10 هدف استفاده از سایت تبلیغات رایگان (2019)

10 هدف استفاده از سایت تبلیغات رایگان (2019)

بازدید: 344    انتشار: 1398/03/10    کد مطلب: 2799    دسته بندی: لیست آموزش10 هدف استفاده از سایت تبلیغات رایگان (2019)

در شیوه های تبلیغاتی کنونی در جهان قدرت سایت تبلیغات رایگان به حدي بر همگان احراز شده  است که اكثر موسساتی كه اهميت اين امر را به طور كامل دانسته و متوجه شده اند به طور سالیانه سهمی از بودجه خود را برای این کار اختصاص مي دهند. بسياري از شركت ها در واحد شرکتی خود اتاقی به عنوان بازاریابی و تبليغ دارند تا بتوانند به کمک تبلیغات گسترده محصولات خود را معرفی نمایند و فروش خود را افزایش داده و از این طریق سود دهی شرکت خود را بالا برند . شما برای تبلیغ محصولات و کالاهای در دسترستان از چه روش هایی استفاده می کنید ؟ روش های سنتی یا مدرن تبلیغاتی ؟درج آگهی رایگان

برای انواع تبلیغ روش های مختلفی را در اختیار دارید که سعی بر آن داریم که شما را با شیوه های مرسوم آن آشنا کنیم.
اما نکته ای که همیشه باید مورد توجه قرار دهید این است که  سعي داشته باشید در متد تبليغاتی خود از تصاویر، كلمات، رنگ ها و شعارهای تبلیغاتی مهم و جلب کننده استفاده سودمندی داشته باشید تا بتوانيد مشتری را براي توجه بيشتر به آن راغب كنيد.
تبلیغات برای شما می تواند سود آورد باشد اگر :

چهره جدیدی از برند خود را به نمایش گذارید.

شیوه های جدیدی از ترفند های فروش را به کار ببرید.

كالا و خدمات به روز و با کیفیت خود را به درستی معرفی كنيد.

با درج اطلاعات بهینه و کافی باعث آگاهی هر چه بیشتر مخاطبان خود گردید.

مخاطبان و مشتریان خود را با احترامی در شأن آنان خطاب کرده و در آن ها نوعی هیجان خرید ایجاد کنید .

درج آگهی رایگان


در جریان جذب کاربران و مشتریان احتمالی، تبلیغات دستاویزی است که نمیتواند از آن چشم پوشی کنید و میتوان گفت پایه اصلی فعالیت ها در جذب مشتریان برای یک محصول یا خدمات و محصولات یک کسب و کار، همین تبلیغات و سایت تبلیغات رایگان است.
 در بیزینس های اینترنتی نیز تمرکز بر روی همین اصل است اما با یک تفاوت قابل توجه : می توانید در کسب و کارهای متفاوت خودتان هزینه تبلیغات را تا صفر کاهش دهید که منظور ما درج تبلیغات در سایت تبلیغات رایگان است. در مقاله این بخش درباره یکی از متد های تبلیغات اینترنتی صحبت خواهیم داشت که ۱۰۰% رایگان است. این مورد شاید یکی از جالب ترین اما در عین حال ناشناخته ترین روشهای تبلیغات در اینترنت باشد ....

درج آگهی رایگان


تبلیغ رایگان در اینترنت :

