَّهَ إِنَّ اللَّهَ غَفُورٌ رَحِيمٌ (٢٠)

[Forwarded from طب وعلاج الروحاني (قرآن درمانی)گره گشایی]
🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
⭐️#مس_جن_چیست؟⭐️
همه انسانها در معرض مس جن قرار میگیرند .گذر جن از جسم انسان را مس جن میگویند که سبب اختلالاتی روی همزاد (قرین) جسم وروان انسان میگذارد ومسبب مشکلاتی میشود که در زیر به چند نشانه مهم آن اشاره میکنم

علت واسباب مس جن  شدند کدامند ؟

1⃣دور شدن از اطاعت خدواند وترک نمازواعمال عبادت روز مره
 2⃣ استفاده ازآلات لهو وطرب و موسیقی بیش از حد 
3⃣صدای بلند صحبت کردن در مجاری آب خروجی منازل .حمام وزیرزمین انباری متروکه وتاریک بدون ذکر بسم الله وارد شدن 
4⃣گریه وجیغ وفریاد کشیدن قبل از خواب 
5⃣ریختن آب گرم در حمام و دستشویی بخصوص وقت اذان 
 6⃣پریدن از بلندی بدون ذکربسم الله

7⃣داخل شدن در اماکن تاریک و خرابه بدون بسم الله
8⃣ترس زیاد داشتن.استرس انشغال فکری.انحراف فکری.
 9⃣دعوا وجر بحث زیاد بین زن وشوهر واعضای خانواده
0⃣1⃣عصبانیت شدید پرخاشگری.بدبینی.بدهنی .کفرگفتن. 
1⃣1⃣ روی آوردن به شهوات.ترک واجبات.زنا روابط نامشروع وغیره
 2⃣1⃣وارد شدن در مجالسی که اسم وذکر خدا در آنجا نباشد .
3⃣1⃣آرایش زیاد وبیش ازحد خانمها واستفاده از عطر وادکلان هایی الکل دارکه باعث جذب اجنه شود . 
 4⃣1⃣از طریق سحر وجادو.وطلسم وچشم زخم بر همزادانسان مسلط میشود
 5⃣1⃣خواندن کتابهای قوی طلسمات وخطرناک وتکرار کردن اسمهایی که به زبانهای نامفهموم مانند عبری سریانی سیکی پشتو وغیره
6⃣1⃣همیشه بر حالت نجس ماندن بخصوص خانمها ..وعدم رعایت طهارت جسم ومکان ولباس.
7⃣1⃣مصرف انواع مواد مخدر مسکر وغیر مسکر .روانگردان ومحرک 
 8⃣1⃣رفتن زیاد به قبرستون بخصوص اگر ناپاک باشید(خانمها توجه کنند) .نشستن کنار رودخانه ساحل دریا به مدت طولانی 
9⃣1⃣👈علامت اصلی مس جن‌ اینکه وقتی از جسم انسان گذر کند موهای بدن سیخ میشود وحالت چندشی به انسان دست میدهد وبه نفس پس نفس میفتد .خارش بدن بی حس شدن اعضاء وافتادن فشار خون همراه با تپش قلب غیر طبیعی .سردرد .حالت تهوع .سنگینی چشمها وتار شدن دید .....

(مختصر ازعلایم را برای شما اشاره کردیم) 
👈نکته! اجنه از طریق استشمام واستنشاق تغذیه میکنند  اجنه رحمانی از عطورات گیاهی وخوب مانند عنبر مشک گلاب میعه سایله حبهان ند وغیره تغذیه میکنند 
اجنه شیطانی از نجاسات مانند پشکل حیوانات نجس .خون  ادرار مدفوع .ترشحات و منی وغیره 

اجنه چون وجود فیزیکی وجسمی ندارند فقط از طریق بویایی تغذیه وانرژی میگیرند حتما شنیدید که برای احضار اجنه رحمانی از بخورات استفاده میکنند و برای کارهای سحر وجادو وطلسمات  شیطانی از نجاسات استفاده میکنند به این علت است .
بعضیها اعتقاد دارن که اجنه با انسان رابطه جنسی برقرار میکنند که این اشتباه محض است به این دلیل که انسان از گل وآب خلق شده وجود فیزیکی داره وجن از آتش که وجود فیزیکی نداره .اما بدلایل اخلاقی از گفتن علت اصلی عذر خواهی میکنم 
فقط این نکته را اشاره کنم که اجنه شیطانی برای رسیدن به تغذیه وانرژی خود. اقدام به این تحریک  میکنند که بیشتر فکری میباشد وکمتر فیزیکی صورت میگیرد درحد حس و لمس کردن...

  👈بهترین وقویترین  راه جلوگیری و منع ودفع شر اجنه ومس جن شدن حمل ونگه داری  حصار وحجابهای قرآنی که محافظ و پوشش وسپری قوی میباشد  بهترین حصارهایی که توصیه میشوند (حصار طول قامت) و(هفت حصار) هستند. ان شاءالله  مطلب را بصورت واضح خدمت شما عزیزان بیان کرده باشم
ومن الله التوفیق 
🖊سیدحمزه موسوی 
..................................
وَنُنَزِّلُ مِنَ الْقُرْآنِ مَا هُوَ شِفَاءٌ وَرَحْمَةٌ لِّلْمُؤْمِنِینَ وَلاَ یَزِیدُ الظَّالِمِینَ إَلاَّ خَسَارًا
نظرات کاربران
محمدجواد امیری
1399/08/29

سلام ایا کسی میتواند برای خودش الرقیه بخونه؟

ارسال نظر
[نظر شما پس از تایید مدیر نمایش داده می شود.]
درج آگهی رایگان

سایت آگهی90 یک شتاب دهنده تبلیغاتی میباشد که صرفا جهت نمایش آگهی ها و تبلیغات کاربران فعالیت دارد.در این سایت هیچ گونه خرید و فروش کالا وجود ندارد این سایت جهت تبلیغات کسب و کارهای مختلف , محصولات و خدمات میباشد.

logo-samandehi

تماس با ما

می توانید نظرات و پیشنهادات خود را از طریق فرم تماس با ما برای ما ارسال کنید.
ایمیل: info [@] agahi90.ir
پشتیبانی آگهی دهندگان : 3770 - 465 - 0911

طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع برعهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های ایرانی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای شتاب دهنده تبلیغاتی آگهی90 محفوظ است وبتینا وبتینا
تصویر آیکن بگراند