4 مورد از جالب ترین جوامع در دنیا (2019)

4 مورد از جالب ترین جوامع در دنیا (2019)

بازدید: 174    انتشار: 1398/03/24    کد مطلب: 2952    دسته بندی: لیست مطالب


4 مورد از جالب ترین جوامع در دنیا (2019)


جوامع مختلف بشری هر کدام با شرایط مختلف در حال زندگی کردن هستند اما در این میان برخی گروه ها هستند که با مایقی انسان ها کمی متفاوت هستند. این گروه ها و جوامع خاص در دنیا بسیار مشهور هستند و در ادامه به برخی از مهمترین آن ها می پردازیم که شاید تا به حال نام آن ها را نشنیده باشید.

روستای بانوان

جالب ترین جوامع در دنیا +عکس


روستایی در جنوب برزیل قرار گرفته است که اکثر جمعیت آن را خانم ها تشکیل می دهند. "Noiva do Cordeiro" روستایی می باشد که در آن جمعیت مردها به شدت پایین است و خانم ها بیشتر کارهای روستا را انجام می دهند. در این روستا کشاورزی و شهرداری در اختیار بانوان است و مردها معمولا خارج از روستا کار می نمایند...

شهر زباله

جالب ترین جوامع در دنیا +عکس


یکی از جوامع عجیبی که در دنیا دیده شده است در نزدیکی قاهره قرار دارد. این جامعه که به شهر زباله ای مشهور شده است منطقه ای خاص در خارج از شهر قاره پایتخت مصر است. در این منطقه مردم با زباله های 20 میلیون نفر جمعیت قاهره زندگی می کنند و در شهر آن ها همه چیز زباله ای است. برق و اب در این شهر وجود ندارد ولی نکته مهم این است که حدود 90 درصد از زباله ها بازیافت می شود اما مابقی در شهر پخش شده است.

جامعه قبرستان

جالب ترین جوامع در دنیا +عکس


زندگی در قبرستان ها در همه جای دنیا غیر مجاز است اما در منطقه مانیلای فیلیپین این مورد به گونه دیگری است. دراین منطقه مردم به خاطر شرایط سخت اقتصادی در قبرستان زندگی می کنند و برخی از آن ها در همان نقطه مشغول به کار شده اند. با رفتن این قبرستان که 130 هکتار وسعت دارد کاملا شاهد خانه های زاغه نشینی و بچه هایی می شوید که بین قبرها در حال بازی هستند.

پادشاهی کوتوله ها

جالب ترین جوامع در دنیا +عکس


در منطقه توریستی کونمینگ در چین منطقه ای وجود دارد که تنها افراد 130 سانتی متری در ان زندگی می کنند. در این منطقه، کوتوله ها با پوشیدن لباس های شاهنشاهی چین باستان توریست ها را هدایت می کنند. مردم نیز در کنار دیدن این افراد از مناطق باستانی دیدن می کنند. به گفته بسیاری این منطقه به شکل یک باغ وحش انسانی است ولی افراد کوتاه قدی که در این جا کار می کنند بسیار از شرایط خود راضی هستند.

آگهی

آگهی

..
ثبت نام

دیدگاه خود را بنویسید


[نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود.]