10 مورد از بهترین روش تبلیغات در ایران (2019)

10 مورد از بهترین روش تبلیغات در ایران (2019)

بازدید: 412    انتشار: 1398/07/17    کد مطلب: 2806    دسته بندی: لیست مطالب


10 مورد از بهترین روش تبلیغات در ایران (2019)


اکثر ما ابن گونه فکر می کنیم که به ازای هر یک تبلیغی که در یک سایت درج می کنیم حتما نمونه ای از بهترین تبلیغات را داشته ایم و این تبلیغات باید برای ما منجر به افزایش فروش و جذب مشتری گردد اما آیا این نوع بر داشت از مفهوم درج آگهی صحیح است؟
اگر واقعا بخواهیم واقع بین باشیم باید این طور برداشت کنیم که تبلیغاتی که بدون برنامه ریزی و بدون هیچ گونه ایده و طرح جدیدی همراه باشد و خود به خود باعث افزایش فروش و جلب مشتری گردد کاملا به صورت اتفاقی صورت گرفته است و نمی توان به طور قطع این روش را سودمند و درست دانست .
بهترین تبلیغات

در زمانه ای که ما در آن هستیم و به نام عصر ارتباطات است تبلیغات دیگر منسوب به تبلیغات تلویزیونی و روزنامه ای نمی‌ گردد. در حال حاضر متد های بسیار خاص و شکیلی برای بهترین تبلیغات مورد استفاده قرار گرفته است و می گیرد که گوش چشمی به این شیوه ‌های جدید و امروزی در ایجاد دیدی وسیع و بازتر نسبت به این فرایند می‌تواند بسیار سودمند باشد و ایده‌ های ناب تری را در ذهن کاربران و آگهی دهندگان ایجاد نماید.

بهترین تبلیغات

در حال حاضر روش های تبلیغاتی متفاوت و متنوعی برای انواع کسب و کار ها به وجود آمده است که این روزها برای تبلیغات محصولات و خدمات مورد استقبال عمومی قرار گرفته است و آن چیزی نیست جز تبلیغات در سایت های جذب آگهی که نمونه ای از درج بهترین تبلیغات می باشد و یکی از این سایت های مورد استقبال سایت تبلیغاتی آگهی۹۰ است که در پیش روی دیدگان شما عزیزان قرار گرفته است .

بهترین تبلیغات

همانطور که شما کاربران گرامی مطلع هستید مبحث تبلیغات و آگهی های تبلیغاتی اکنون وسیع تر و پیچیده تر و در عین حال آسان تر و نوین تر شده است اگر کمی مطالعه در زمینه رسانه های درج آگهی تبلیغاتی اینترنتی داشته باشیم .
این متد تبلیغاتی در طی این سال ها روندی را طی کرده است که اگر ده سال در مورد چنین روش تبلیغاتی سخن به میان می آمد مورد مخالفت شدید افراد قرار می گرفت و ناشناخته باقی می ماند .
تبلیغات بهتر

از علت های پیشرفت و نوآوری در حوزه تبلیغ و آگهی های تبلیغاتی اینترنتی می توان به تکامل و پیشرفت فناوری های اطلاعاتی و ارتباطاتی اشاره کرد . اکنون در هر جایی که دسترسی به دنیای مجازی هست به طور قطع آثاری از تبلیغات اینترنتی را در آن مکان و موقعیت مشاهده می کنیم و انواع متفاوتی از آن را مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهیم . اما آنچه در این میان دارای اهمیت فراوانی است شناخت مشتریان خاص در حوزه های مختلف مشاغل برای استفاده مفید از هریک از ابزارهای تبلیغاتی به روز است .

بهترین تبلیغات

به طور قطع این جمله به گوش شما نیز خورده است که تبلیغات هزینه نیست بلکه یک سرمایه گذاری بهینه است .
 آیا هر روش تبلیغاتی سرمایه گذاری به حساب می آید ؟به طور حتم که این گونه نیست.
تبلیغات همان گونه که گفته شد یک فرایند به هم پیوسته ی هزینه بر می باشد که با قطع روند تبلیغاتی هر شغلی می تواند دچار مشکلات اساسی گردد . 
تعداد کسب وکارهای فراوانی وجود داشتند که در روز ها و ماه های اولیه فروش خود به دلیل عدم مشکل مالی صاحبان آن ها با تبلیغات بسیار وسیع و گسترده و چشم نوازی، خود را به مشتریانشان شناسانده اند اما با از دست دادن پشتوانه مالی خود و یا عدم ایجاد طرح های نوین در تبلیغات خود و قطع ناگهانی تبلیغات به صورت بسیار آرام و نامحسوسی از چرخه رقابت عقب زده شده اند و در اذهان مشتریان خود نیز به فراموشی سپرده شده اند .

تبلیغات برتر

یکی از بهترین تبلیغات  در افزایش فروش یک محصول درج تبلیغات اینترنتی در سایت های تبلیغاتی می باشد که البته تعداد این گونه سایت ها کم نیستند و هم چنان روزانه شاهد پیدایش تعداد جدیدی از این سایت های تبلیغاتی هستیم . اما باید به این مطلب توجه داشت که بهترین تبلیغات اینترنتی ، تبلیغاتی می باشند که دارای لینک به وب سایت آگهی دهنده هستند. این نوع تبلیغات را اصطلاحا تبلیغات لینکدار می نامند. پس اگر به دنبال تبلیغات در اینترنت و سایت های جذب آگهی می باشید دقت فرمائید که از تبلیغاتی استفاده کنید که دارای لینک هستند البته این زمانی به وقوع می پیوندد که سایت یا وبلاگ یا صفحه اینترنتی شما دارای رتبه بالایی از نظر موتورهای جستجو باشد تا مدیران سایت های با رتبه بالا نیز لینک شما را درج نمایند در غیر این صورت این امر امکان پذیر نمی باشد .