یقینا تبلیغاتی که برای آن هیچ گونه هزینه ای نپردازیم، دلخواه تمامی صاحبان کسب و کارها چه بصورت سنتی و چه به صورت اینترنتی است اما سئوال اینجاست که آیا هر نوع تبلیغ رایگانی در هر مکان و موقعیتی ارزش وقت گذاشتن را دارد؟ هدف از تبلیغات اینترنتی چیزی جز جذب مشتریان و کاربران واقعی به سایت و افزایش بازدیدها و در نهایت به دست آوردن سود نیست پس می توان اینگونه بسان کرد که تبلیغ اینترنتی موفق و بهینه تبلیغی معرفی شده است که بتواند بازدید کنندگان را به ورود به سایت و آگهی شما و همچنین تبدیل مشتری به خریدار ترغیب نماید...
عبارت تبلیغات رایگان و یا سایت تبلیغات رایگان، یکی از پرکاربردترین کلمات در سایت های تبلیغاتی متفاوت می باشد که تمامی این گونه سایت ها خود را بهترین گزینه برای متد های تبلیغاتی وبمسترها می دانند اما آیا واقعاً همه آنها به اندازه ادعاهایشان مفید و پر بازدید می باشند و آیا ثبت آگهی در این سایت ها ارزش وقت گذاشتن را دارد؟
 سایت های تبلیغاتی بسیاری در بخش فارسی ایجاد شده اند که همگی مدعی افزایش بازدید آگهی و تبلیغات شما هستند و با شعارهایی گاها خلاف واقع، هر آگهی دهنده ای را برای درج آگهی سایت های خود وسوسه می کنند. در ادامه با انواع سایت های تبلیغات و کلاً سایت تبلیغات رایگان و روش های آن ها از طریق درج آگهی در این گونه سایت های تبلیغاتی بیشتر آشنا می شویم.

درج آگهی رایگان


سایت تبلیغات رایگان :

سایت آگهی یا تبلیغات رایگان یکی از ابزارهای محبوب کاربرانی است که قصد کسب درآمد از طریق وب را دارند. برای اثبات این گفته بد نیست نگاهی به تعداد این سایت های تبلیغاتی رایگان داشته باشید.
 تنها زحمت آن هم برای شما جستجوی عبارتهایی مثل “تبلیغات اینترنتی، سایت تبلیغات رایگان ، تبلیغات اینترنتی رایگان و …” در موتورهای جستجو است . سپس به تعداد این نتایج دقت فرمائید . من در گذشته یکبار 12 صفحه از این نتایج را در انواع موتورهای جستجو چک کردم. چیزی که می دیدم خیلی جالب و در عین حال غیر قابل باور بود. سایت هایی که از صفحه سوم گوگل به بعد قرار گرفته بودند، تقریباً همگی دارای یک روش مشابه بودند: همان شعارهای غیر قابل قبول و وسوسه کننده(این جا باید متذکر شویم که تمامی این سایت ها شعارهای نادرستی ندارند و برخی به درستی و با شیوه های مناسب و کاملا با عرف قانونی اقدام به جذب مشتریان خود می کنند) و وقتی به آگهی های این سایت ها دقت میکردیم مواردی جالب را با چشم خود میدیدیم و آن : آگهی های مشابه بود، ارسال کننده اکثر این آگهی ها یک نفر و با یک متن یکسان هست که در بسیاری از سایت ها شاهد چنین آگهی هایی هستیم که این کار باعث جریمه شدن آن سایت در موتور جستجوی گوگل خواهد شد ، تعداد بازدید از آگهی به سختی به 100 یا 150 می رسد به خاطر علتی که در بالا گفتیم. اینها مواردی می باشند که بی تجربه بودن یک سایت تبلیغاتی را نمایان می کند و البته تا حدودی می توان به رنک بالای آلکسا هم اشاره داشت. با این شرایطی که گفته شد ، انتخاب یک سایت تبلیغات رایگان در اینترنت قدری دشوار می گردد اما با قدری جستجو و کسب آگاهی درباره این سایت ها می توان انتخاب مناسبی برای درج آگهی هایتان داشته باشید.

عکس درج آگهی رایگان

مجموع جملات بیان شده در بالا این مفهوم را تداعی می کنند که توجه به سایت های آگهی رایگان امری اجتناب ناپذیر و بهینه است اما با شرایطی خاص و نه تحت هر شرایطی. سایت های ثبت آگهی رایگان اینترنتی زیادی در دنیای مجازی هستند که شما می توانید به گوگل مراجعه کرده و برترین و معتبرترین آنها را انتخاب نمائید.

