تصاویر آگهی

توضیحات آگهی

از تاریخ انقضای این آگهی 63 روز گذشته است. ممکن است اطلاعات آگهی معتبر نباشد.
آموزش جدید بازاریابی محتوا
.
دوره آموزشی بازاریابی محتوا
در این محصول آموزشی یاد خواهید گرفت که چه طور محتوایی هدفمند تولید کنید و آن را به صفحه اول گوگل برسانید و ترافیک سایت تان را حداقل 10 برابر کنید.
از طریق بازاریابی محتوا کسب و کارتان را متحول کنید
نوع آموزش : تصویری
مخاطب : افرادی که قصد دارند بدون هیچ هزینه ای کسب و کارشان را تبلیغ کنند
تعداد فایل های آموزشی : 3 عدد فایل ویدئویی با فرمت MP4 و MP3 به مدت 3 ساعت و 40 دقیقه
مدرس : جاوید گرشاسبی
دانلود فوری محصول آموزشی پس از سفارش دادن و پرداخت وجه
توضیحات
چگونه فقط با تولید محتوا و بدون یک ریال هزینه برای تبلیغات، ترافیک سایتمان را چندین برابر کنیم و کسب و کارمان را متحول کنیم؟
اگر می خواهید بدون هیچ هزینه ای کسب و کار خود را تبلیغ کنید و مخاطبان زیادی را با کسب و کارتان آشنا کنید تنها یک راه دارید آن هم بازاریابی محتوا است! هیچ راه دیگری وجود ندارد که شما بتوانید از آن به صورت رایگان برای تبلیغ کسب و کارتان استفاده کنید!
دیگر دوره تبلیغات بنری در سایت های پر بازدید به سر آمده است. باید حق انتخاب را به مشتری بدهیم. دیگر نمی توانیم به زور محصولات و خدمات خود را به مخاطبان مان پیشنهاد دهیم. آن ها خودشان باید ما را پیدا کنند. دقیقا به میل و اراده خودشان باید از محصولات و خدمات ما استفاده کنند. چه طور چنین چیزی ممکن است؟؟؟ از طریق بازاریابی محتوا خیلی راحت امکان پذیر است.
هرچه محتوای ارزشمند تری که واقعا مخاطبانتان به آن احتیاج دارند تولید کنید شانس بیشتری دارید تا در گوگل دیده شوید و مخاطبان بیشتری را از آن خود کنید.
فرقی نمی کند کسب و کار اینترنتی شما در چه زمینه ای است. هر وب سایتی با هر موضوعی که داشته باشید اگر می خواهید دیده شوید، اگر می خواهید مخاطبان بیشتری را جذب کنید، اگر می خواهید اعتماد افراد بیشتری را جلب کنید و در نهایت اگر می خواهید مشتریان بیشتری داشته باشید باید محتوا تولید کنید. محتوایی که نیاز مخاطبانتان را بر طرف کند.
اجازه بدهید به شکل دیگری این مسئله را بیان کنم. اگر می خواهید در کسب و کار اینترنتی خود موفق شوید باید اعتماد مخاطبانتان را به خوبی جلب کنید. هیچ کس بدون شناخت قبلی و سرزده از سایت شما خرید انجام نمی دهد. مگر اینکه سایت شما معروف و شناخته شده باشد. اگر کسب و کارتان تازه تاسیس است باید کاری کنید تا مخاطبان بیشتری را مال خود کنید و این هم فقط با اعتماد سازی امکان پذیر است.
ارائه محتوایی که به درد آن ها بخورد و نیازشان را بر طرف کند مثل دادن هدیه ای ارزشمند به آن ها است! زمانی که هدایای ارزشمند زیادی از طرف شما دریافت کنند خب مسلما به شما و کسب و کارتان علاقه مند می شوند و همیشه دوست دارند پیگیر کار شما شوند. و این همان کاری است که کسب و کارهای موفق اینترنتی به خوبی انجام می دهند. اعتماد سازی شرط اول در موفقیت هر کسب و کاری است. بهترین و کم هزینه ترین راه برای شما بازاریابی محتوا است.
مزیت های بازاریابی محتوا
چرا باید محتوا تولید کنیم؟
محتوا حرف اول را در وب می زند. سایتی که محتوایی نداشته باشد ارزش دیده شدن را ندارد! هر سایتی که محتوای بهتری ارائه داده باشد مسلما باید بیشتر دیده شود و همینطور هم است. با تغییراتی که گوگل در الگوریتم های خود داده است محتوای خوب و ارزشمند بیشتر در وب با اهمیت شده است و دقیقا با الگوریتم RankBrain خود این قضیه را ثابت کرد.
گوگل سایت هایی که محتوای بهتری از هر لحاظ ارائه داده اند را به خوبی شناسایی می کند و آن سایت ها را بیشتر در معرض دید مخاطبان قرار می دهد. از طرفی هر سایتی که بیشتر در معرض دید باشد صاحب ترافیک هدفمند بیشتری از طریق گوگل می شود. همانطور هم که می دانید جنگ امروز کسب و کارهای اینترنتی بر سر رتبه خوب در گوگل است.
