تصاویر آگهی

توضیحات آگهی

از تاریخ انقضای این آگهی 989 روز گذشته است. ممکن است اطلاعات آگهی معتبر نباشد.
بهترین آموزش محتوای پولساز (2020)
199,000 تومان
محتوای پولساز
در این محصول آموزشی یاد خواهید گرفت که چه طور یک وب سایت محتوایی پولساز را از صفر تا صد راه اندازی کنید و به درآمد ثابت و پایدار برسانید.
با تولید محتوا در زمینه های پر مخاطب پولسازی کنید
نوع آموزش : تئوری + عملی
مخاطب : افرادی که به دنبال کسب درآمد پایدار از اینترنت هستند
تعداد فایل های آموزشی : 8 عدد فایل ویدئویی با فرمت MP4 ، به مدت 5 ساعت و 40 دقیقه
مدرس : جاوید گرشاسبی
چگونه یک وب سایت محتوایی پولساز راه اندازی کنیم؟
در این دوره آموزشی یاد خواهید گرفت که چه طور یک سایت محتوایی مثل سایت های “زومیت” یا “چطور” راه اندازی کنید و از طریق تولید محتوا در زمینه های پر مخاطب ترافیک سایت تان را در مدت زمان کمتری بالا ببرید.
این دوره آموزشی حاصل 2 سال تحقیق و بررسی من روی سایت های بزرگ محتوایی ایرانی است. این دوره را به دوستانی که قصد راه اندازی یک وب سایت محتوا محور از نوع مجله اینترنتی یا خبری را دارند پیشنهاد می کنم. در این دوره آموزشی به صورت حرفه ای با تولید محتوا در زمینه های پر مخاطب آشنا می شوید. محتوایی که بتواند حداقل در صفحه اول گوگل قرار داشته باشد و ترافیک بسیار بالایی را برای شما به وجود آورد.
در این دوره آموزشی به شما یاد می دهم که چه طور صرفا با جمع آوری اطلاعات نه خلق محتوای جدید بتوانید مقالاتی بنویسید که در جایگاه خوبی در بین رقباتون قرار بگیرد.
راه اندازی یک وب سایت محتوایی
چرا باید یک وب سایت محتوایی راه اندازی کنیم؟
اگر هنوز کسب و کار اینترنتی راه اندازی نکردید، اگر سرمایه زیادی ندارید، اگر تخصص خاصی ندارید، اگر ایده خاصی ندارید بهترین پیشنهاد من برای شما راه اندازی یک سایت محتوایی است.
من در این دوره آموزشی به شما ثابت می کنم بدون هیچ تخصصی در زمینه تولید محتوا هم می توان محتوای خوب تولید کرد که در صفحه اول گوگل قرار بگیرد.
همین حالا قصد تهیه این محصول را دارم
پیدا کردن کلمات کلیدی پر مخاطب
پیدا کردن کلمات کلیدی پر مخاطب شاید کار سختی به نظر برسد. شاید هیچ سایت یا ابزاری نباشد که لیست کلمات کلیدی پربازدید را به شما بدهد. البته دقیقا همینطور است هیچکس نمی تواند به راحتی یک لیست از کلمات کلیدی پر بازدید به صورت آماده داشته باشد.
ولی من در این دوره آموزشی به شما یاد می دهم که چه طور به راحتی لیستی از کلماتی را پیدا کنید که ماهانه بیش از 100 هزار بار در گوگل سرچ می شوند.
مهم ترین موضوع این است که در زمینه هایی تولید محتوا کنیم که مخاطبان زیادی دارند. اگر بتوانیم در موضوعاتی که جست و جوی بالایی دارند سایت خود را به صفحه اول گوگل بیاوریم مطمئنا ترافیک بسیار بالایی را می توانیم کسب کنیم.
تا قبل از این شما توسط ابزار Google Keyword Planner فقط می توانستید تعداد جست و جوی ماهیانه کلمات مد نظرتان را ببینید. ولی من به شما یاد میدهم که چه طور به کلمات کلیدی پر بازدیدی که اصلا از وجود آن ها اطلاعی ندارید دست پیدا کنید. این آموزش برای اولین بار از سایت همیار وب ارائه شده است.
پیدا کردن کلمات کلیدی پر مخاطب
من در این دوره آموزشی برای اولین بار اطلاعات محرمانه ای را از آمار و ارقام یک سری از کلمات کلیدی وب سایت همیار وب به شما نشان می دهم که مطمئن شوید با چند مقاله هم می توانید ترافیک بسیار بسیار بالایی را از گوگل دریافت کنید.
در این دوره آموزشی لیستی از کلمات کلیدی پربازدید در حوزه های مختلف را به شما نشان می دهم که اگر فقط و فقط در چند تا از آن ها در صفحه اول گوگل باشید رتبه الکسای سایت تان به راحتی به زیر 1000 ایران می رسد. البته دقیقا به شما می گویم در آن ها چه طور می توانید رتبه خوب بگیرید.