علاوه بر سایت تبلیغات رایگان روش های دیگری هم برای فروش محصول وجود دارد تز جمله :
درج آگهی رایگان

ارسال ایمیل انبوه :  

یکی از شیوه های متداول در انجام تبلیغات ارسال ایمیل های تبلیغاتی به صورت انبوه به مشتریان است که به شما این اجازه را می دهد تا با داشتن لیستی از آدرس های ایمیل های مخاطبان مورد نظر خود کالاها و خدمات مورد نظر خود را از طریق ارسال ایمیل به جامعه انبوه مشتریان خود معرفی نمائید. 

توجه به این نکته مهم را هرگز فراموش نکنید که برای رسیدن به نتیجه مورد انتظار بهتر است در ابتدا لیست ایمیل مخاطبان مورد نظرخود را جمع آوری نمائید از جمله ایمیل مدیران موسسات، کاربران و مشتریان و اشخاصی که ممکن است خدمات شما به هر دلیل مورد نیاز و استفاده آن ها قرار بگیرد . ارسال ایمیل های انبوه به کلیه مخاطبان و صاحبان مشاغل هم می تواند نتیجه بخش گردد، اما بهتر است تبلیغات به هر شکلی که صورت خواهد داشت هدفمند و جهت دار و متناسب با گروهی از جامعه آماری بالا باشد.
بنابراین دسته بندی مخاطبان و ارسال ایمیل های هدفمند مناسب با همان دسته از مخاطبان باشد به تبع تاثیر بیشتری برای کسب و کار شما خواهد داشت.از یاد نبرید عنوان ایمیل ارسالی و متن و تصاویر مورد استفاده در هر ایمیل که هیچ گاه تکراری نباشند هم تاثیر گذار است و کاربران معمولا ایمیل های نامربوط و یا اسپم و مزاحم را مشاهده نمی کنند.

عکس درج آگهی رایگان


تبلیغات در انواع مختلف روزنامه ها :

می توانید با ثبت آگهی در انواع روزنامه ها و مجلات از جمله روزنامه های معتبر، هفته نامه ها، ماه نامه های پر مخاطب ، فصل نامه ها و ...کالاها، خدمات، موسسه و یا برند خود را معرفی نمائید . لطفا دقت داشته باشید قبل از ثبت هر گونه آگهی در نشریات ابتدا از میزان و نوع مخاطبان آن روزنامه ، تعداد تیراژ و نحوه  توزیع آن اطلاعات زیادی کسب کرده باشید تا مطمئن گردید نشریه مناسبی را انتخاب نموده اید و آگهی شما حتما به دست مخاطب مورد نظرتان خواهد رسد.

درج آگهی رایگان
ارسال اس ام اس انبوه  :

ارسال اس ام اس یکی از روش های بسیار بهینه در نوع خود در تبلیغات است. با توجه به این که در این روش پیام تبلیغاتی شما به احتمال 98درصد به دست مخاطب می رسد و از طرف وی مورد مطالعه قرار خواهد گرفت باید به متن پیام و مختصر و مفید بودن و سریع الفهم بودن آن توجه داشته باشید . در این روش برای بدست آوردن نتیجه هر چه بهتر، کافی است به طور هدفمند و هوشمندانه اقدام به ارسال پیامک نمائید.به این شکل که ابتدا لیستی از شماره موبایل مخاطبان مورد نظر تهیه کرده و سپس اقدام به ارسال پیام تبلیغاتی نمائید.
هر چند که اکنون شاهد ارسال اس ام اس های تبلیغاتی به صورت بسیار گسترده از تمامی اپراتورها هستیم و این امر باعث نا رضایتی کاربران تلفن همراه گشته به طوری که شخص به محض آمدن اس ام اس بدون توجه به متن آن سریعا اقدام به حذف آن از دستکاه خود میکند ، با این حال این شما هستید که باید متد تبلیغاتی خود را به درستی و با توجه به نیاز خودتان انتخاب نمائید.
درج آگهی رایگان


استفاده از تبلیغات محیطی :

