4 نکته مهم درج تبلیغات رایگان در سال (2019)

4 نکته مهم درج تبلیغات رایگان در سال (2019)

بازدید: 304    انتشار: 1398/03/10    کد مطلب: 2842    دسته بندی: لیست مطالب


 4 نکته مهم درج تبلیغات رایگان در سال (2019)


در مقاله سعی داریم تا شما را با جزییات و نحوه درج تبلیغات رایگان در فضای مجازی آشنا کنیم و  بررسی این نکته مهم که تبلیغات رایگان در دوره و زمانه ای که مصداق بارز مثل معروف هر چقدر پول بدی همون قدر آش میخوری شده چه مزیت هایی خواهد داشت و آیا چیزی جز وقت تلف کردن نیست؟


درج تبلیغات رایگان


اما روال درج تبلیغات رایگان در اکثر وب سایت های تبلیغاتی و البته رسانه تبلیغاتی آگهی90 به این صورت است که در صفحه اول وب سایت گزینه درج آگهی یا تبلیغات وجود دارد که نیازی به طی مراحل عضویت ندارد. پس از کلیک بر روی آن، صفحه ای با چندین کادر باز میشود که شامل کادر انتخاب موضوع و زیر مجموعه مربوط به تبلیغات شما و عنوان آگهی، توضیحات کوتاه، متن آگهی، کلید واژه های مربوط به تبلیغات، و اطلاعات مربوط به شما جهت تماس مخاطبان یا مشتریان با آگهی دهنده است.


تبلیغات رایگان


با تکمیل کردن کادر های ستاره دار یا الزامی کار ثبت آگهی تمام است فقط با کلیک بر روی گزینه ذخیره یا ارسال، آگهی شما جهت تایید به مدیریت منتقل میشود که در صورت نبود مشکل و نیز رعایت عرف و شئونات جامعه، تبلیغات شما در اسرع وقت تایید شده و در سایت به نمایش در می آید.  


رایگان تبلیغات کنید


البته نوع کامل تر این روند به این صورت است که شما می توانید اول در سایت عضو شوید و سپس با یوزر و پسورد (نام و رمز) خودتان وارد پانل کاربری خود شده و شروع به درج آگهی یا آگهی های مربوط به کسب و کار خود کنید. مزیت این روش در این است که مدیر سایت و شما در تبادل اطلاعات دو سویه با یکدیگر راحت تر و سریعتر خواهید بود و در مراجعات بعدی خود دچار سردرگمی و اتلاف وقت نخواهید شد.


تبلیغات مجانی


اما ذکر این نکته ضروری است که شما با درج تبلیغات رایگان در اینترنت بدون صرف هزینه، حداقل اطلاعاتی را بوسیله تماس مشتریان در مورد نیازها و خواست های آنان و بازارسنجی و بازاریابی محصولات و خدمات خود در سایر استانها و شهرها بدست خواهید آورد که کمک زیادی در تصمیمات کاری آینده شما خواهد کرد.نظر شما چیست؟


انتخاب باشماست


با سپاسی بیکران

رسانه تبلیغاتی آگهی90


آگهی


ثبت نام
دیدگاه خود را بنویسید


[نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود.]