تولید محتوا در موضوعات پر مخاطب
یکی از راه کارها برای افزایش سریع ترافیک سایت تولید محتوا در موضوعات پر مخاطب است. اگر توجه کرده باشید وب سایت های محتوا محور در بسیاری از کلمات کلیدی پر مخاطب در صفحه اول گوگل قرار دارند.
بعد از ساختن لیستی از کلمات کلیدی پر مخاطب نوبت به تولید محتوا در مورد آن ها می رسد. در این دوره آموزشی ایده هایی برای تولید محتوا را عنوان کرده ام که مخصوص سایت های محتوایی است. اگر بتوانید از این ایده ها در تولید محتوای سایت تون استفاده کنید بی شک می توانید نتایج فوق العاده ای بگیرید.
اینکه صرفا در موضوعی که پر مخاطب است تولید محتوا کنید کافی نیست! باید بدانید از چه طریقی می توانید محتوایی در آن زمینه تولید کنید که بهتر دیده شود. که دقیقا به شما می گویم چه طور باید این کار را انجام دهید.
اینکه چگونه باید تولید محتوا کنیم مشکل خیلی از دوستان است. فکر می کنند تولید محتوا یعنی خلق محتوای تازه! به هیچ وجه این طور نیست. من در این دوره آموزشی به شما یاد میدهم که چه طور با جمع آوری اطلاعات و رنگ آمیزی آن ها بتوانید محتوایی کامل تر از بقیه درست کنید که باعث بهتر دیده شدن محتوای شما شود.
تولید محتوای پولساز
خیلی از دوستان فکر می کنند برای داشتن یک وب سایت محتوایی مثل “زومیت” باید حتما از ابتدا نویسندگان زیادی داشت. چون این سایت ها روزانه حداقل 30 الی 40 مطلب روی سایت شان انتشار می دهند. در صورتی که ما اصلا قصد نداریم به این صورت عمل کنیم! چون واقعا سرمایه کافی برای این کار را نداریم. به همین دلیل من به شما یاد می دهم چه طور با تولید محتوای کمتر ولی هدفمند تر در موضوعات بسیار پر مخاطب به تنهایی هم می توان به نتایج خوب رسید. یعنی شما به تنهایی هم در ابتدای کارتان می توانید با تولید محتوا ترافیک سایت تان را افزایش دهید. چون قراره در موضوعاتی که سرچ بسیار بالایی دارند تولید محتوا کنید و آن را به صفحه اول گوگل برسانید.
بهینه سازی محتوا و کسب رتبه بهتر در نتایج جست وجو
فقط تولید محتوا کافی نیست! خیلی از سایت های محتوایی که به نتیجه ای نمی رسند و شکست می خورد مشکل اصلی شان دیده نشدن محتوای شان است. هرچقدر محتوای خوب تولید کنید ولی اگر دیده نشود تلاش تان بی فایده بوده است.
ما قصد داریم از گوگل برای افزایش بازدید سایت مان استفاده کنیم. پس باید مقالاتی بنویسیم که بتواند در گوگل رتبه خوبی بگیرد. در غیر این صورت تمام زحمات مان برای تولید محتوا بیهوده بوده است.
در این دوره آموزشی مفصل در مورد سئو محتوا صحبت می کنم. به صورت قدم به قدم به شما نشان می دهم که چه مراحلی را باید طی کنید تا محتوایی ایده آل برای گوگل بنویسید. به شما یاد می دهم چه طور محتوایی تولید کنید که حتی بدون بک لینک هم بتواند رتبه خوبی در گوگل بگیرد.
سئو سایت های محتوایی با دیگر سایت ها تفاوت هایی دارد. در این دوره آموزشی در مورد استراتژی های سئو سایت های محتوایی، برندسازی در سئو و لینک بیلدینگ به روش کلاه خاکستری همراه با ارائه نمونه صحبت کرده ام. همچنین نکات بسیاری مهمی را در مورد سئو گفته ام که با رعایت آن ها موفقیت شما صد در صد تضمین خواهد بود.
کسب درآمد از سایت های محتوایی
خیلی از دوستان فکر می کنند فقط از طریق جذب تبلیغات در سایت می توانند از وب سایت محتوایی شان کسب درآمد کنند! در صورتی که اصلا اینطور نیست. من در این دوره آموزشی همراه با ارائه نمونه هایی به شما نشان می دهم کسب درآمد از تبلیغات تنها راه شما نیست. شما می توانید از روش های درآمدزایی بهتری برای کسب درآمد بیشتر استفاده کنید. شما زمانی می توانید از طریق تبلیغات درآمد خوبی داشته باشید که ترافیک بسیار بالایی داشته باشید. ولی روش هایی هم برای درآمدزایی وجود دارند که نیازی به ترافیک خیلی زیاد ندارند. که منبع درآمد بهتری می توانند برای شما باشند.