چیزی که ثابت شده است این است که ترافیکی هدفمند است که از طریق گوگل ایجاد شود. اما خیلی از دوستان فکر می کنند فقط باید صفحه اصلی یا صفحه دسته بندی های سایت خود را سئو کنند! که این غلط ترین کار ممکن است. این دسته از دوستان نمی دانند که جذب ترافیک از طریق مقالات سایت چقدر می تواند ارزشمند باشد و چقدر به تبدیل بازدید کننده به مشتری می تواند کمک کند. به خاطر همین هم اصلا مقالات سایت خود را سئو نمی کنند و بدون هیچ هدفی مقالاتی را در حوزه کاری خود تولید و منتشر می کنند.
چرا محصول دوره جامع بازاریابی محتوا تولید شد؟
اکثر دوستانی که قصد راه اندازی کسب و کار اینترنتی را دارند دغدغه اصلی شان تبلیغات است. البته حق با آن هاست اگر تبلیغی برای هر کسب و کاری انجام نشود هیچگاه دیده نمی شود. هیچگاه نمی تواند محصولات و خدمات خود را به مخاطبانش ارائه دهد. از طرفی امروزه هزینه تبلیغات واقعا بالاست. به عنوان مثال اگر در تبلیغات کلیکی کمتر از 3 میلیون تومان هزینه کنید هیچوقت کسب و کار شما به خوبی دیده نمی شود و می توان گفت در کل ضرر است و در بسیاری از مواقع هزینه ای که برای تبلیغات شده است بازگشت پیدا نخواهد کرد.
خب پس راه چاره چیست؟ راه چاره برای افرادی که تازه کسب و کارشان را شروع کرده اند و پول کافی برای تبلیغات اینترنتی ندارند چیست؟ مشخص است بازاریابی از طریق محتوا بهترین گزینه است. بله بازاریابی محتوا بهترین گزینه برای هر کسب و کاری با توجه به هر میزان سرمایه در اینترنت است.
اجازه دهید اعترافی کنم… من هیچگاه هزینه ای برای تبلیغات نداده ام. حتی یک ریال تا الان برای همیار وب خرج نکرده ام با وجود اینکه سرمایه بالایی برای تبلیغات داشته ام ولی همیشه ترجیح داده ام از روش های رایگان استفاده کنم. شاید خیلی از شما دوستان پیش خود بگویید روش های رایگان دیر بازده است! شاید اینطور باشد ولی دیر بازده بودن را باید به هزینه های سنگین تبلیغاتی ترجیح دهید! باید به فکر سرمایه گذاری در بلند مدت باشید.
دوست عزیز تبلیغات گوگل هست و در مقابلش سئو سایت هم هست. به نظر شما کدام به سود شماست؟ همیشه با هزینه بالا بودن برای شما سود دارد یا یک عمری بالا بودن بدون هزینه؟؟؟ مسلما از هر کسی پرسیده شود سئو سایت را به تبلیغات گوگل ترجیح می دهد. شاید تبلیغات گوگل اولش خوب باشد ولی زمانی که پول شما تمام شود دیگر خوب نیست! دیگر نمی توانید در گوگل تبلیغ کنید. ولی زمانی که سایت شما به واسطه سئو بالا باشد همیشه خیالتان راحت است.
بازاریابی محتوا هم دقیقا همین است. به جای اینکه به مشتری التماس کنید از محصولات و خدمات شما دیدن کند خودش به میل خودش به سمت شما می آید. به نظر شما این بهترین نوع تبلیغات اینترنتی محسوب نمی شود؟ زمانی که مخاطبان از طریق یک مقاله خاص با کسب و کارتان آشنا شوند و اسم کسب و کارتان برای همیشه در ذهن آن ها بماند آیا این خوب نیست؟ با بازاریابی محتوا دقیقا می توانید این کار را به راحتی انجام دهید.
ویژگی های بازاریابی محتوا
من زمانی تصمیم به تولید این محصول کردم که به خوبی با بازاریابی محتوا آشنا شده بودم و به خوبی از طریق تولید محتوا توانسته بودم ترافیک سایتم را چندین برابر کنم. علاوه بر این مقالاتی را تولید و در همیار وب منتشر کردم که رتبه های خیلی خوبی در گوگل دریافت کرده و همین باعث شد تعداد کاربران و به ویژه مشتریانم افزایش قابل توجهی داشته باشد. پس خودم تجربه های خیلی خوبی از بازاریابی محتوا کسب کرده ام و حالا می خواهم این تجربیات را به شما انتقال دهم.
در محصول دوره جامع بازاریابی محتوا دقیقا چه چیزهایی یاد می گیرید؟
مشکل خیلی از دوستان این است که نمی توانند مقاله بنویسند! قادر به نوشتن نیستند و همیشه می گویند ما نمی توانیم محتوای خوب تولید کنیم!
