7 نکته بزرگ تبلیغات کلیکی در سال (2019)

7 نکته بزرگ تبلیغات کلیکی در سال (2019)

بازدید: 429    انتشار: 1398/03/11    کد مطلب: 2830    دسته بندی: لیست آموزش


7 نکته بزرگ تبلیغات کلیکی در سال (2019)

اگر بخواهیم تعریف دقیقی درباره تبلیغات کلیکی داشته باشیم باید بگوئیم : تبلیغات کلیکی به روش تبلیغاتی در اینترنت اطلاق می شود که به ازای هر کلیک کاربر یا مشتری مبلغی از آگهی دهنده (تبلیغ دهنده) کسر می گردد .

تبلیغات کلیکی,http://Agahi90.ir

در نگاه عامه مردم تبلیغات کلیکی یک روش تبلیغاتی بیهوده و بی نتیجه است اما اگر واقعا به چشم یک برنامه نویس و یا یک بیزینس کار به این کار و نتیجه آن نگاه کنید خواهید دید که در عین پیچیدگی بسیار هم سودمند است .

http://Agahi90.ir,تبلیغات کلیکی

نام بین المللی تبلیغات کلیکی pay per click می باشد که به طور اختصار به آن PPC نیز می گویند.

تبلیغات کلیکی,http://Agahi90.ir

که اگر این عبارت را به زبان فارسی ترجمه کنیم می شود : پرداخت برای هر کلیک .

http://Agahi90.ir,تبلیغات کلیکی


اما روش کار تبلیغات کلیکی به چه نحوی است :

در این روش که یک طرف تبلیغ دهنده و در طرف دیگر نمایش دهنده تبلیغ وجود دارد ، تبلیغ دهنده باید هزینه ای را که نمایش دهنده تبلیغ عنوان می کند به حساب نمایش دهنده واریز نماید ، پس از این مرحله نمایش دهنده تبلیغ شروع می کند به قرار دادن تبلیغات در سایت خود و به ازای هر کلیک کاربران همان مبلغ محاسبه می شود .

تبلیغات کلیکی,http://Agahi90.ir


اما در حالت دیگر اگر به غیر از تبلیغ دهنده و نمایش دهنده ، موسسه تبلیغاتی دیگری هم وجود داشته باشد ، تبلیغ دهنده باید مبلغ محاسبه شده توسط موسسه را که برای هر کلیک در نظر گرفته شده را به حساب موسسه واریز نماید و پس از آن موسسه با درخواست سایت های نمایش دهنده تبلیغ ، کد تبلیغات را در اختیار آنان قرار می دهد و دارندگان سایت های تبلیغاتی کد را در سایت گذاشته و در این هنگام به ازای هر کلیک کاربران روی تبلیغ هزینه هر کلیک از طریق موسسه به حساب مدیر سایت نمایش دهنده آگهی واریز خواهد شد .


http://Agahi90.ir,تبلیغات کلیکی

هزینه ای که برای هر کلیک برآورد می شود ارتباط دارد با میزان درخواست یک کلمه کلیدی ، هر چه قدر درخواست یک کلمه کلیدی زیاد باشد یقینا قیمت آن هم بالا خواهد رفت  و همچنین با ارزش بودن یک سایتی که قرار است تبلیغ شما به صورت کلیکی در آن به نمایش درآید .

تبلیغات کلیکی,http://Agahi90.irهمه ما می دانیم تا زمانی که بر روی تبلیغ کلیکی صورت نگیرد مبلغی هم از حساب تبلیغ دهنده کسر نخواهد شد که این کار بسیار عقلانی و سودمند می باشد .

http://Agahi90.ir,تبلیغات کلیکی به طور قطع هر روش تبلیغاتی در کنار تمامی مزیت هائی که دارد شامل برخی معایب و نواقص هم می باشد . از مهم ترین مشکلات تبلیغات کلیکی وجود برخی کلیک های جعلی می باشد . برخی از ربات های کاربر نمای برنامه نویسی شده وجود دارند که به صورت جعلی اقدام به کلیک بر روی تبلیغ کرده و به این وسیله از حساب شما هزینه هائی کسر خواهد شد .

با سپاسی بیکران

رسانه تبلیغاتی آگهی90


آگهی

آگهی

..
ثبت نامدیدگاه خود را بنویسید


[نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود.]