تبلیغات محیطی که در سطح تمامی شهر ها معمولا به چشم میخورد شامل نصب پوستر تبلیغاتی در مکان های عمومی ، نمایش آگهی سفارش داده شما بر روی بیلبوردها، تلویزیون های شهری، تابلوهای تبلیغاتی در سایزهای متفاوت ، تبلیغات در مراکز خرید و فروش به شکل استند، توزیع تراکت در محل های عمومی مانند سالن های ورزشی و تفریحی و همچنین تبلیغ بر روی  وسایل حمل و نقل عمومی مانند اتوبوس های تندرو و گاها اتوبوس های معمولی ، خطوط مترو و ... می باشد.این روش ها در مقایسه با روش های تبلیغاتی قبلی هزینه بیشتری را به دنبال دارند و گاها به دلیل مشغله زیاد و رفت و آمد های سریع در سطح شهر معمولا در معرض دید کمتری قرار دارند و توجه به آنان معمولا کمتر از حد مورد انتظار است.

عکس درج آگهی رایگان

برای درج تبلیغات در سایت تبلیغات رایگان اینترنتی ابتدا در قدم اول باید آگهی خودتان را در یک سایت با رنکینگ بالا و معتبر و پربازدید تبلیغاتی مانند آگهی۹۰ ثبت کنید.

ثبت تبلیغات در یک سایت پر کاربر تبلیغاتی به نتیجه گرفتن سریع تر شما از آن کمک شایانی خواهد داشت .
عکس درج آگهی رایگان

در مرحله بعد، آگهی خودتان را در سایتی که از نظر گوگل بهینه و دارای رتبه مناسبی نسبت به دیگر سایت های تبلیغاتی است ثبت کنید. با ثبت آگهی در سایت های تبلیغاتی ، آگهی شما بعد از چند ساعت توسط گوگل ایندکس شده و در نتایج آن به نمایش در خواهد آمد.

نکته ای که باید آن را در نظر داشته باشید این است که از ثبت آگهی های تکراری اجتناب کنید. چون آگهی های تکراری و هم شکل توسط گوگل ایندکس و تایید نشده و در نتایج موتور های جستجو به نمایش در نخواهند آمد.

سایت تبلیغات رایگان چیست؟


در آگهی محصولات و خدمات خودتان توضیح کافی برای آگاهی هر چه بیشتر کاربران ارائه دهید. آگهی شما باید متقاعد کننده و قانع کننده و جذب کننده برای مشتریان شما باشد. عکس مناسب و با کیفیت عالی برای آگهی خودتان ثبت کنید و کلمات کلیدی مناسبی  نسبت به خدماتتان قرار دهید.

تیتر آگهی بسیار مهم است در جذب مشتریان. تیتر آگهی خود را وسوسه کننده بنویسید به طرزی که در کنار آگهی های به نمایش آمده دیگر بر روی آگهی شما کلیک شود.

برای درج آگهی در سایت تبلیغات رایگان  در سایت پربازدید آگهی۹۰ بر روی عبارت درج آگهی کلیک فرمائید.حال تصمیم با شماست. به نظر شما آیا تبلیغات در اینترنت تاثیری دارد؟

 با سپاسی بیکران

رسانه تبلیغاتی آگهی90


آگهی

آگهی

..
ثبت نام

 

ارسال نظر
[نظر شما پس از تایید مدیر نمایش داده می شود.]
درج آگهی رایگان

سایت آگهی90 یک شتاب دهنده تبلیغاتی میباشد که صرفا جهت نمایش آگهی ها و تبلیغات کاربران فعالیت دارد.در این سایت هیچ گونه خرید و فروش کالا وجود ندارد این سایت جهت تبلیغات کسب و کارهای مختلف , محصولات و خدمات میباشد.

logo-samandehi

تماس با ما

می توانید نظرات و پیشنهادات خود را از طریق فرم تماس با ما برای ما ارسال کنید.
ایمیل: info [@] agahi90.ir
پشتیبانی آگهی دهندگان : 3770 - 465 - 0911

طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع برعهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های ایرانی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای شتاب دهنده تبلیغاتی آگهی90 محفوظ است وبتینا وبتینا
تصویر آیکن بگراند