250 شبکه اجتماعی برتر جهان (2021)

250 شبکه اجتماعی برتر جهان (2021)

بازدید: 3841    انتشار: 1399/12/23    کد مطلب: 24459    دسته بندی: لیست آموزش


250 شبکه اجتماعی برتر جهان (2021)


ما لیستی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی استفاده شده در جهان را جمع آوری کرده ایم. این لیست در تاریخ 2 مهر ماه سال 1398 دارای 250 برنامه رسانه های اجتماعی است و رو به رشد است. بطور دوره ای به روز شده ، این لیست به 32 زبان موجود است که در صفحه فهرست قرار دارند . ممکن است برای استفاده  از برخی از آنها شما به VPN نیاز داشته باشید. در صورتی که شبکه اجتماعی میشناسید که در این لیست نیست با معرفی آن در بخش "ارسال نظر" معرفی نمایید تا به این لیست اضافه گردد.

 1. Vero  اظهار داشت كه مأموریت آن این است كه مرزهای طبیعی موجود در بین مردم را به صورت آنلاین در دسترس قرار دهد. Vero از مارس 2018 حدود 3 میلیون کاربر دارد.

 2. Befilo  یک شبکه اجتماعی جدید است که در آن همه به طور خودکار با همه دوست هستند. کاربران فقط به شبکه پیوسته و به طور خودکار با سایر اعضای آن دوست می شوند.

 3. Twoo  یک بستر اکتشاف اجتماعی است که به 181 میلیون عضو آن اجازه می دهد پروفایل ایجاد کنند ، عکس بارگذاری کنند و با سایر کاربران گپ بزنند.

 4. Opportunity یک شبکه اجتماعی تجاری با الگوریتم سازگاری برای ارتباط حرفه ای ها برای فرصت های شغلی و روابط است. این کشور دارای چندین میلیون کاربر در سراسر جهان است.

 5. Zoimas  یک شبکه اجتماعی ضد اعتیاد است که کاربران را تا حد امکان به صورت آنلاین نگه می دارد. کاربران می توانند تنها 12 بار در یک ساعت وارد سیستم شوند ، حداکثر 15 دقیقه بصورت آنلاین ، فقط در هر بار یک بار ارسال و حداکثر 150 دوست داشته باشند.

 6. فیس بوک هنوز بزرگترین شبکه اجتماعی جهان است. گفته می شود تا دسامبر 2017 حدود 2 میلیارد کاربر ماهانه دارد.

 7. توییتر حدود 320 میلیون کاربر دارد که می توانند توییت های محدود به 280 کاراکتر ارسال کنند.

 8. اینستاگرام یک شبکه اجتماعی به اشتراک گذاری عکس و فیلم است. این بخشی از فیس بوک است و از ژانویه سال 2018 حدود 800 میلیون کاربر دارد.

 9. Pinterest یک شبکه اجتماعی است که در آن محتوای به صورت پین اضافه می شود و تا ژانویه سال 2018 حدود 200 میلیون کاربر دارد.

 10. LinkedIn یک بستر شبکه اجتماعی است که عمدتا توسط متخصصان تجارت مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان علامت تجاری مایکروسافت ، LinkedIn از ژانویه سال 2018 تقریباً 500 میلیون کاربر دارد.

 11. Google+ یک شبکه اجتماعی است که توسط Google ساخته شده و تا ژانویه 2018 حدود 150 میلیون کاربر دارد.

 12. Reddit یک شبکه اجتماعی به اشتراک گذاری محتوا با بیش از 500 میلیون بازدید ماهانه است. پست های متنی یا لینک مستقیم می توانند در سایت به اشتراک گذاشته شده و توسط اعضا رای داده شود تا محبوبیت خود را تعیین کنند.

 13. Gab یک شبکه اجتماعی بدون آگهی است که به کاربران خود اجازه می دهد تا پیام های حداکثر 300 کاراکتر را بنام گاب بخوانند و بنویسند. تقریباً 200000 کاربر دارد.

 14. Mastodon یک شبکه اجتماعی جدید است ، چیزی بین اینستاگرام و توییتر. این روزها بسیار محبوب می شود و ویژگی های جدیدی را اضافه می کند که در دو مورد دیگر وجود ندارد.

 15. اللو یک شبکه جهانی اجتماعی است که هنرمندان و سازندگان را گرد هم می آورد.

 16. Woddal یک شبکه اجتماعی است که به افرادی که علاقه های مشابه دارند می توانند جمع شوند و اطلاعات ، عکس ها و فیلم ها را به اشتراک بگذارند

 17. سلام یک شبکه اجتماعی است که در آن کاربران می توانند با همان منافع اجتماعات خود را بپیوندند و ایجاد کنند.

 18. MeWe خود را به عنوان شبکه اجتماعی نسل - بعدی توصیف می کند. این امر به کاربران خود نسبت به حضور و امنیت آنها در شبکه ، خودكار خوبی دارد.

 19. Raftr یک شبکه اجتماعی است که در خدمت ارتباط افراد با علایق مشابه است. کاربران اخبار و اطلاعات لحظه آخری را منتشر می کنند ، به عنوان "ریف" نامگذاری شده اند.

 20. OneWay یک شبکه اجتماعی جایگزین است که بسیار به آزادی سیاسی ، حق آزادی بیان و آزادی وجدان متمرکز است.

 21. EyeEm یک شبکه اجتماعی مبتنی بر محتوای بصری است. این یک جایگزین برای اینستاگرام محسوب می شود. اما این یک محتوای معتبرتر است که توسط 22 میلیون کاربر ارائه شده است.

 22. Care2 یک شبکه اجتماعی است که فعالان سراسر دنیا را به بحث درمورد موضوعات سیاسی و زیست محیطی متصل می کند. این سایت حدود 40 میلیون کاربر دارد.

 23. GirlsAskGuys (جدید) یک پلتفرم شبکه اجتماعی مبتنی بر جنس مخالف است که در آن جنس مخالف سوالات دیگری را می پرسند و به آنها پاسخ می دهند.

 24. Houseparty یک شبکه اجتماعی مبتنی بر فیلم است که در آن کاربران از طریق قابلیت FaceTime به صورت گروهی در آن قرار می گیرند.

 25. Gentlemint یک شبکه اجتماعی است که فقط به مردان اختصاص داده شده است تا درمورد چیزها در مورد مردان صحبت کنند و به اشتراک بگذارند.

