تصاویر آگهی

توضیحات آگهی

از تاریخ انقضای این آگهی 989 روز گذشته است. ممکن است اطلاعات آگهی معتبر نباشد.
بهترین آموزش لینک بیلدینگ حرفه ای (2020)
لینک بیلدینگ حرفه ای
در این محصول آموزشی یاد خواهید گرفت که چه طور بک لینک های با کیفیت و طبیعی برای سایت خود بسازید که حتی در کلمات کلیدی سخت هم رتبه بگیرید.
با لینک سازی کلاه خاکستری لینک های مطمئنی برای سایت خود بسازید و ترسی از پنالتی شدن نداشته باشید.
نوع آموزش : تئوری + عملی
مخاطب : افرادی که به دنبال کسب رتبه خوب در گوگل هستند
تعداد فایل های آموزشی : 7 عدد فایل ویدئویی با فرمت MP4 ، به مدت 4 ساعت و 45 دقیقه + 90 دقیقه فایل های هدیه
مدرس : جاوید گرشاسبی
با لینک سازی کلاه خاکستری طوری لینک سازی کنید که حتی خودتان هم باورتان شود لینک هایی که ساخته اید طبیعی است!
در این دوره آموزشی یاد خواهید گرفت چه طور با لینک بیلدینگ حرفه ای به روش کلاه خاکستری (Gray Hat) بک لینک هایی بسازید که جایگاه صفحات سایت تان در کلمات کلیدی مد نظرتان در گوگل افزایش پیدا کند بدون آنکه گوگل به لینک سازی دستی شما شک کند!
در این دوره آموزشی یاد می گیرید که چه طور بک لینک هایی بسازید که هیچکس متوجه مصنوعی بودن آن ها نشود حتی خود گوگل. روش هایی را با هم در این دوره آموزشی مرور می کنیم که با پیروی کردن از آن ها در پروسه لینک بیلدینگ خود به هیچ وجه گوگل نمی تواند بک لینک های دستی شما را شناسایی کند و جریمه ای هم در کار نخواهد بود حتی در آینده هم که گوگل الگوریتم های خود را برای شناسایی لینک های مصنوعی آپدیت کند باز هم سایت شما پنالتی نمی شود. چون ما قراره کاری کنیم که لینک سازی ما با سایت هایی که لینک سازی کلاه سفید و کاملا طبیعی انجام داده اند یکی جلوه داده شود. پس در این صورت گوگل قادر به شناسایی سایت ما به عنوان سایتی که از لینک های مصنوعی استفاده کرده نیست!
لینک سازی حرفه ای
چون بک لینک یکی از مهمترین فاکتورهای سئو محسوب می شود و معمولا زمان و هزینه زیادی باید برای ساخت بک لینک های یک سایت صرف می شود، من در این دوره آموزشی قصد دارم به شما یاد بدهم چه طور از طریق منابع لینک سازی رایگانی که در اختیار همه ما هست بهترین استفاده را جهت ساخت بک لینک های سودمند برای وب سایت مان کنیم.
چرا هنوز هم بک لینک در سئو مهم است؟
به جرات می توان گفت بک لینک یکی از مهمترین فاکتورهای سئو می باشد و این روزها کمتر سایتی را در نتایج جست و جو می بینیم که بدون بک لینک های خوب توانسته رتبه خوب بگیرید. درست است که حرف اول را محتوا می زند ولی باید قبول کنید که محتوای خوب هم گاهی وقت ها بدون بک لینک نمی تواند رتبه خود بگیرد. چون همیشه سایت هایی هستند که با محتوای خوب و به همراه تعدادی بک لینک در رتبه های بالاتر از شما قرار گرفته اند. پس چاره ای نیست جز اینکه ما هم بک لینک برای صفحات سایت مان بگیریم.
از طرفی بک لینک یکی از مهمترین عواملی است که گوگل توسط آن می تواند اعتبار سایت ها را در وب بررسی کند. خیلی مهم است که تاکنون چه سایت هایی به سایت شما اشاره کرده اند؟! در واقع منظور همان لینک دادن است. که در بسیاری از مواقع مجبور هستیم به ازای پرداخت هزینه ای به سایت های مرتبط، بک لینک از آن ها دریافت کنیم. البته در این دوره آموزشی به شما یاد می دهم چطور منابعی را به صورت کاملا رایگان برای لینک سازی خود آماده کنید.
لینک سازی کلاه سفید؟!!!
لینک سازی کلاه سفید برای ما ایرانی ها یک افسانه است که حتی توی خواب هم نمی توانیم آن را ببینیم. چرا؟؟ چون همین حالا که در این صفحه هستید و فکر شما ساخت بک لینک هست این یعنی اینکه قصد دارید خودتان اقدام به لینک سازی کنید و لینک سازی توسط خودتان در هر شرایطی جزء لینک سازی کلاه خاکستری محسوب می شود.
اما آیا واقعا لینک سازی کلاه سفید وجود دارد؟ بله واقعا وجود دارد اما فقط برای سایت هایی که سرمایه گذاری خوبی روی تولید محتوا می کنند. سایت هایی که از نظر تولید محتوا عالی هستند و همیشه یک سری از سایت ها وجود دارند که از آن ها کپی می کنند و مجبور هستند به آن ها لینک بدهند. در این صورت است که لینک های آن ها کاملا طبیعی و کلاه سفیده سفید است.
پس با مفهوم لینک سازی کلاه سفید کاملا آشنا شدید. حالا به این سوال پاسخ بدهید که محتوای شما چقدر عالی است که از شما کپی کنند و به شما لینک بدهند؟ چند سایت پیدا می شود از شما کپی کنند و به شما لینک بدهد؟ یا اینکه واقعا از روی لطف محتوای شما را به اشتراک بگذارند و به شما لینک بدهند؟ چنین چیزی در کشور ما محال است شاید 1% مردم آن هم در حوزه دیجیتال مارکتینگ این کار را کنند یعنی از روی لطف به کسی بک لینک بدهند!
