سرمایه گذاری جذاب درشهر فیرورق (خوی) در سال (1398)

سرمایه گذاری جذاب درشهر فیرورق (خوی) در سال (1398)

بازدید: 15168    انتشار: 1398/06/05    کد مطلب: 2798    دسته بندی: لیست مطالبسرمایه گذاری جذاب درشهر فیروزق (خوی) در سال (1398)

 

فیرورق شهر توریستی زیبایست که در بخش مرکزی شهرستان خوی در استان آذربایجان غربی در کشور عزیزمان ایران قرار دارد. اگر افرادی حاضر به سرمایه گذاری در این منطقه بکر شوند به سود های مالی فراوانی دست خواهند یافت.

خوی,شهرستان خوی

شهرستان خوی

پره,خوی,شهرستان خوی

جمعیت شهر فیرورق  در سال 1395 حدودا 17000 نفر برآورد می‌شود.

فیرورق,خوی,شهرستان خوی

فیرورق در حدود  8 الی 10 کیلومتری شمال غرب شهرستان خوی قرار گرفته و دارای باغ‌ های انبوه و طبیعتی بسیار سرسبز میباشد. نام محلی شهر فیرورق " پره " می‌باشد. این شهر دارای منابع آبی فراوان میباشد و به همین دلیل باغداری رونق بسیار دارد. دره ی فیرورق  ( پره ) دارای پارک ‌ جنگلی  بزرگی نیز میباشد که در بلند ترین قسمت آن واقع شده و از آنجا تمام شهر زیر پاهای شماست و میتوانید  تمام این شهر را مشاهده فرمایید. 

پره,خوی,شهرستان خوی

 دره ‌های سرسبز شهرستان  تفرج ‌گاه مردم در روزهای تعطیل است. پارک جنگلی داغلارباغی ( باغ کوهستان ) نیز از اماکن دیدنی و توریستی این شهر میباشد. قبل از ساخت پارک ملت در خوی روزهای تعطیل شاهد حضور  ده ها هزار نفر در شهر میشدید که با ساخت آن پارک در شهر نسبت ازدحام جمعیتی روزهای تعطیل به نسبت تقسیم بندی میشود . ولی با تمام این وجود باز هم روزهای پنجشنبه و جمعه شاهد حضور خانواده های بیشماری در این شهر هستیم که شهروندان استقبال زیادی از این منطقه برای گردش و گذران تعطیلات میکنند.

این شهر دارای دانشگاه پیام نور است که از سال ۱۳۸۶ آغاز به پذیرش دانشجو کرده است. برای این دانشگاه ۱۲ رشته به تصویب رسیده است. همچنین در حال احداث واحدی برای دانشگاه آزاد هستند.

این شهر با داشتن ده ها چاه عمیق دارای آب فراوانی میباشد و تمام برف های و یخ های که در فصل زمستان بروی کوه اورین میبارد در فصل تابستان ذوب شده و از کوه به سمت نهرها جاری شده و آب فراوانی را در سال های غیر خشک برای ساکنین ده ها روستا مهیا میکند.

روستای تپه باشی,فیرورق,پسک

آب و هوای بسیار مطبوع این شهر موجب شده تا در باغات شهر فیرورق درختان زیادی سازگاری یابند: درختانی چون گردو,  گیلاس,  آلبالو, سیب, هلو, شلیل, زردآلو, آلوچه ,گلابی ,سنجد ,خرمالو ,فندق که همین امر باعث شده تا تاجران زیادی از کشورهای روسیه,  ترکیه, آذربایجان , ارمنستان, عراق  هر ساله برای خرید این محصولات به این شهر روی آورند و صادارت این محصولات به کشورهای همسایه و وارد شدن آن به شهرهای مسکو ,وان ,استانبول , سلیمانیه , بغداد شود. 

علیمیرزالو,علی میرزالو

 به جرات میتوان گفت در فصل برداشت محصول میوه گردش مالی در شهر فیرورق که خود زیرمجموعه ی شهرستان خوی محسوب میشود بیشتر از خود, شهر خوی میباشد. و همین امر باعث رونق کسب و کارهای مختلف بصورت مستقیم و غیر مستقیم در این شهر شده و باعث افزایش سطح معیشت مردم منطقه رو به رفاه بیشتر گشته  است. با این وجود قرار داشته 2 سرد خانه ی بزرگ در شهر فیرورق باعث گشته تا بسیاری از میوه ها در آن نگهداری شوند و در فصلهای زمستان و بهار برای عرضه به شهرهای دیگر ایران و بعضا برای صادرات به دیگر کشورهای همسایه ارسال شود. در این منطقه افرادی که به باغبانی مشغول نیستند و برای خود باغ احداث نکرده اند مشغول کشت اقلامی چون انداع تخمه آفتابگردان  , تخمه ی کدو , کلزا,  لوبیا نشسته , نخود , انواع بادمجان  هستند . در نهایت تعداد باغات از زمین های کشاورزی بیشتر بوده و مردم منطقه ی فیرورق و روستاهای اطراف بیشتر علاقه دارند به سمت باغداری خود را سوق دهند.