 26. Canoodle یک شبکه اجتماعی دوست یابی است که افرادی را با همان علایق جمع می کند.

 27. Bucketlist یک شبکه اجتماعی است که در آن کاربران می توانند اهداف را تعیین کرده و با سایر کاربران با اهداف مشابه در تعامل باشند.

 28. Brainly یک شبکه اجتماعی بزرگ آموزشی است که توسط دانش آموزان برای دانشجویان ساخته شده است. دارای 80 میلیون کاربر است.

 29. hi5 یکی از قدیمی ترین شبکه های اجتماعی است که در آسیا ، اروپای شرقی و کشورهای آفریقا رواج دارد. حدود 80 میلیون عضو دارد.

 30. Tiktok یک شبکه اجتماعی به اشتراک گذاری ویدیوی تلفن همراه با فرم کوتاه است. این روزانه حدود 150 میلیون کاربر فعال دارد و در چین و کشورهای آسیایی بسیار محبوب است.

 31. NapSack شبکه اجتماعی مبتنی بر خانواده و دوستان است. شعار آن این است که شبکه های اجتماعی را آسان و ساده کنید.

 32. DeviantArt یک شبکه مشترک هنر است که بیش از 38 میلیون عضو ثبت نام کرده دارد.

 33. Flickr یک شبکه اجتماعی به اشتراک گذاری عکس و فیلم است که از ده ها میلیون عضو و بیش از 10 میلیارد عکس پشتیبانی می کند.

 34. کتاب دوستان مسلمان من (جدید) یک شبکه اجتماعی برای ارتباط مسلمانان در 175 کشور جهان است. این سایت در حال حاضر تقریباً 500،000 عضو دارد.

 35. BlackPlanet یک شبکه اجتماعی برای آمریکایی های آفریقایی است که بر روی دوستیابی ، نمایش استعدادها و گپ زدن و وبلاگ نویسی تمرکز دارد. این سایت حدود 20 میلیون عضو دارد.

 36. Steemit را می توان ترکیبی از Quora و Reddit دانست. کاربران می توانند پست های خود را در Steemit منتشر کنند و بر اساس upvotes ، آنها می توانند نشانه های رمزنگاری Steem را دریافت کنند. حدود 10 میلیون کاربر دارد.

 37. Amino یک شبکه اجتماعی موبایل است که تقریباً درباره هر موضوعی اجتماعات آنلاین بزرگی دارد.

 38. InLinx به عنوان یکی از روندهای جدید در شبکه های اجتماعی در نظر گرفته می شود. این ویژگی های مختلفی از جمله: تعامل بین خانواده ها ، دوستان و تعارض ها ، دوستیابی ، دوستان جدید و بازاریابی دیجیتال.

 39. Mylife یک شبکه اجتماعی است که براساس نظرات سایر کاربران ، امتیازات و اعتبار خود را برای کاربران خود فراهم می کند.

 40. MeetVibe یک شبکه اجتماعی مبتنی بر تلفن همراه است که به کاربرانش اجازه می دهد پروفایل پروفایل افراد اطراف را در آن لحظه مشاهده کنند.

 41. Spinchat یک شبکه اجتماعی است که در آن می توانید افراد جدیدی را ملاقات کرده و با آنها بازی کنید.

 42. سوپ یک شبکه اجتماعی است که در آن کاربران به اشتراک گذاری موارد جالب تشویق می شوند. حدود 4 میلیون عضو دارد.

 43. Diaspora یک شبکه اجتماعی غیرمتمرکز است که روش های مختلفی را برای به اشتراک گذاشتن پست های شما و معاشرت با سایر کاربران ارائه می دهد.

 44. Kiwibox یک شبکه اجتماعی برای بزرگسالان جوان است که ویژگی های وبلاگ نویسی ، عکس و بازی را ارائه می دهد. حدود 3 میلیون عضو دارد.

 45. Meetup یک شبکه اجتماعی است که گروهی از افراد را برای دیدار حضوری پیرامون یک موضوع یا موضوع خاص تسهیل می کند. تقریباً 32 میلیون کاربر دارد.

 46. Badoo یکی از پرکاربردترین شبکه های دوست یابی در جهان است. بیش از 360 میلیون کاربر ثبت شده دارد.

 47. Tagged یک شبکه اجتماعی برای برقراری دوستان جدید است. این سایت حدود 20 میلیون بازدید کننده بی نظیر در سطح جهان دارد.

 48. VK مانند فیس بوک است اما در روسیه و کشورهای همسایه با بیش از 400 میلیون کاربر محبوب تر است.

 49. Tumblr یک شبکه وبلاگ نویسی با بیش از 350 میلیون وبلاگ و بیش از 500 میلیون کاربر است. شبکه اجتماعی از وب و موبایل پشتیبانی می کند.

 50. Hub Culture یک شبکه اجتماعی است که به اعضای خود اجازه می دهد تا در دنیای جسمی و دیجیتال ارتباط برقرار کنند.
 1. Myspace یک شبکه اجتماعی است که در اطراف پروفایل یک فرد متمرکز است و بیشتر مورد علاقه موسیقی دانان و گروههای موسیقی قرار دارد. روزگاری یک شبکه اجتماعی برتر در ایالات متحده بود ، اما اکنون فقط چند میلیون کاربر دارد.

 2. Voat یک بستر شبکه اجتماعی است که در آن اعضا می توانند متون خبری و لینک های مورد نظر خود را ارسال کرده و اجتماع خود را بسازند.

 3. Snapchat یک شبکه محتوا به طور عمده بصری و تصویری است که از ژانویه سال 2018 حدود 200 میلیون کاربر دارد.

 4. MeetMe در کمک به کاربران برای کشف افراد جدید برای گفتگو با دستگاه های تلفن همراه متمرکز شده است. این شرکت بیش از 2.5 میلیون کاربر فعال روزانه دارد.

 5. WeGather یک شبکه اجتماعی جدید است که در آن کاربران می توانند برای بحث در مورد موضوعات مورد علاقه خود ، ملاقات کنند.

 6. بادام زمینی یک شبکه اجتماعی است که به مادران کمک می کند تا با مادران دیگر در ارتباط باشند. کاربران پشتیبانی عاطفی ، داستان ، مشاوره و بسیاری از علاقه های مشابه دیگر را تبادل می کنند.

 7. Peloton شبکه اجتماعی مبتنی بر تناسب اندام و دوچرخه سواری است. اعضا هنگام دوچرخه سواری در فضای باز یا در خانه ، از مربیان مشاوره زنده دریافت می کنند. در کشورهای غربی محبوب است.