آنچه در این دوره آموزشی یاد خواهید گرفت:
تیک چرا باید یک سایت محتوایی راه اندازی کنیم؟
تیک عوامل موفقیت سایت های محتوایی
تیک در چه حوزه هایی ورود کنیم؟
تیک چگونه وب سایت مان را طراحی کنیم؟
تیک نکات مهم در مورد راه اندازی یک وب سایت محتوایی
تیک تحلیل و بررسی کلمات کلیدی
تیک روش های پیدا کردن کلمات کلیدی پر مخاطب با استفاده از بررسی سایت ها
تیک معرفی تعدادی از کلمات کلیدی پر بازدید در حوزه های مختلف
تیک معرفی 12 ایده برای تولید محتوا مخصوص وب سایت های محتوایی
تیک بررسی روش های تولید محتوا
تیک چگونه بنویسیم؟
تیک چگونه شروع به تولید محتوا کنیم؟
تیک آموزش تولید محتوا با چند مثال عملی از ایده های تولید محتوا
تیک رنگ آمیزی محتوا به همراه ارائه نمونه
تیک چگونه محتوایی بنویسیم که در گوگل رتبه خوب بگیرد؟ (صفر تا صد همراه با مثال عملی)
تیک توضیحاتی در مورد کلمه کلیدی در صفحه
تیک استراتژی آف پیج سئو برای سایت های محتوایی
تیک برندسازی در سئو
تیک لینک سازی به روش سئو کلاه خاکستری به همراه نمونه
تیک چند نکته مهم و کلیدی در سئو
تیک بررسی روش های کسب درآمد از یک سایت محتوایی
تیک بررسی نقاط ضعف و قوت چند سایت محتوایی به همراه نمونه هایی از تولید محتوا و روش های کسب درآمد
تیک معرفی سایت هایی برای خرید رپورتاژ آگهی و بک لینک و سفارش تولید محتوا
تیک و نکات بسیاری که در هر کدام از عناوین ذکر شده کامل عنوان نشده است
این دوره آموزشی برای چه افرادی مفید است؟
افرادی که قصد دارند یک وب سایت محتوایی مثل زومیت راه اندازی کنند.
افرادی که به یک منبع درآمد مطمئن و پایدار نیاز دارند.
افرادی که قصد دارند از طریق تولید محتوا کسب درآمد کنند.
افرادی که قصد دارند با تولید محتوا ترافیک سایت شان را افزایش دهند.
افرادی که قصد دارند مقالاتی بنویسند تا رتبه خوبی در گوگل بگیرد.
افرادی که به دنبال پیدا کردن کلمات و عبارات کلیدی پر جست و جو در گوگل هستند.
و برای نویسندگان سایت ها و تولید کنندگان محتوا نیز شرکت در این دوره آموزشی پیشنهاد می شود.
چرا این دوره آموزشی به درد شما می خورد؟
محتوای این دوره آموزشی با تحلیل و بررسی روی وب سایت های محتوایی زیادی گردآوری شده است. در این دوره آموزشی مثال ها و نمونه هایی که ارائه شده اند از سایت های معروف ایرانی هستند.
در این دوره آموزشی چالش ها و مشکلات وب سایت های محتوایی بررسی شده است. از همه مهمتر روی تولید محتوا که مهمترین عنصر یک وب سایت محتوا محور است مفصل کار شده است. از ایده تا اجرا در مورد تولید محتوا به خوبی صحبت شده است.
اگر شما هم واقعا تصمیم به راه اندازی یک سایت محتوایی دارید بی گدار به آب نزنید و پیشنهاد می کنم قبل از راه اندازی کسب و کارتان حتما آموزش های این دوره را ببینید. تضمین می کنم که آموزش های این دوره به دردتان می خورد. سعی کردم مباحث این دوره آموزشی تکراری نباشد. حتی در قسمت سئو و سئو محتوا به نکات جدیدی اشاره کرده ام که شخصا از تجربیات خودم است و نتایج فوق العاده اش را دیده ام.
توجه : این دوره آموزشی یک راهنمای کامل برای راه اندازی یک سایت محتوایی است. این که سایت محتوایی شما مثل سایت زومیت میلیاردی بشه به خیلی مسائل مثل سرمایه، نیروی کار و … بستگی دارد. پس لطفا زود قضاوت نکنید و از پرسیدن این سوال که چرا خودتان چنین سایتی راه اندازی نکردید و قصد فروش این اطلاعات را دارید خودداری کنید. آموزش همیشه لازم است و هدف اصلی ما در همیار وب فروش آموزش های سودمند و مفید است. در ضمن به زودی از سایت جدیدمان که یک سایت محتوایی است رونمایی می شود. منتظر باشید.