 صادرات

درابتدای شهر فیرورق در مرتفع ترین نقطه ی آن روستایی با نام " تپه باشی " قرار گرفته, علت نامگذاری آن بدلیل اینکه در بالای تپه مشرف به شهر فیرورق واقع شده است میباشد که صدها سال قدمت دارد.این قسمت از شهر فیرورق دارای خوش آب و هوا ترین نقطه ی آن محسوب میشود که مورد توجه زیاد افراد ثروتمند شهر خوی واقع شده است بیشتر پزشکان, بازاریان, مهندسان و افراد ثروتمند اقدام به خرید قطعه های بزرگ در روستای تپه باشی برای ساخت ویلا و همچنین خرید باغات برای تفریح خود و خانواده نموده اند. روند رو به رشد ترقی رو به رشد بدلیل حضور افراد ثروتمند در این روستا هر سال بصورت چشمگیری قابل مشاهده است.

 خوی

در صورتی که در شهر زیبای خوی زندگی میکنید یا به این شهر علاقه مند هستید و خواهان سرمایه گذاری در بخش های مختلف صنعت و کشاورزی هستید این منطقه دارای آینده ی بسیار خوبست و هم اکنون با وجود اینکه در خود شهرستان خوی هتل 5 ستاره وجود ندارد برخی از افراد با دید آینده نگر اقدام به ساخت هتل 5 ستاره در شهر فیرورق نموده اند و این خود نشان های از وجود بازار پر رونق در این شهر میباشد توصیه میشود در صورت تمایل از این شهر بازدید به عمل آورید و حتما برای کوتاه مدت و بلند مدت برای سرمایه گذاری بروی تمام جوانب آن بیاندیشید تا احیانا از دیگر رقبای خود عقب نمانید این فرصت سرمایه گذاری دیگر در این منطقه ممکن است تکرار نشود و املاک و مستقلات این شهر مسکونی و کشاورزی هر سال گران تر از سال قبل عرضه میشود.

شهرستان خوی


اگر با دید وسیع تری بنگریم با تجهیز شهربازی که در بلندیهای شهر فیرورق قرار دارد و همچنین ایجاد تلکابین که جای خالی آن بسیار احساس میشود برای گردشگران و توریست های این شهر, میتواند مبلغ سرمایه گذاری شده در این زمینه را در کوتاه ترین زمان ممکن به صاحبان این مشاغل سودآور باز گرداند. پیشنهادات دیگری نیز در این زمینه مطرح است ایجاد زمین های چمن فوتبال و تجهیز آن,ساخت سالنهای استخر, تجهیز زمین برای ورزش شادی آفرین و مفرح پینت بال, ساخت سکویی زیبا برای ورزش بانجي جامپينگ بدلیل داشتن پستی بلندی های بسیار زیاد در این منطقه ایده های خوبی برای کسب درآمد و ثروت و ارتقای معیشت و سبک زندگی شاد برای مردم و صاحبان آن مشاغل باشد.

پینت بال

پینت بال


بانجی جامپینگ (سقوط از ارتفاع)

بانجی جامپینگ

جامپینگ

سقوط آزاد

در صورتی که خواننده ی این مطلب زیبا هستید و احیانا اهل شهر خوی هستید حمایت خود را از این پروژه ها اعلام میدارید تا این مطلب به دست سرمایه دارانی که قصد سرمایه گذاری در شهر های دیگر را دارند برسد و شهر زیبای خوی که همیشه مجهور واقع شده و زیر سایه شهرهای دیگر قرار گرفته توسط بخش خصوصی از زیر این همه عقب ماندگی های تحمیلی به اذن خداوند متعال و اراده شما عزیزان خارج شود. 


آفر پیشنهادی این هفته :


آگهی فروش باغ در فیرورق


فروش باغ در خوی,فیرورق


باغ به متراژ 3950 متر مربع
واقع در آذربایجان غربی شهرستان خوی جاده پسک منطقه ی فیرورق
1 ساعت و 30 دقیقه آب چاه عمیق 
دارای سند شش دانگ
درختان میوه داخل باغ : گیلاس - آلبالو - آلبالو پیوندی - آلبالو مشهد - گلابی - هلو - شلیل - آلو - گردو - زردآلو -  سیب

متری 200 هزار تومان

شماره تماس 

3770_465_0911


با سپاسی بیکران

رسانه تبلیغاتی آگهی90


کلیدواژه گان: سرمایه گذاری درشهر فیروق,فروش باغ,خوی,شهر خوی,تپه باشی,

روستا,پسک,وار

انتخاب باشماستآگهی


.
ثبت نام
ارسال نظر
[نظر شما پس از تایید مدیر نمایش داده می شود.]
درج آگهی رایگان

سایت آگهی90 یک شتاب دهنده تبلیغاتی میباشد که صرفا جهت نمایش آگهی ها و تبلیغات کاربران فعالیت دارد.در این سایت هیچ گونه خرید و فروش کالا وجود ندارد این سایت جهت تبلیغات کسب و کارهای مختلف , محصولات و خدمات میباشد.

logo-samandehi

تماس با ما

می توانید نظرات و پیشنهادات خود را از طریق فرم تماس با ما برای ما ارسال کنید.
ایمیل: info [@] agahi90.ir
پشتیبانی آگهی دهندگان : 3770 - 465 - 0911

طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع برعهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های ایرانی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای شتاب دهنده تبلیغاتی آگهی90 محفوظ است وبتینا وبتینا
تصویر آیکن بگراند