 8. WeChat یک شبکه اجتماعی پیام رسانی به تلفن همراه است که تقریباً 1 میلیارد کاربر فعال ماهانه دارد و عمدتا اهل کشور چین هستند. اما WeChat یک نسخه انگلیسی و بین المللی نیز ارائه می دهد. این کارکرد غنی از چت کردن تا خرید با کاربران حتی خرید خانه در برنامه دارد.

 9. FicWad یک شبکه اجتماعی است که در آن کاربران می توانند داستان ها و داستان های خود را که در نتایج جستجو نشان داده شده است ، ایجاد کنند.

 10. Paysbook به کاربران خود کمک می کند تا ارتباط ، ارتباط و ایجاد روابط عمومی را برای ایجاد بازار و ترافیک آنلاین برقرار کنند. این شبکه حدود 900000 عضو دارد.

 11. Digg یک شبکه اجتماعی مبتنی بر خبر است. این اخبار ، مقالات و فیلم ها از منابع اصلی دیگر رسانه ها را مرتب می کند. کاربران می توانند یک داستان یا یک خبر را برای کاربران دیگر مشاهده کنند.

 12. Anchor یک شبکه اجتماعی است که به اعضای خود اجازه می دهد تا به راحتی پادکست ها را ارسال کنند و فقط با یک کلیک آنها را به طور گسترده توزیع کنند.

 13. Discord یک شبکه اجتماعی است که امکان گفتگوی صوتی و متنی را به صورت آنلاین و رایگان فراهم می کند. این یک جایگزین برای Skype و TeamSpeak محسوب می شود.

 14. Catster یک شبکه اجتماعی برای جامعه گربه ها است! کاربران (در این حالت گربه ها) پروفایل های خود را دارند و با گربه های دیگر ارتباط برقرار می کنند.

 15. Dogster یک شبکه اجتماعی برای جامعه سگها است (توسط همان شرکت Catster). اعضا (در این مورد ، سگها) مانند کاتسر ، مشخصات خود را دارند و با سگهای دیگر ارتباط برقرار می کنند.

 16. سیگنال یک برنامه رسانه اجتماعی است که به کاربران امکان ارسال پیام های گروهی ، متنی ، صوتی ، تصویری ، اسناد و تصاویر با کیفیت بالا در هر نقطه جهان را می دهد بدون هزینه SMS یا MMS.

 17. دوبان یک شبکه اجتماعی بسیار بزرگ چینی است که دوستداران کتاب و فیلم و طرفداران موسیقی را گرد هم می آورد.

 18. Skyrock در درجه اول یک شبکه اجتماعی فرانسه است که قابلیت های بلاگ نویسی را به اعضای خود ارائه می دهد. این چند میلیون عضو دارد.

 19. Galleria Irc- یک شبکه اجتماعی در فنلاند است. این عضو حدود 500 هزار عضو دارد و عمدتاً برای افراد فنلاندی زبان باز است.

 20. Wer-Kennt-Wen یک شبکه اجتماعی اجتماعی به زبان آلمانی است.

 21. Mamba یک شبکه اجتماعی دوست یابی است که در روسیه و بسیاری از کشورهای جهان محبوب ترین است.

 22. Copains d'Avant شبکه اجتماعی شماره یک است که در فرانسه استفاده می شود.

 23. Ameba یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی ژاپنی است.

 24. Miarroba یک شبکه اجتماعی مستقر در اسپانیا است که به کاربران خود اجازه می دهد انواع مختلفی از مطالب را به اشتراک بگذارند.

 25. Fc2 سومین شبکه اجتماعی بزرگ ژاپن است. همچنین در بسیاری از زبانهای دیگر نیز موجود است.

 26. Weibo یک شبکه اجتماعی بزرگ در چین است که حدود 300 میلیون عضو دارد.

 27. Spaces یک شبکه اجتماعی است که عمدتا در کشورهای روسی زبان محبوب است.

 28. StudiVZ یک شبکه اجتماعی است که به دانشجویان و معلمان در کشورهای آلمانی زبان اختصاص داده شده است.

 29. تارینگا! یک شبکه اجتماعی است که در آرژانتین و سایر کشورهای اسپانیایی زبان بسیار محبوب است.

 30. Trombi یک شبکه اجتماعی فرانسوی است که اعضای آن دوستان قدیمی را پیدا کرده و به آن وصل می کنند. بیش از 9 میلیون کاربر دارد.

 31. Zoo.gr یک شبکه اجتماعی برای دیدار و ارتباط مردم یونانی است.

 32. Hatena یک شبکه اجتماعی ژاپنی است که با ویژگی نشانه گذاری آن شناخته شده است. کاربران از طریق آدرس های اینترنتی که به اشتراک گذاشته اند تعامل دارند.

 33. LiveInternet یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی در روسیه است. اعضای آن حدود 25 میلیون تخمین زده می شوند.

 34. ردیف یک شبکه اجتماعی مستقر در هند و پورتال شبیه به pinterest است.

 35. Qzone یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی در چین است. این عضو 480 میلیون عضو دارد و فقط به زبان چینی است. همچنین نهمین وب سایت بزرگ جهان.

 36. Plurk یک شبکه اجتماعی است که به خصوص در تایوان محبوب است و به کاربران خود این امکان را می دهد که در plurks کوتاه ، محتوا را ایجاد و اشتراک کنند.

 37. Mixi یک شبکه اجتماعی محبوب در ژاپن است. حدود 25 میلیون عضو دارد.

 38. Live Journal یک شبکه اجتماعی است که در کشورهای روسی زبان بسیار محبوب است.

 39. Nasza Klasa یک شبکه اجتماعی محبوب در لهستان است.

 40. زینگ بزرگترین شبکه اجتماعی ویتنام است. حدود 7 میلیون عضو دارد و بزرگتر از فیس بوک محلی است.

 41. Cyworld یک وب سایت شبکه های اجتماعی کره جنوبی است. این کشور حدود 20 میلیون عضو دارد و فقط در لانگژور کره ای است.

 42. Cloob یک شبکه اجتماعی است که عمدتاً در خدمت ایران و کشورهای فارسی زبان است.

 43. Nextdoor یک شبکه اجتماعی است که با به اشتراک گذاشتن رویدادهای آینده و سایر فعالیت های محله ، همسایگان را به هم متصل می کند. بیش از 150،000 محله در ایالات متحده از Nextdoor استفاده می کنند.

 44. Tuenti یک شبکه اجتماعی است که به دانشجویان و دانش آموزان دبیرستانی اختصاص داده شده است. حدود 12 میلیون عضو دارد و به خصوص در کشورهای اسپانیایی زبان محبوب است.