جهت ثبت سفارش به لینک سایت در زیر مراجعه نمایید :

هشدار پلیس :
لطفاً پیش از انجام معامله و پرداخت وجه از صحت کالا یا خدمات ارائه شده بصورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.

Alarm1Alarm2


جزئیات آگهی

تلفن
09353070172
زمان تماس
8 صبح تا 2 بعدازظهر
کد آگهی
74106
موقعیت آگهی
همه استان ها
تعداد بازدید
eye 318
تاریخ درج
۱۳۹۸/۱۰/۱
تاریخ بروز رسانی
۱۳۹۸/۱۰/۱
قیمت
199,000 تومان
لینک سایت
http://hamyareweb.co/product/content-money-maker/?ref=7

کلیپ آگهی

NoClipAd-video

کلمات کلیدی

آگهی دهنده

درج آگهی رایگان

سایت آگهی90 یک شتاب دهنده تبلیغاتی میباشد که صرفا جهت نمایش آگهی ها و تبلیغات کاربران فعالیت دارد.در این سایت هیچ گونه خرید و فروش کالا وجود ندارد این سایت جهت تبلیغات کسب و کارهای مختلف , محصولات و خدمات میباشد.

اینمادlogo-samandehi

تماس با ما

می توانید نظرات و پیشنهادات خود را از طریق فرم تماس با ما برای ما ارسال کنید.
ایمیل: info [@] agahi90.ir

طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع برعهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های ایرانی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای شتاب دهنده تبلیغاتی آگهی90 محفوظ است وبتینا وبتینا
تصویر آیکن بگراند