لینک سازی کلاه خاکستری (اصل مطلب لینک سازی)
همانطور که متوجه شدید لینک سازی کلاه سفیدی وجود ندارد که ما از آن استفاده کنیم. پس مجبور هستیم خودمان برای لینک سازی دست به کار شویم چون مسلما کسی پیدا نمی شود که به ما لینک بدهد. همین باعث می شود که از لینک سازی کلاه خاکستری استفاده کنیم. مفهوم کلاه خاکستری در سئو یعنی این که ما هر کاری را برای کسب رتبه بهتر در نتایج جست و جو انجام دهیم. نکته مهم در سئو کلاه خاکستری این است که خودمان اقدام کنیم و دست به کار شویم! (این یعنی سئو کلاه خاکستری)
متاسفانه خیلی از دوستان در این روش لینک سازی، کارهایی را انجام می دهند که هر کسی لینک های سایت شان را بررسی کند کاملا متوجه مصنوعی بودن آن ها می شود. همین باعث می شود با افت رتبه و شاید پنالتی شدن در آینده مواجه شوند.
اما در این دوره آموزشی قصد دارم روش هایی را برای لینک سازی به شما یاد بدهم که حتی خودتان هم باورتان نشود که لینک سازی شما مصنوعی و غیر طبیعی است. یعنی طوری بک لینک برای سایت تان می سازید که سایت شما هم به دید گوگل یک سایت با بک لینک های کاملا طبیعی جلوه داده شود. به همین دلیل هیچوقت جریمه نمی شوید حتی در آینده!
همین حالا قصد تهیه این محصول را دارم
حرفه ای ها در لینک بیلدینگ
در این دوره آموزشی چه چیزهایی را یاد می گیرم؟
تیک آشنایی کامل با مفهوم لینک سازی کلاه سفید و خاکستری
تیک بررسی طرز فکرهای اشتباه در ساخت بک لینک
تیک چرا هرچی بک لینک می سازیم نتیجه نمی گیریم؟
تیک لینک سازی داخلی سایت چگونه باید باشد؟
تیک تشریح کامل لینک سازی داخلی سایت
تیک بررسی اشتباهات رایج در لینک سازی که باعث پنالتی شدن سایت می شود
تیک چرا یک سری از سایت ها اصلا پنالتی نمی شوند؟
تیک بک لینک های طبیعی چه ویژگی هایی دارند؟
تیک فاکتورهای مهم در لینک سازی کلاه خاکستری
تیک روش های طبیعی سازی فاکتورهای لینک سازی
تیک چگونگی ساخت بک لینک های کاملا طبیعی
تیک آیا لینک های site wide مفید هستند؟
تیک بررسی روش های صحیح لینک سازی کلاه خاکستری در منابع مختلف (بلاگ ها، فروم ها، سایت های خارجی و …)
تیک تولید محتوا در وبلاگ ها دقیقا چه طور باید باشد؟
تیک معرفی منابع رایگان برای ساخت بک لینک
تیک نکات مهم در لینک سازی در سایت های خارجی
تیک لینک سازی در PBN ها چگونه باید باشد؟
تیک بهترین راه برای استفاده از لینک های PBN چیست؟
تیک تشریح کامل لینک سازی صحیح در PBN ها به همراه یک نمونه مثال
تیک بررسی اشتباهات رایج و خطرناک در لینک سازی در PBN ها
تیک بهترین راه برای تقویت PBN ها چیست؟
تیک مثال از یک برنامه 30 روزه برای لینک سازی به روش کلاه خاکستری
تیک اگر تا الان لینک سازی اشتباه کردید باید چه کنید؟
تیک اگر بعد از مدتی با افت رتبه مواجه شدیم چه باید کنیم؟
تیک استراتژی لینک بیلدینگ برای سایت های تازه تاسیس
تیک نکات مهم و کلیدی در خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی
تیک روش صحیح جمع آوری سایت های هدف برای خرید رپورتاژ آگهی
تیک بررسی فاکتورهایی که اسپم اسکور سایت را بالا می برد
تیک بررسی محتوا و لینک های داخلی در رپورتاژ آگهی
تیک اقداماتی که بعد از خرید رپورتاژ آگهی باید انجام دهید چیست؟
تیک معرفی یک راه خوب برای خرید بک لینک
تیک معرفی چند سایت برای خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی
تیک معرفی چندین منابع خوب با آتوریتی بالا برای لینک سازی
تیک آموزش کامل کار با ابزار MOZ Pro و بررسی لینک های رقبا
تیک یک روش ساده و عالی برای پیدا کردن بهترین منابع لینک سازی
تیک معرفی سایتی برای دریافت اکانت اشتراکی و رایگان Moz Pro، Ahrefs و دیگر ابزار های سئو
تیک و نکات بسیار مهم دیگر در لینک سازی کلاه خاکستری
هدیه ویژه به خریداران محصول آموزشی لینک بیلدینگ حرفه ای
لیست سایت های جمع آوری شده با آتوریتی بالا برای لینک سازی (لینک پروفایلی، سایت سازها، سیستم های وبلاگ دهی خارجی، سایت های PR، سایت های کوئیز آنلاین و فرم سازهای آنلاین، سایت های edu (لیست 200 تایی) و سایت های ایرانی در زمینه درج آگهی رایگان و فروم ها و …)