 45. Gaia یک شبکه اجتماعی با موضوع انیمه و وب سایت مبتنی بر انجمن است. دارای بیش از 25 میلیون کاربر ثبت نام شده است.

 46. ویز بزرگترین شبکه اجتماعی آلمانی زبان برای بهترین سن (کسانی که در دهه 40 و بالاتر هستند) است که در آنجا ملاقات کرده و دوست جدیدی پیدا می کنند.

 47. Odnoklassniki یک شبکه اجتماعی بسیار محبوب در کشورهای روسی زبان و کشورهای اتحاد جماهیر شوروی سابق است.

 48. Partyflock یک شبکه اجتماعی هلندی است که اعضای علاقه مند به موسیقی خانه و موسیقی کلی الکترونیکی را گرد هم می آورد.

 49. Renren یکی دیگر از شبکه های بزرگ اجتماعی چینی است که حدود 200 میلیون عضو دارد ، به ویژه در بین دانشجویان دانشگاه.

 50. Wanelo یک شبکه اجتماعی خرید آنلاین است. کاربران هر نوع محصول را تحت هدایت شبکه ارسال و به فروش می رسانند.
 1. Internations (New) یک شبکه اجتماعی است که مهاجران را در 390 شهر در سراسر جهان به هم وصل می کند. تقریباً 3 میلیون کاربر دارد.

 2. کراس یک شبکه اجتماعی است که محتوای مسیحیان را با 650،000 عضو خود به اشتراک می گذارد.

 3. AngelList (جدید) یک بستر شبکه اجتماعی است که عمدتا توسط سرمایه گذاران جدید و کارآفرین نوپا استفاده می شود.

 4. Xing یک شبکه اجتماعی حرفه ای محور است که توسط مصرف کنندگان و مشاغل مورد استفاده قرار می گیرد. Xing از گروههای بسته پشتیبانی می کند تا یک شبکه خصوصی و ایمن در یک شرکت فعال شود.

 5. Storia یک شبکه اجتماعی است که در آن کاربران می توانند داستانهای خود را ایجاد کرده و به اشتراک بگذارند. این شبکه حدود 10 میلیون عضو دارد.

 6. ASmallWorld یک شبکه اجتماعی پولی است که فقط بر اساس دعوت یک عضو می توان به آن پیوست. این سایت در سفرهای لوکس و ایجاد ارتباطات اجتماعی متمرکز شده است. عضویت آن در 250،000 محدود است.

 7. ReverbNation یک شبکه اجتماعی برای نوازندگان است تا به آنها در مدیریت شغل خود و یافتن فرصت های جدید کمک کند. این سایت حدود 4 میلیون نوازنده به عنوان عضو دارد.

 8. SoundCloud (جدید) یک بستر پخش آنلاین صدا است که به کاربران خود امکان بارگیری ، ضبط ، تبلیغ و به اشتراک گذاری صداهای اولیه ایجاد شده را می دهد. این سرویس هر ماه بیش از 150 میلیون شنونده بی نظیر دارد.

 9. Medium احتمالاً بزرگترین شبکه اجتماعی جهان برای خواندن و نوشتن است. حدود 60 میلیون کاربر دارد.

 10. eToro یک شبکه سرمایه گذاری اجتماعی در سراسر جهان است که معامله گران اجتماعی را با هم جمع می کند.

 11. HR یک شبکه اجتماعی برای متخصصان منابع انسانی در سراسر جهان است.

 12. Influenster یک شبکه اجتماعی برای بررسی و نمونه گیری از محصولات جدید بصورت آنلاین است. حدود 1 میلیون عضو دارد.

 13. Evernote یک شبکه اجتماعی بین المللی است که متخصصان مشاغل را بهم متصل می کند. حدود 15 میلیون کاربر دارد.

 14. 23snaps یک شبکه اجتماعی است که خانواده ها می توانند عکس های آنلاین تمام خانواده را در آلبوم های خصوصی به اشتراک بگذارند.

 15. Flixster سایتی برای کشف فیلم های جدید ، یادگیری در مورد فیلم ها و دیدار با دیگران با سلیقه های مشابه در فیلم ها است.

 16. Minds (New) یک شبکه اجتماعی است که به کاربران خود اجازه می دهد کانالهایی را در موضوعات مختلف ایجاد کنند و همچنین به دلیل فعالیت آنلاین خود به کاربران پاداش می دهند. این آزادی و حریم خصوصی را در اینترنت ترویج می کند و بیش از 2 میلیون عضو دارد.

 17. Photobucket یک سایت میزبانی عکس و فیلم است که بیش از ده میلیارد عکس و بیش از 100 میلیون عضو دارد.

 18. CaringBridge یک شبکه اجتماعی برای افرادی است که با شرایط مختلف پزشکی ، بستری شدن در بیمارستان ، معالجه پزشکی و بهبودی از یک تصادف ، بیماری ، آسیب دیدگی یا روند قابل توجهی روبرو هستند.

 19. About.me به طور عمده در خدمت آزاد و کارآفرینانی است که می خواهند تعداد مشتری های خود را افزایش دهند. حدود 5 میلیون عضو دارد.

 20. CafeMom سایتی برای مادران و مادران است. این سایت بیش از 8 میلیون بازدید منحصر به فرد ماهانه دارد.

 21. Ravelry یک شبکه اجتماعی برای بافندگی ، قلاب دوزی ، ریسندگی و بافندگی است. این سایت دارای بیش از 7 میلیون کاربر ثبت نام شده است.

 22. Slashdot یک شبکه اجتماعی است که در آن کاربران می توانند اخبار و مقالات خود را برای اظهار نظر سایر کاربران اضافه کنند.

 23. لیست پخش یک شبکه اجتماعی موسیقی است. این امکان را به کاربران می دهد تا لیست های نامحدود موسیقی ایجاد کرده و با دوستان خود به اشتراک بگذارند. حدود 500 هزار کاربر دارد.

 24. پخش وقت یک شبکه اجتماعی جدید برای به اشتراک گذاری ویدیو است. این اجازه می دهد تا عضو برای جمع آوری چت گروهی و تماشای فیلم.

 25. Cellufun یک انجمن بازی با بیش از 2 میلیون عضو است که با استفاده از هر دستگاه تلفن همراه قابل دسترسی است.

 26. MocoSpace یک سایت بازی اجتماعی با بیش از 2 میلیون کاربر و بیش از 1 میلیارد بازدید صفحه در ماه است.

 27. Zynga (New) چندین بازی را ارائه می دهد که توسط میلیون ها کاربر روزانه انجام می شود. عناوین محبوب عبارتند از Farmville ، Draw Something ، و پوکر Zynga.

