7 نکته مهم تبلیغات رایگان اینترنتی در سال(2019)

7 نکته مهم تبلیغات رایگان اینترنتی در سال(2019)

بازدید: 359    انتشار: 1398/03/10    کد مطلب: 2803    دسته بندی: لیست مطالب

 

7 نکته مهم تبلیغات رایگان اینترنتی در سال(2019)


روش هایی كه جهت تبليغات رایگان اينترنتي تبعیین مي شوند با توجه به شرايط خاصی مي توانند كاملا از یکدیگر تفاوت داشته باشند. اين تفاوت با توجه به نوع تفاوت کسب و کارها، زمينه هاي تجاری،‌ شرایط به وجود آمده فروش،‌ ميزان سرمایه ای که برای یک تبلیغات در نظر گرفته شده است ، مي باشد. رسانه تبلیغاتی آگهی۹۰ بهترين و بهینه ترین نوع تبليغات را كه دارای راندمان بالا و مناسب با شرایط کاری شما عزیزان می باشد را به شما دوستان پيشنهاد خواهد كرد. اين تبليغات شامل انواع مختلفی است مانند تبليغات به صورت بنر، تبليغات متن ،‌ تبليغ در موتورهاي جستجو مانند گوگل و . . .  را در بر می گیرد.

تبلیغات رایگان اینترنتی

 

بهترین روش تبليغات رایگان اينترنتي :

تبلیغ به صورت درج آگهی متنی در سایت های تبلیغاتی و حتی تبلیغات کلیکی :

امروزه سایت های تبلیغاتی فارسی زبان مناسبی برای تبلیغات متنی آماده شده است (البته پیشنهاد ما به شما ثبت کننده آگهی این است که زمانی از تبلیغات متنی استفاده کنید که شما در مقام یک مدیر سایت می خواهید با کلمه کلیدی مرتبط به کسب و کارتان هنگام جستجو در موتورهای جستجوگر در سطر نتایج آن ها قرار گیرید) و صاحبان کسب و کارهای زیادی از آنها برای کسب درآمد و افزایش فروش خود استفاده می کنند. این نوع تبلیغات هم برای نوع خاصی از کسب و کار ها مناسب است و هم می تواند برای دیگر مشاغل هم مفید واقع شود . البته صورت حرفه ای تر و خاص تر آن خدمات در موتور جستجوی گوگل در این زمینه است . آیا تبلیغ در سایت های نیازمندی رایگان نظر شما دوستان را به خود جلب نکرده است؟ تبلیغاتی که همه جای فضای کسب و کار مجازی را در احاطه خود گرفته است ، قابل چشم پوشی کردن نیست!

 تبلیغات رایگان اینترنتی

امروزه دنیای مجازی با سیل گسترده ای از کاربران و مشتریان اینترنتی در سراسر جهان رو به رو می باشد و آمار بسیار گسترده ای از مردم وابستگی شدید روزمره ای به این شبکه جهانی پیدا کرده اند، تبليغات رایگان اينترنتي  فضای مناسبی را برای معرفی و در اختیار گذاشتن محصولات و خدمات کسب و کارها و ملزومات مردم در سراسر جهان پدید آورده است و تقریبا تمامی مشتریانی که دسترسی و آگاهی مناسب استفاده از این محیط ها را دارند سعی بر آن دارند تا به وسیله این امکانات کالاها و محصولات خود و احتیاجات مشتریان را در غالب یک آگهی جذاب و مجذوب کننده در یک سایت تبليغات رایگان اينترنتي به کاربران و مشتریان هدف خود معرفی نمایند و در همین جهت کسب سود و  درآمد نیز داشته باشند .

 تبلیغات رایگان اینترنتی

در ایران سایت های متنوعی برای ارائه خدمات تبليغات رایگان اينترنتي به وجود آمده اند و هم چنان روز به روز بر تعدادشان افزوده می شود که با جذب آگهی از تمامی مشاغل و تبلیغ آن ها سعی در معرفی کالا ها و خدمات مشتریان خود در سایت های اینترنتی خودشان را دارند و تقریبا در تمامی این سایت ها می توان آگهی را به گونه رایگان درج کرد.

 تبلیغات رایگان اینترنتی


حال باید ببینیم یک سایت تبليغات رایگان اينترنتي باید چه خصوصیات بارزی داشته باشد :