توجه : این لیست با لیستی که در مقاله ساخت بک لینک رایگان در سایت های آتوریتی بالا وجود دارد متفاوت است و فقط مخصوص خریداران محصول لینک بیلدینگ حرفه ای است.
ارزش این لیست بسیار بالاست چون 90 درصد سایت های خارجی موجود در این لیست توسط هیچ سایت ایرانی لینک سازی در آن ها انجام نشده است و تمام لینک ها با بررسی سایت های خارجی بزرگ بدست آمده است.
هدیه دوم سه ویدیو از لینک سازی در سایت های آتوریتی بالای 90، لینک سازی در سایت های اشتراک PDF و معرفی سایتی برای گرفتن سوشیال سیگنال رایگان است.
هدیه سوم هم فیلم آموزشی از اکانت الکسا پرو که یک ابزار فوق العاده برای تحلیل سئو سایت خودتان و رقبای خود است که توسط خیلی از دوستان دست کم گرفته می شود. توسط این ابزار علاوه بر پیدا کردن بک لینک های سایت های رقبای خود می توانید کلمات و عبارات کلیدی پر مخاطب و رقابتی را پیدا کنید.
آیا قیمت این محصول واقعا مناسب است؟
قیمت این محصول با توجه به محتوای آن کاملا مقرون به صرفه است. شما با یادگیری روش های لینک سازی صحیح به روش کلاه خاکستری می توانید در هزینه های لینک سازی خود بسیار بسیار صرفه جویی کنید.
قیمت اصلی این محصول حتی خیلی کمتر از خرید رپوتاژ آگهی در یک سایت متوسط با الکسای بالای 1000 ایران است. چه برسد به این که شما قرار است این محصول را با تخفیف ویژه خریداری کنید.
همانطور که در تصویر زیر می بینید رپورتاژ آگهی در یک سایت متوسط رو به پایین با کمترین قیمت 250 هزار تومان است. یعنی شما با پرداخت این هزینه فقط می توانید یک بک لینک بخرید!
قیمت رپورتاژ آگهی
اما شما با پرداخت نصف این قیمت با تهیه این دوره آموزشی یاد خواهید گرفت که چه طور هزاران بک لینک با کیفیت در سایت های آتوریتی بالا برای سایت خود بسازید. واقعا ارزشش را ندارد؟
چرا این دوره برای شما مناسب است؟
این دوره قطعا برای شما مناسب است به خاطر اینکه من در این دوره آموزشی همانند دیگر دوره های آموزشی منتشر شده از سایت همیار وب تجربیات شخصی ام را در طول سه سال فعالیت در این حوزه در اختیار شما گذاشته ام. این دوره یک دوره واقعی است و کپی شده از جایی نیست! شاید بعضی از مباحث مشابه با دوره های دیگر باشد ولی قطعا تجربیات شخصی خودم است. حتی اشتباهاتی که انجام دادم و توانستم آن ها را به خوبی پوشش دهم را با شما در میان گذاشته ام. قطعا استفاده از تجربیات یک فرد در حوزه سئو می تواند برای هر کسی ارزشمند باشد. حتی اگر آن تجربیات کم باشد.
من توسط لینک سازی صحیح به روش کلاه خاکستری توانستم در کلمات سختی مثل “کسب و کار اینترنتی” “آموزش بازاریابی اینترنتی” و حتی کلمات سختی که خیلی ربطی به حوزه کاری ام ندارد مثل “افزایش فالوور اینستاگرام” رتبه خوبی را در گوگل بگیرم. قطعا با نکاتی که در این دوره آموزشی یاد خواهید گرفت می توانید در کلمات کلیدی سخت در حوزه فعالیت خود رتبه خوبی در گوگل دریافت کنید.
آیا کسانی که دوره سئو کار حرفه ای را خریده اند این دوره هم به دردشان می خورد؟
این دوره آموزشی جدیدترین دوره آموزشی در مورد سئو است که از همیار وب منتشر شده است. درصد کمی از مباحث این دوره قبلا در سئو کار حرفه ای گفته شده است اما در این دوره آموزشی نکات بسیار مهم و کلیدی در مورد لینک سازی گفته شده است که پیشنهاد می شود دوستانی هم که قبلا در دوره سئو کار حرفه ای شرکت کرده اند در این دوره هم شرکت کنند. چون مباحث جدید، دسته اول و کاملی در مورد ساخت بک لینک به همراه مثال و نمونه کار گفته شده است که برای اولین بار در این دوره آموزشی در موردش صحبت شده است.
آپدیت جدید محصول لینک بیلدینگ حرفه ای:
در جدیدترین آپدیت این محصول در مورد ساخت پی بی ان های اختصاصی برای یک صفحه خاص از سایت شما صحبت کرده ام که این نوع پی بی ان ها پتانسیل این را دارند که در کلمات خیلی سخت هم برای شما رتبه خوب کسب کنند.
در این ویدیو دو سایت که از همین روش استفاده کرده اند و در کلمات سخت رتبه خوبی دارند را با هم بررسی خواهیم کرد تا خیالتان راحت شود که این روش برای کسب رتبه خوب در کلمات سخت هم جواب می دهد.
این روش توسط من تست شده است و در همین مدت سایت همیار وب هم در سه کلمه سخت “کسب درآمد از بیت کوین” و “خرید پیج اینستاگرام” و “کسب درآمد از یوتیوب” بین 5 سایت اول در نتایج گوگل قرار گرفته است.
همچنین لیست بک لینک های داخل لیست هم آپدیت شده است و می توانید از جدیدترین سایت های آتوریتی بالا برای ساخت بک لینک هاتون استفاده کنید.
ثبت سفارش فقط از لینک سایت در زیر :