 28. هاببو یک شرکت بازی سازی اجتماعی برای نوجوانان است. این سایت بیش از 5 میلیون بازدید کننده ماهانه بی نظیر دارد. این شبکه نه سایت را برای کاربران در کشورهای مختلف کار می کند.

 29. Crunchyroll یک شبکه اجتماعی است برای کسانی که دوست دارند انیمیشن ، کارتون و مانند آنها.

 30. Elftown یک شبکه اجتماعی است که جامعه ای دارد که به هنرها و ادبیات خیالی و علمی تخیلی علاقه دارد. حدود 200000 عضو دارد.

 31. Ryze یک شبکه اجتماعی و تجاری است. اعضا می توانند تجارت خود را توسعه دهند ، شغلی ایجاد کنند ، شغلی پیدا کنند ، فروش کسب کنند یا فقط با دوستان قدیمی و جدید در ارتباط باشند. این شبکه حدود 1 میلیون عضو دارد.

 32. Rooster Teeth یک شبکه اجتماعی است که به بازی های آنلاین ، webseries ، موسیقی و انیمه اختصاص داده شده است.

 33. Twitch یک شبکه اجتماعی است که به بازی های آنلاین اختصاص داده شده است.

 34. Hyves محبوب ترین شبکه اجتماعی هلند با حدود 10 میلیون کاربر است.

 35. Fishbrain یک شبکه اجتماعی است به خصوص برای کسانی که عاشق ماهیگیری هستند. حدود 2 میلیون عضو دارد.

 36. TalkBizNow یک شبکه اجتماعی برای افراد تجاری است. اعضا می توانند در شبکه با یکدیگر ملاقات کرده و کار کنند.

 37. OpenDiary یکی از قدیمی ترین شبکه های اجتماعی (تاسیس در سال 1998) است. این امکان را به اعضا می دهد که خاطرات آنلاین داشته باشند. حدود 5 میلیون عضو دارد.

 38. Athlinks یک شبکه اجتماعی است که افراد زیادی را که به فعالیت در فضای باز مانند دویدن و شنا علاقه دارند ، گرد هم می آورد.

 39. RallyPoint بیش از 1 میلیون نفر از اعضای فعلی و سابق ارتش آمریکا برای بحث در مورد زندگی نظامی ، به اشتراک گذاری اطلاعات و تبادل داستان جمع می شوند.

 40. BeMyEyes برای کمک به افراد نابینا برای حل مشکلات روزمره طراحی شده است. برنامه برای نشان دادن وضعیت و کمک گرفتن ، بینایی با کاربران کاملاً بینا را از طریق گپ تصویری متصل می کند. به یک معنا ، فرد بینا چشم خود را به افراد نابینا قرض می دهد.

 41. Kik یک برنامه جدید برای رسانه های اجتماعی موبایل برای چت آنلاین و پیام رسانی فوری است.

 42. GetJealus یک شبکه اجتماعی است که اعضای آن محتوای مرتبط با سفر را به اشتراک می گذارند.

 43. TravellersPoint یک شبکه مسافرتی آنلاین است که در آن کاربران تجربه سفر خود را به اشتراک می گذارند.

 44. مهمان نوازی یک شبکه اجتماعی است که میزبان و مهمانان ، مسافران و افراد محلی را برای یافتن محل اقامت رایگان در سراسر جهان گرد هم می آورد.

 45. Gapyear یک شبکه اجتماعی است که مسافران جهان را گرد هم می آورد.

 46. Tournac (جدید) یک شبکه اجتماعی برای مسافرانی است که افرادی را که به همان مکان سفر می کنند متصل می کند.

 47. CouchSurfing یک بستر را برای اعضای فراهم می کند تا به عنوان مهمان در خانه شخصی بمانند ، مسافران میزبان ، اعضای دیگر را ملاقات کرده یا در یک رویداد بپیوندند. این سایت تقریباً 15 میلیون عضو دارد.

 48. YY یکی دیگر از شبکه های اجتماعی بزرگ چین است که 122 میلیون کاربر دارد. این اجازه می دهد تا کاربران خود فیلم ها را به گروهی ارسال کنند که توسط صدها هزار عضو مشاهده شود.

 49. Glocals یک شبکه اجتماعی است که برای جامعه مهاجران در سوئیس ایجاد شده است. این اجازه می دهد تا اعضای جلسه ، سازماندهی فعالیت ها ، و به اشتراک گذاری اطلاعات باشند.

 50. Nexopia یک شبکه اجتماعی کانادا است که به اعضای آن اجازه می دهد تا در مورد هر موضوعی ، تالار گفتگو ایجاد کنند و در آن تالارها بحث و گفتگو کنند. این سایت بیش از 1 میلیون کاربر دارد.

 1. همکلاسی ها افراد خود را با دوستان دبیرستانی خود در ایالات متحده ارتباط می دهند و همچنین امکان بارگذاری کتابهای سال دبیرستان را می دهد. اعضا همچنین می توانند مجدداً دبیرستان خود را برنامه ریزی کنند.

 2. Tingles یک شبکه اجتماعی ویدئویی مبتنی بر ASMR (پاسخ خودکار مریدین حسی) است که به فیلم های با صدای نرم اجازه می دهد تا احساسات سرحال کننده و مثبت ایجاد کنند. این چندین میلیون کاربر دارد.

 3. Quora یک بستر شبکه اجتماعی مبتنی بر پاسخ به سؤال است که در آن کاربران سؤالاتی راجع به سوال می کنند. از ژانویه 2018 حدود 200 میلیون کاربر دارد.

 4. Ask یک سوال بزرگ دیگر است و به شبکه های اجتماعی مشابه Quora پاسخ دهید. حدود 160 میلیون کاربر دارد.

 5. ProductHunt (جدید) یک وب سایت شبکه های اجتماعی است که به محتوا درباره محصولات جدید اولویت می دهد.

 6. Untappd (جدید) یک شبکه اجتماعی موبایل است که به اعضای آن امکان می دهد آبجو موردنظر خود را ارزیابی کنند ، نشان هایی کسب کنند ، عکس هایی از آبجو خود را به اشتراک بگذارند ، لیست های شیر را از مکان های اطراف بررسی کنند و ببینند دوستانشان چه نوشیدنی می نوشند. این سایت تقریباً 3 میلیون عضو دارد.