تبلیغات بهتر

از سوی دیگر تبلیغی که در سایت های معتبر به نمایش در می آیند در میزان افزایش فروش کالا ها و محصولات شما تاثیر به سزایی دارند .
برای پی بردن به اهمیت این موضوع گفتگویی داشتیم با مدیر مسئول رسانه تبلیغاتی آگهی۹۰.آی آر در زمینه روش های تبلیغات اینترنتی و روند آنها در افزایش فروش یم محصول و جذب مشتری بیشتر . که بنا به گفته ایشان :  از نظر موتور های جستجوگری همانند گوگل و ... تبلیغاتی که در صفحه اول یک سایت به نمایش درمی آیند نسبت به صفحات داخلی تر آن سایت از اهمیت و رتبه بالاتری بر خوردار است ، این نکته را باید یاد آورم کنم که درج آگهی رایگان نیز چندان بی تاثیر نخواهد بود اما باز خورد تبلیغات ویژه به مراتب بالاتر از آگهی رایگان است . و مدت زمانی که یک تبلیغ در یک سایت به نمایش در می آید هر چقدر طولانی تر باشد برای آن آگهی مفید تر خواهد بود . 

آگهی برتر

اگر صاحبین کسب و کارهای گوناگون به دنبال بازخورد خوبی از تبلیغات خود در سایت هستند باید روی تبلیغات بلند مدت برنامه ریزی داشته باشند تا طعم فروش اینترنتی محصولات خود را بچشند و رضایت از این متد تبلیغاتی را به عینه ببینند . 
یکی دیگر از نکاتی که بشدت حائز اهمیت است این مورد است که در هنگام ثبت آگهی در سایت های تبلیغاتی همچون آگهی۹۰ دقت فراوانی به خرج دهند که توضیحات کاملی در مورد خدمات یا محصولات خود درج نمایند . هر قدر که این توضیحات کامل تر و وسیع تر باشد از نظر سرچ گوگل بهتر خواهد بود زیرا دید وسیعی را به مشتریان در مورد یک محصول می دهد . همچنین قرار دادن عکسی با کیفیت عالی و مرتبط به تیتر آگهی تاثیر زیادی روی رتبه آگهی شما از نظر الگوریتم های موتور های جستجو خواهد داشت . 

آگهی های بالاتر

امروزه بهترین تبلیغات و روش های مربوط به آن همان تبلیغات اینترنتی است که در همه جای دنیا شاهد این روند هستیم این نوع تبلیغ بسیار به صرفه و مورد پسند صاحبان مشاغل و مشتریان آنان است زیرا دسترسی را بهبود بخشیده است و مشتریان را با تمامی کالا های مورد نیاز خود پیوند داده است . هوشمندی و ایده این نوع آگهی ها در این است که خریدار و کاربر را برای دیدن این آگهی تشویق می کند .

بهترین روش تبلیغات در ایران :

1- شبکه های اجتماعی
2- تبلیغات ویدویی رایگان
3- سایت های تبلیغات رایگان
4- ایجاد وبلاگ و وبلاگ نویسی
5- ارسال ایمیل غیر تبلیغاتی
6- ارسال خبر نامه
7- پادکست
8- پاسخ به نظرات
9- هدیه دادن
10- استراک عکسبهترین تبلیغات

بهترین تبلیغات

در حالی که این متد های تبلیغاتی بایستی به روشی زیرکانه طراحی شده باشند که به صورت مستقیم و آگاهانه مطلب را به بیننده این آگهی انتقال دهد و هیچ گونه جای سوال و شک و شبهه ای در خریداران و مشتریان نسبت به ماهیت محصول باقی نگذارد که تمامی این امکانات در رسانه تبلیغاتی آگهی۹۰ برای شما گنجانده شده است تا با خاطری آسوده اقدام به تبلیغ محصولات خود و درج آگهی برای خدمات خود نمائید و لذت یک تبلیغ اینترنتی را برای کسب و کار خود داشته باشید .

با سپاسی بیکران

رسانه تبلیغاتی آگهی90


آگهی

آگهی

..
ثبت نامارسال نظر
[نظر شما پس از تایید مدیر نمایش داده می شود.]
درج آگهی رایگان

سایت آگهی90 یک شتاب دهنده تبلیغاتی میباشد که صرفا جهت نمایش آگهی ها و تبلیغات کاربران فعالیت دارد.در این سایت هیچ گونه خرید و فروش کالا وجود ندارد این سایت جهت تبلیغات کسب و کارهای مختلف , محصولات و خدمات میباشد.

logo-samandehi

تماس با ما

می توانید نظرات و پیشنهادات خود را از طریق فرم تماس با ما برای ما ارسال کنید.
ایمیل: info [@] agahi90.ir
پشتیبانی آگهی دهندگان : 3770 - 465 - 0911

طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع برعهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های ایرانی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای شتاب دهنده تبلیغاتی آگهی90 محفوظ است وبتینا وبتینا
تصویر آیکن بگراند