هشدار پلیس :
لطفاً پیش از انجام معامله و پرداخت وجه از صحت کالا یا خدمات ارائه شده بصورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.

Alarm1Alarm2


جزئیات آگهی

تلفن
09353070172
زمان تماس
8 صبح تا 2 بعدازظهر
کد آگهی
74104
موقعیت آگهی
همه استان ها
تعداد بازدید
eye 302
تاریخ درج
۱۳۹۸/۱۰/۱
تاریخ بروز رسانی
۱۳۹۸/۱۰/۱
قیمت
480,000 تومان
لینک سایت
http://hamyareweb.co/product/pro-link-building/?ref=7

کلیپ آگهی

NoClipAd-video

کلمات کلیدی

آگهی دهنده

درج آگهی رایگان

سایت آگهی90 یک شتاب دهنده تبلیغاتی میباشد که صرفا جهت نمایش آگهی ها و تبلیغات کاربران فعالیت دارد.در این سایت هیچ گونه خرید و فروش کالا وجود ندارد این سایت جهت تبلیغات کسب و کارهای مختلف , محصولات و خدمات میباشد.

اینمادlogo-samandehi

تماس با ما

می توانید نظرات و پیشنهادات خود را از طریق فرم تماس با ما برای ما ارسال کنید.
ایمیل: info [@] agahi90.ir

طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع برعهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های ایرانی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای شتاب دهنده تبلیغاتی آگهی90 محفوظ است وبتینا وبتینا
تصویر آیکن بگراند