 7. Doximity (جدید) یک شبکه اجتماعی برای پزشکان آمریکایی است. بیش از 800000 عضو دارد.

 8. WritAPrisoner یک شبکه اجتماعی مستقر در ایالات متحده و فلوریدا است که کاربران و کودکان تحت تأثیر جرایم را گرد هم آورده است.

 9. Xt3 یک شبکه اجتماعی کاتولیک است که برای جوانان استرالیا تأسیس شده است. حدود 70،000 عضو دارد.

 10. Altervista یک شبکه اجتماعی ایتالیایی است که در آن کاربران می توانند وب سایت های رایگان ایجاد کنند. حدود 2،5 میلیون کاربر دارد.

 11. MixCloud یک شبکه اجتماعی است که در آن کاربران می توانند به DJ ها گوش دهند ، لیست های خود را با سایر کاربران ایجاد و به اشتراک بگذارند.

 12. BranchOut یک شبکه اجتماعی برای کسانی است که به دنبال کار و مشاغل آینده هستند.

 13. Koofers یکی دیگر از شبکه های اجتماعی آموزشی است که حدود 2 میلیون عضو دارد. این محبوبیت در بین دانشجویان دارد.

 14. ادمودو یک شبکه اجتماعی آموزشی است که معلمان ، دانش آموزان و والدین با آن به هم وصل می شوند. حدود 50 میلیون کاربر دارد.

 15. PatientsLikeMe یک شبکه اجتماعی برای بیمارانی است که بیماران را برای تبادل اطلاعات با بیماران مشابه متصل می کنند.

 16. DailyStrength یک شبکه اجتماعی اجتماعی مبتنی بر پزشکی و پشتیبانی است که حدود 43 میلیون عضو دارد.

 17. MyHeritage یک شبکه تبارشناسی آنلاین است که به کاربران امکان می دهد درختان خانوادگی ، بارگذاری و مرور عکس ها و جستجوی میلیارد ها سوابق تاریخی جهانی را ایجاد کنند. این سایت 80 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد.

 18. 23andMe (جدید) یک شرکت تجزیه و تحلیل DNA است که مشتریان خود را با بستگان خود بر اساس تجزیه و تحلیل DNA متصل می کند. همچنین مشخص می کند که فرد احتمالاً بر اساس تجزیه و تحلیل DNA دارای هرگونه مسائل مربوط به سلامتی است.

 19. Ancestry (New) در جستجوی نیاکان شما است - یعنی ساخت شبکه های تبارشناسی. این سایت تقریبا 2 میلیون عضو پرداخت کننده دارد.

 20. Geni یک شبکه اجتماعی است که به کاربران خود اجازه می دهد درخت خانوادگی خود را بسازند و سایر بستگان را برای پیوستن به آن دعوت کنند. حدود 180 میلیون کاربر دارد.

 21. Bandcamp یک شبکه اجتماعی است که نوازندگان و هنرمندان را به هم وصل می کند.

 22. VampireFreaks جامعه ای برای خرده فرهنگ های گوتیک-صنعتی است که میلیون ها عضو دارد. همچنین از سایت برای دوستیابی استفاده می شود.

 23. Tinder (جدید) یک برنامه تلفن همراه دوستیابی مبتنی بر مکان است که توسط بیش از 50 میلیون کاربر استفاده می شود.

 24. Crokes (جدید) یک جامعه یا یک شبکه اجتماعی برای نویسندگان است. این شبیه به توییتر است ، اما ارسال ها را به 300 کاراکتر محدود می کند.

 25. Goodreads (جدید) یک شبکه اجتماعی برای دوستداران کتاب است ، که می تواند از جمله سایر ویژگی ها ، کتاب ها را به شما توصیه کند و ببیند دوستانشان چه چیزی می خوانند. این سایت متعلق به آمازون است و ده ها میلیون عضو دارد.

 26. Academia (جدید) یک وب سایت شبکه اجتماعی برای دانشگاهیان است. این بستر می تواند برای به اشتراک گذاری مقالات ، نظارت بر تأثیر آنها و پیگیری تحقیقات در یک زمینه خاص استفاده شود. این سایت بیش از 55 میلیون کاربر دارد.

 27. Library Thing یک شبکه اجتماعی است که به کتاب و جامعه کتابخوانی اختصاص دارد.

 28. لیستوگرافی یک شبکه اجتماعی است که دارای لیست ها و زندگی نامه می باشد.

 29. Bibsonomy یک شبکه اجتماعی است که در آن اعضا می توانند کارهای علمی ، تحقیقات ، جمع آوری نشریات و تماس با همکاران و محققان مشابه را ترتیب دهند.

 30. ResearchGate یک شبکه اجتماعی است که محققان و دانشمندان می توانند دانش خود را با یکدیگر ملاقات کرده ، بحث و تبادل کنند.

 31. وات پد یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی مبتنی بر ادبیات است که خوانندگان و نویسندگان به آن متصل می شوند. حدود 65 میلیون کاربر دارد.

 32. Anobii یک شبکه اجتماعی است که خوانندگان می توانند ایده های مربوط به کتاب ها را به یکدیگر وصل و تبادل کنند.

 33. Scribd یک شبکه بزرگ خوانش اجتماعی است که در آن اعضا می توانند کتاب ، کتاب صوتی و مجله بخوانند.

 34. Grindr یک شبکه اجتماعی تلفن همراه است که افراد همجنسگرا ، بی ، ترانس ، و ترسو را برای ملاقات و ارتباط برقرار می کند.

 35. OutEverywhere یکی دیگر از شبکه های اجتماعی همجنسگرا است که افراد دگرباشان جنسی در آنجا ملاقات و وصل می کنند.

 36. Gays یک شبکه اجتماعی برای جامعه LGBT است. بیش از 100000 عضو دارد.

 37. Letterboxd یک شبکه اجتماعی است که در آن کاربران دوست دارند ، مطالب مربوط به فیلم ها را مرور کنند ، به اشتراک بگذارند.

 38. Kroogi یک شبکه اجتماعی به زبان روسی و انگلیسی است که هنرمندان ، نوازندگان و نقاشان را گرد هم می آورد. حدود 100000 کاربر دارد.

 39. Stage32 یک وب سایت اجتماعی و اجتماعی برای افراد در تلویزیون ، سینما و صنعت فیلم است.

 40. فیلم سینمایی Affinity یک شبکه اجتماعی است که افرادی را می پسندد که فیلم و سریال های تلویزیونی را دوست دارند.