اولین و مهم ترین این ویژگی اصلی مدل طراحی و برنامه نویسی یک سایت تبلیغاتی می باشد که باید کاملا ویژه و با رعایت اصول سئو ایجاد شده باشد که متاسفانه 95 % از سایت های تبليغات رایگان اينترنتي و نیازمندی ها در ایران دارای طراحی ویژه و اختصاصی نمی باشند و شامل  رعایت اصول خاص برنامه نویسی نیستند . زیرا برنامه نویسان فقط یک سورس را طراحی و با قیمت پایین به مشتریان زیادی می فروشند و بر همین حد اکتفا می کنند که این امر بر اساس قوانین جهانی کپی رایت که توسط موتورهای جستجوگر شامل گوگل  ، یا هو و ... انجام می گردد و کلیه این سایت ها کپی از یک دیگر به حساب می آیند و فقط دارای طراحی ظاهر و لوگو متفاوت به منظور فریب کاربران و مشتریان می باشند و موتور های جستجوی اینترنتی ، آگهی های درج شده در چنین سایت هایی و محتوای درونی این ها را هم نامعتبر تشخیص می دهند و اگر چنین اتفاقی فقط و فقط برای یک آگهی صورت پذیرد گوگل محتوای مشابه به آن آگهی را در دیگر سایت ها نیز اسپم می داند  که این به این معنی است که شخص آگهی دهنده به طور ناخواسته باعث پس رفت شغلی خود با درج یک آگهی در چنین سایت های غیر معتبر و نامرغوبی می شود پس باید برای جلوگیری از چنین اتفاقاتی برای درج یک آگهی باید تمامی وقت و دقت خود را صرف پیدا کردن یک سایت تبليغات رایگان اينترنتي کنیم تا با ثبت آگهی به پیشرفت شغلی خود و جذب مشتری دست یابیم و نه پس رفت کسب و کار خودمان .

 تبلیغات رایگان اینترنتی

مورد دیگری که می خواهیم به آن بپردازیم میزان بازدید کننده یک سایت اینترنتی می باشد که یک وب سایت چه تعداد بازدیدکننده در یک روز به سوی خود جذب می کند . زیرا این گزینه یکی از فاکتورهای اصلی موتوهای جستجوگر مجازی برای دسته بندی وب سایت های تبليغات رایگان اينترنتي است که بیانگر میزان محبوبیت و اعتماد به آن سایت می باشد و اعتبار و اهمیت آن سایت را بر همگان به نمایش می گذارد . و به خاطر همین یک ویژگی برجسته مطالب و محتویات و آگهی هایی که در آن سایت درج شده است به سرعت در گوگل و دیگر موتورهای جستجو ثبت و ایندکس می شود .

 تبلیغات رایگان اینترنتی

مطابق گزارشات تبلیغاتی که در دنیای مجازی گرد آوری شده است، تقریبأ 70 درصد از تبليغات رایگان اينترنتي نقش بسیار قابل نفوذی در افزایش شناخته شدن برند ‌های تجاری و شناخته شدن حتی برخی از کسب و کارهای بسیار کوچک اما خاص در شرایط یکسان را داشته است اما هیچ گاه از این نکته نباید غافل شویم که تبلیغات اینترنتی ویژه (تعرفه دار) ویژگی های بسیار متفاوت دیگری نسبت به آگهی رایگان دارد که یکی از اصلی ترین این خصوصیت به نمایش درآمدن آگهی شما در صفحه اول یک سایت تبلیغاتی است که این یعنی در معرض دید بودن هر روزه آگهی شما و در نتیجه جذب مشتری فراوان می باشد .

 تبلیغات رایگان اینترنتی


تبلیغات ناخواسته که دیگر از مد افتاده و نارضایتی های زیادی را به دنبال دارد شامل پاپ آپ ها می‌شوند و یکی از متد های نا متعارف تبلیغات اینترنتی به حساب می‌آید. این نوع از تبلیغات به صورت کاملا ناگهانی و ناخواسته دریافت می‌ گردند و مخاطبان را در معرض یک نمایش اجباری تبلیغاتی قرار می‌دهند که این خود نارضایتی ها و دلزدگی های فراوانی را از این نوع شیوه تبلیغاتی در پی داشته است ، بنابراین توصیه ما به شما کاربران گرامی برای در پی گرفتن یم متد تبلیغاتی ای است که تا جای ممکن به هیچ وجه سمت چنین روش های تبلیغاتی نروید زیرا نه تنها برای شما جذب مشتری نخواهد داشت بلکه به دلیل اجباری بودن این شیوه های به صورت معکوس نیز برای کسب و کار شما عمل خواهد کرد .

 تبلیغات رایگان اینترنتی


تبلیغات رایگان اینترنتی


 

بنابراین اگر شما مایل به درج تبليغات رایگان اينترنتي در دنیای مجازی هستید و می خواهید محصولات و خدمات خود را در اینترنت در معرض دید همگانی قرار دهید و به دنبال برگشت سود خیلی عالی هستید فرصت تبلیغ در رسانه تبلیغاتی آگهی۹۰ را از دست ندهید.

با سپاسی بیکران

رسانه تبلیغاتی آگهی90آگهی

آگهی

..
ثبت نام


ارسال نظر
[نظر شما پس از تایید مدیر نمایش داده می شود.]
درج آگهی رایگان

سایت آگهی90 یک شتاب دهنده تبلیغاتی میباشد که صرفا جهت نمایش آگهی ها و تبلیغات کاربران فعالیت دارد.در این سایت هیچ گونه خرید و فروش کالا وجود ندارد این سایت جهت تبلیغات کسب و کارهای مختلف , محصولات و خدمات میباشد.

logo-samandehi

تماس با ما

می توانید نظرات و پیشنهادات خود را از طریق فرم تماس با ما برای ما ارسال کنید.
ایمیل: info [@] agahi90.ir
پشتیبانی آگهی دهندگان : 3770 - 465 - 0911

طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع برعهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های ایرانی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای شتاب دهنده تبلیغاتی آگهی90 محفوظ است وبتینا وبتینا
تصویر آیکن بگراند