5 نکته طلایی بازاریابی و تبلیغات قدرتمند موبایلی (2019)

5 نکته طلایی بازاریابی و تبلیغات قدرتمند موبایلی (2019)

بازدید: 990    انتشار: 1398/03/21    کد مطلب: 23419    دسته بندی: لیست آموزش5 نکته طلایی بازاریابی و تبلیغات قدرتمند موبایلی (2019) محبوبیت انفجاری دستگاه های تلفن همراه به محیط خرده فروشی وارد شده است و در حال حاضر اکثر کاربران دستگاه های تلفن همراه خرید خود را قبل از خرید نهایی در چند فروشگاه بررسی می کنند. یک تحقیق جدید در Nielsen دقیقا چگونگی و چرایی خریدارهای جهانی هنگام استفاده از تلفن همراه خود در هنگام خرید آنلاین در فروشگاه ها را بررسی می کنند. براساس این مطالعه، اکثر مصرف کنندگان جهانی در هنگام خرید با استفاده از دستگاه های تلفن همراه، با 73٪ ارزش گذاری آزادی پیشنهادات مختلف را در تلفن همراه از هر نقطه، در هر زمان بررسی میکنند. این مرکز هیچ انکار نمی کند که دستگاه های تلفن همراه به طور کامل دنیای تجارت را تغییر داده اند، بنابراین برای مرور نتایج این بررسی به یادگیری نحوه استفاده بیشتر از تلفن همراه و فروش خرده فروشی بیشتر وجود دارد می پردازیم. 

بازاریابی موبایل

بررسی کنید که چرا موبایل برای خرید و فروش مناسب است؟

 تجارت تلفن همراه تاثیر زیادی بر کل اکوسیستم خرده فروشی داشته است. امروزه مصرف کنندگان هنگام خرید برای انجام تحقیقات بروی محصولات، جستجوی تخفیف ها و معاملات، مقایسه قیمت ها در فروشگاه های مختلف و خرید از هر فروشگاه در جهان، از دستگاه های تلفن همراه خود استفاده می کنند. دستگاه های موبایل به وضوح به خریداران کمک می کنند، اما چگونه آنها به فروشگاه ها سود می رسانند؟ موبایل با افزایش فرآیند خرید، به طور مداوم مصرف کنندگان جدید را به این اقتصاد مرتبط متصل می کند. پیشرفت در هدف قرار دادن تلفن همراه، تجربه شخصی سازی خرید را با استفاده از محصولات و خدمات ارائه می دهد تا منجر به رفتارهای گذشته مصرف کننده، نیازهای فعلی و تنظیمات شخصی شود. 

بازاریابی موبایل

 مزایای خرید تلفن همراه فراتر از تصورات بنظر می رسد. دستگاه های موبایل به طور کامل صنعت بانکداری و پرداخت را تغییر داده اند و موجب راه های بیشتری برای پرداخت و صرفه جویی از همیشه شده است. موبایل دو میلیارد مصرف کننده و مشتری را در سرتاسر جهان با مشارکت مالی کنار هم جمع نموده، که منجر به خرید خریداران و فروش خرده فروشی بیشتر  شده است.

 چرا خریداران استفاده از دستگاه تلفن همراه خود را ترک نمی کنند؟
 راحتی و دسترسی به پیشنهادات تلفن همراه باعث شده است مصرف کنندگان از دستگاه های تلفن همراه خود برای تقریبا همه چیز در زندگی خود استفاده کنند. بنابراین، جای تعجب نیست که این مطالعه نشان داد که بیش از نیمی از پاسخ دهندگان جهانی هنگام استفاده از دستگاه تلفن همراه خود اقدام به خرید می کنند.

بازاریابی موبایل

 آنها برای دستگاه های دیجیتال خود به شواهد زیر رسیده اند:
• 53٪ برای مقایسه قیمت ها
• 52٪ برای جستجوی اطلاعات خاص محصولات
• 44٪ برای جستجو برای تخفیف ها یا معاملات
• 42٪ برای تصمیم گیری خرید دقیق
• 41٪ درصد، سفرهای خرید خود را بسیار سریع تر و کارآمد تر می کند

این مهم است که توجه داشته باشید که خرید تلفن همراه فراتر از پیش بینی های ماست. علاوه بر استفاده از دستگاه های تلفن همراه به عنوان یک ابزار خرید، مطالعه نشان داد که آنها به طور فزاینده ای برای خرید استفاده می شوند. در طول شش ماه گذشته، 38 درصد از پاسخ دهندگان جهانی از دستگاه تلفن همراه خود برای خرید یک محصول یا خدمات استفاده می کردند، در حالی که یک سوم از برنامه تلفن همراه برای کاهش روند خرید استفاده می کردند.

خرده فروشان باید به طور کلی تجربه تلفن همراه خود را در هر نسخه ای از تلفن همراه  وب سایت های خود و برنامه های خود بهینه سازی کنند. کارشناسان معتقدند که بهینه سازی باید هسته هر استراتژی تجارت الکترونیک خرده فروش باشد، زیرا یک تجربه ضعیف از سوی تلفن همراه، خریداران را به رقابت می برد که باعث کاهش فروش، کاهش نرخ تبدیل و درآمد کمتر خواهد شد.

بازاریابی موبایل

 در هنگام بهینه سازی خواص خرید تلفن همراه خود، خرده فروشان باید تلاش کنند که تجربه خرید خود را به اهداف بازدید کننده برسانند و ارزش را برای کاهش زمان و تلاش لازم برای خرید فراهم کنند. برای کمک به خرده فروشان محصولات مؤثرتر از محصولات تلفن همراه، این مطالعه نشان می دهد که آنها بر نیازهای اساسی مشتریان تمرکز می کنند:
 
• سهولت 
• راحتی 
• انتخاب 
• ارزش 

با ارائه این مزایای به کاربران تلفن همراه، خرده فروشان می توانند در بخش های مختلف فروش درآمد داشته باشند. آخرین اخبار را در بازاریابی حتما بررسی کنید.
تماس با سایت آگهی90 و گرفتن مشاوره با شماره 09114653770 و یا به آدرس Agahi90.ir مراجعه کنید.

  Agahi90.ir یک سایت تبلیغاتی معتبر با مشاورین مجرب میباشد. 
بازاریابی موبایل

قابلیت های مختلف تبلیغاتی عبارتند از:
 تبلیغات غیرچاپی
 بازاریابی مستقیم ایمیل
 نام تجاری
 طراحی لوگو
 خلاقیت
برنامه ریزی رسانه ها
 تبلیغات رادیو و تلویزیون
 فضای باز
 روزنامه
 بازاریابی دیجیتال
 طراحی و توسعه وب سایت
 تبلیغات ویدئویی آنلاین
 توسعه انفورماتیک
 ویدئو بازاریابی موبایل
 بازاریابی محتوا
 بازاریابی رسانه های اجتماعی
 بازاریابی جستجو پرداخت شده
 و درنهایت  SEO

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آخرین روند تبلیغات و ... ، با Agahi90.ir  تماس بگیرید.


آگهی

آگهی

ثبت نام

دیدگاه خود را بنویسید


[نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود.]