 41. Filmow یک شبکه اجتماعی مستقر در برزیل است که به کاربران خود امکان می دهد فیلم هایی که تماشا می کنند را لیست ، رتبه بندی و توصیه کنند.

 42. Telfie یک شبکه اجتماعی برای سرگرمی است.

 43. Indaba Music یک شبکه اجتماعی برای جامعه موسیقی در سراسر جهان است.

 44. موبی یک شبکه اجتماعی مبتنی بر اشتراک برای جامعه سینما است.

 45. Lingualoe یک شبکه اجتماعی یادگیری و آموزش زبان است. حدود 4 میلیون عضو دارد.

 46. Amikumu یکی دیگر از شبکه های اجتماعی آموزش زبان است. این به کاربر کمک می کند تا بلندگوها یا زبان آموزان همان زبان را در همان نزدیکی پیدا کند.

 47. Hellolingo یک شبکه اجتماعی است که به آموزش و یادگیری زبان های خارجی اختصاص دارد.

 48. ایتالکی (جدید) برای کمک به یادگیری زبانهای جدید ، بین زبان آموزان و معلمان زبان ارتباط برقرار می کند. این سایت بیش از 1 میلیون دانشجو دارد.

 49. انگلیسی ، عزیزم! (جدید) یک شبکه اجتماعی و برنامه درسی آنلاین برای یادگیری مکالمه انگلیسی و زبان عامیانه است. این سرویس توسط بیش از 1.6 میلیون عضو استفاده می شود.

 50. Busuu (جدید) یک شبکه اجتماعی یادگیری زبان است. این سایت زبان آموزان را برای صحبت آسانتر با زبان مادری متصل می کند.
 1. WhatsApp یک پلت فرم شبکه اجتماعی پیام رسانی فوری است که عمدتاً در تلفن های هوشمند مورد استفاده قرار می گیرد. اخیراً توسط فیس بوک خریداری شده است و تخمین زده می شود تا ژانویه سال 2018 حدود 1 میلیارد کاربر داشته باشد.

 2. مسنجر (جدید) یکی دیگر از پلتفرم های شبکه اجتماعی پیام رسانی فوری است که در فیس بوک کار می کند. کاربران آن از ژانویه 2018 حدود 1.2 میلیارد تخمین زده می شوند.

 3. Skype یک بستر پیام رسانی فوری است که با استفاده از متن ، صدا و فیلم ارتباط برقرار می کند. این شرکت بیش از 300 میلیون کاربر ماهانه فعال دارد و اکنون جزئی از مایکروسافت است.

 4. Viber همچنین یک شبکه اجتماعی ارتباطی مانند Skype است که امکان ارسال پیام متنی ، صوتی و ویدیویی را فراهم می کند. بیش از 800 میلیون کاربر دارد

 5. Line یک شبکه اجتماعی پیام رسانی فوری است که در ژاپن محبوب است اما همچنین از انگلیسی و سایر زبان ها پشتیبانی می کند. این شرکت بیش از 600 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد.

 6. Telegram یک سرویس پیام رسانی فوری مبتنی بر ابر است که بالغ بر 100 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد.

 7. Stumbleupon در کشف محتوا برای کاربران خود تمرکز دارد. به عنوان نوار ابزار مرورگر در کلیه مرورگرهای محبوب ارائه می شود.

 8. YouTube پیشروترین شبکه اشتراک گذاری ویدیو در جهان است که کاربران خود را قادر به بارگذاری ، مشاهده و اشتراک گذاری فیلم ها می کند. این روزانه میلیاردها فیلم ارائه می دهد.

 9. Vimeo یک شبکه اجتماعی مبتنی بر ویدیو است که بسیار شبیه YouTube است اما دارای ویژگی ها و عملکردهای بیشتر و متفاوت است. این شرکت 70 میلیون عضو و 240 میلیون بازدیدکننده ماهانه دارد.

 10. FunnyOrDie یک شبکه ویدئویی کمدی است که به کاربران امکان بارگذاری ، اشتراک گذاری و رتبه بندی فیلم ها را می دهد. این فیلم ها اغلب از افراد مشهور است. این شبکه صدها میلیون بیننده دارد.

 11. Tout یک شبکه ویدئویی است که به مشاغل کمک می کند تا درآمد ویدیوی آنلاین را رشد داده و تعامل های عمیق تری با بینندگان ایجاد کنند. دارای 85 میلیون بازدیدکننده ماهانه منحصر به فرد است.

 12. Last Fm یک شبکه کشف و توصیه موسیقی است که همچنین آنچه را که دوستان این شبکه در حال گوش دادن هستند به اشتراک می گذارد. این سایت ده ها میلیون کاربر و بیش از 12 میلیون آهنگ موسیقی دارد.

 13. Howcast یک شبکه اجتماعی شبیه به یوتیوب است که در آن کاربران می توانند محتوای ویدیویی چگونه با کیفیت بالا بارگذاری کنند.

 14. Bigo یک شبکه اجتماعی جریان مستقیم است که در آن کاربران می توانند استعدادهای خود را به نمایش بگذارند و اعضای دیگر را ملاقات کنند. در سنگاپور ، تایلند ، ژاپن و هند بسیار محبوب است و حدود 40 میلیون عضو دارد.

 15. Bitchute یک ویدیو است که میزبان شبکه اجتماعی است ، مانند YouTube. سیاست های آن ، و به ویژه سیاست درآمدزایی ، از YouToube بسیار سختگیرانه تر در نظر گرفته می شود.

 16. Snapfish یک شبکه اجتماعی به اشتراک گذاری عکس است که در آن اعضا می توانند از فضای نامحدودی برای عکسهای خود بهره ببرند. این سایت ده ها میلیون عضو دارد.

 17. Blogster یک شبکه اجتماعی و وبلاگ است که به کاربران خود امکان ایجاد وبلاگ و تعامل با یکدیگر را می دهد. حدود 1،5 میلیون کاربر دارد.

 18. Shutterfly (جدید) یک سایت به اشتراک گذاری عکس است که به 2 میلیون عضو آن اجازه می دهد از عکس ها برای ایجاد هدایای شخصی مانند لیوان و تی شرت استفاده کنند.

 19. 500px (جدید) یک شبکه اجتماعی به اشتراک گذاری عکس کانادایی با بیش از 1.5 میلیون عضو فعال است.

 20. Dronestagram (جدید) در زمینه اشتراک عکسهایی است که با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین گرفته شده است. ادعا می شود "اینستاگرام برای عکاسی از هواپیماهای بدون سرنشین" ، با بیش از 30،000 عضو.

 21. Fotki (جدید) در 240 کشور جهان موجود است. بیش از 1.6 میلیون عضو و 1 میلیارد عکس دارد. این سایت در استونی آغاز شده است.

 22. Fotolog یک سایت بلاگ نویسی عکس با بیش از 20 میلیون بازدید کننده بی نظیر است.

 23. Imgur (جدید) یک سایت به اشتراک گذاری عکس است که در آن اعضا می توانند به رأی دادن (و رتبه بندی) عکس ها بپردازند. این سایت صدها میلیون تصویر دارد.

 24. Pixabay (جدید) عکس هایی با کیفیت بالا از اعضای خود به اشتراک می گذارد. این سایت دارای بیش از 1.1 میلیون تصویر و فیلم است.

 25. WeHeartIt یک شبکه اجتماعی برای به اشتراک گذاری تصاویر الهام بخش است. این سایت بیش از 45 میلیون عضو دارد.

 26. PlentyofFish (جدید) یک شبکه اجتماعی دوستیابی است که رایگان برای استفاده است ، اما همچنین برخی از خدمات برتر را ارائه می دهد. دارای بیش از 100 میلیون عضو ثبت نام شده است.

 27. Viadeo یک شبکه اجتماعی برای صاحبان مشاغل ، کارآفرینان و مدیران است - بیشتر در اروپا. حدود 50 میلیون عضو دارد.

 28. Foursquare بر اساس موقعیت مکانی کاربر و خریدهای قبلی ، توصیه های شخصی ارائه می دهد. این سرویس ده ها میلیون کاربر دارد و به سرعت در فضای سازمانی در حال رشد است.

 29. Yummly یک شبکه اجتماعی است که به دستور العمل های غذایی و پخت و پز اختصاص داده شده است.

 30. Pinboard (جدید) یک شبکه اجتماعی پولی است که به اشتراک گذاری نشانک ها اجازه می دهد. کاربران می توانند از تجربه بدون آگهی در این سایت بهره مند شوند.

 31. Daniweb یک شبکه اجتماعی است که افراد IT در آن ملاقات و بحث می کنند. حدود 2 میلیون کاربر دارد.

 32. Swarm یک شبکه اجتماعی جدید توسط Foursquare است که به شما کمک می کند تا همه مکان ها و مکان هایی را که در گذشته بوده به خاطر بسپارید.

 33. Yelp (جدید) یک سایت بررسی رستوران و خدمات خانگی است که دارای ویژگی های اجتماعی برای به اشتراک گذاری عکس ، نوشتن نظرات و دیدن فعالیت های دوستان است.

 34. Threema یک شبکه اجتماعی پیام های متنی ، ویدیویی و صوتی است. اعضا قادر به استفاده از آن بدون ارائه ایمیل یا اطلاعات تلفن همراه خود هستند.

 35. Ning یک شبکه اجتماعی است که به کاربران خود امکان ایجاد یک وب سایت اجتماعی و کسب درآمد از آن را می دهد.

 36. Exchange Stack یک شبکه اجتماعی مبتنی بر سؤال است که شبیه Quora است.

 37. Jsfiddle یک شبکه اجتماعی است که در آن کاربران کدهای HTML ، CSS و JavaScript را تست و نشان می دهند.

 38. Houzz یک شبکه اجتماعی است که در آن کاربران با استفاده از مطالب مرتبط با طراحی و دکوراسیون ، ارتباط برقرار می کنند.

 39. Dribble یک شبکه اجتماعی است که به طور عمده به طراحان اجازه می دهد تا ایده ها را به یکدیگر وصل و به اشتراک بگذارند.

 40. Disqus یک شبکه اجتماعی است که به اعضای خود اجازه می دهد مخاطبان آنلاین را در اطراف محتوا یا وب سایت خود ایجاد کنند.

 41. Bitbucket یک شبکه اجتماعی است که کاربران می توانند کدهای اسکریپت و ایده های مربوط به کد نویسی را به اشتراک بگذارند.

 42. Slack یک شبکه اجتماعی است که اعضای تیم را درمورد برخی کارها و پروژه های خاص گرد هم می آورد.

 43. SlideServe یک شبکه اجتماعی بزرگ است که در آن کاربران می توانند اسلایدها و ارائه های PowerPoint خود را بارگذاری و به اشتراک بگذارند.

 44. Dots در سال 2014 در Egland ایجاد شد. رسالت آن کمک به متخصصین بدون یقه در ارتباط و همکاری برای پروژه های خلاقانه است.

 45. Zotero یک شبکه اجتماعی و یک نرم افزار رایگان است که به عنوان دستیار تحقیق در وب فعالیت می کند.

 46. Webnode یک شبکه اجتماعی است که کاربران را بر اساس ایجاد وب سایت رایگان گرد هم می آورد. 30 میلیون کاربر دارد.

 47. Caffeine یک شبکه اجتماعی بازی است که به کاربران خود اجازه می دهد ویدیوی بازی خود را پخش کنند.

 48. Brave یک شبکه اجتماعی برای سازندگان وب سایت ، بازاریابان ایمیل و موارد مشابه است. دارای 15 میلیون کاربر است.

 49. GoFundMe (جدید) یک شبکه جمع آوری کمک مالی است که می تواند برای جمع آوری پول برای بیشترین دلیل مورد استفاده قرار گیرد.

 50. Kickstarter (جدید) یک بستر تأمین مالی اجتماعی است که در آن افراد می توانند برای بدست آوردن بودجه ، محصولات یا ایده های محصول خود را مطرح کنند. این سایت تقریباً 10 میلیون پشتیبان داشته است.

آگهی

آگهی


ثبت نام
ارسال نظر

[نظر شما پس از تایید مدیر نمایش داده می شود.]
درج آگهی رایگان

سایت آگهی90 یک شتاب دهنده تبلیغاتی میباشد که صرفا جهت نمایش آگهی ها و تبلیغات کاربران فعالیت دارد.در این سایت هیچ گونه خرید و فروش کالا وجود ندارد این سایت جهت تبلیغات کسب و کارهای مختلف , محصولات و خدمات میباشد.

logo-samandehi

تماس با ما

می توانید نظرات و پیشنهادات خود را از طریق فرم تماس با ما برای ما ارسال کنید.
ایمیل: info [@] agahi90.ir
پشتیبانی آگهی دهندگان : 3770 - 465 - 0911

طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع برعهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های ایرانی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای شتاب دهنده تبلیغاتی آگهی90 محفوظ است وبتینا وبتینا
تصویر آیکن بگراند