در این محصول آموزشی یاد خواهید گرفت بدون خلق محتوا (تولید محتوای یونیک) و صرفا با جمع آوری اطلاعات مقاله ای بنویسید که در عبارات کلیدی زیاد و پر تکراری رتبه خوب در گوگل بگیرد و فقط با یک مقاله (تاکید می کنم فقط با یک مقاله) ترافیک سایت تان را حداقل 3 برابر کنید. استراتژی هایی از بازاریابی محتوا یاد می گیرید که به راحتی با تکمیل کردن محتوای دیگر رقباتون بتوانید محتوایی تولید کنید که بین 3 تا سایت اول گوگل قرار گیرد!
خیلی از دوستان فکر می کنند بازاریابی محتوا یعنی فقط در حوزه کاری خود مقاله نوشتن. فکر می کنند هرچه بیشتر مقاله در حوزه کاری خود بنویسند بیشتر می توانند ترافیک جذب کنند! در صورتی که اصلا این طور نیست! اکثر این دوستان مقالاتی بی هدف می نویسند که هیچ وقت به خوبی دیده نمی شوند. البته من هم از این اشتباهات قبلا در همیار وب مرتکب شده ام.
ولی من به شما یاد می دهم که چه طور مقالاتی بنویسید که به راحتی رتبه خوب در گوگل بگیرد. نیازی نیست مثل رقباتون هر روز مقاله بنویسید. به شما یاد می دهم کمتر بنویسید و بیشتر ترافیک جذب کنید.
خیلی ساده است فقط باید اصول نوشتن یک مقاله ای که در گوگل رتبه خوب میگیرد را بدانید. باور کنید نوشتن مقاله ای که رتبه خوب بگیرد کار زیاد سختی نیست! من دقیقا در این محصول آموزشی به شما یاد می دهم که چه طور باید این کار را به درستی انجام دهید.
چیزهایی که در این محصول آموزشی یاد خواهید گرفت :
چرا محتوا اهمیت دارد و چرا باید محتوا تولید کنیم؟
برای تولید محتوا باید از کجا شروع کنیم؟
تمرین هایی برای یادگیری نوشتن مقاله در سایت
اهمیت تولید محتوا و بازاریابی محتوا در کسب و کارهای اینترنتی
چه محتوایی پادشاه است؟ چگونه یک محتوا پادشاه می شود؟
آشنایی با استراتژی های تولید محتوا (چگونه باید محتوای خود را اصولی و هدفمند تولید کنیم؟)
بازاریابی محتوا دقیقا چیست و چرا باید از بازاریابی محتوا استفاده کنیم؟
معرفی بهترین نمونه های بازاریابی محتوا در دنیا
بازاریابی محتوا چه مزیت هایی دارد؟
بازاریابی محتوا را از کجا باید شروع کنیم؟
معرفی استراتژی های بازاریابی محتوا که ترافیک سایت تان را به صورت چشمگیری افزایش می دهد
چه محتوایی باید تولید کنیم تا در گوگل رتبه خوب بگیرد؟
گوگل به چه محتوایی رتبه خوب می دهد؟ (فاکتورهای مهم در رتبه دهی)
مراحل تولید محتوای جامع به صورت قدم به قدم (نوشتن مقاله ای که صد در صد رتبه خوب در گوگل می گیرد)
پیدا کردن کلمات و عباراتی که در کسب و کارتان سرچ بسیار بالایی دارند
تشریح کامل مقاله ای که در عبارات کلیدی زیادی رتبه یک گوگل را گرفته است
چگونه برای مقالات خود عنوانی بنویسیم که نرخ کلیک آن در نتایج جست و جو بالا رود؟
چگونه محتوای خود را به صورت طبیعی به اشتراک بگذاریم؟ (ساخت بک لینک هایی که رتبه مقالات شما را 100 درصد تضمین می کنند)
آشنایی با استراتژی اشتراک محتوا در شبکه های اجتماعی
چگونه محتوای مرجع بنویسیم؟
چگونه سایت خود را مرجع کنیم؟
معرفی مقالاتی که با هدف خاصی در همیار وب منتشر شده اند
و بسیاری از نکات ارزشمندی که باید در بازاریابی محتوا بدانید
نکته مهم : در این محصول آموزشی شما با سئوی حرفه ای محتوا آشنا خواهید شد. یعنی شما یاد میگیرید که چه طور یک مقاله ای را با اصول و قواعدی که گوگل می پسندد بنویسید تا به راحتی رتبه خوب بگیرد!
فراموش نکنید بازاریابی محتوا تولید محتوای انبوه در زمینه کاری تان نیست! بازاریابی محتوا وبلاگ نویسی نیست! اصلا احتیاجی نیست مثل سایت های خبری هر روز مقالات و خبرهای زیادی در سایتتان منتشر کنید تا بتوانید ترافیک سایت تان را چندین برابر کنید.
بازاریابی محتوا یعنی تبلیغ کسب و کار از طریق محتوا، یعنی تولید محتوایی که برای شما پول می سازد. یعنی محتوایی که بر اساس هدف خاصی تولید و منتشر می شود و در این محصول آموزشی قرار است دقیقا این را یاد بگیرید.
نکته خیلی مهم این است که خیلی از دوستان دقیقا می دانند چه باید بنویسند و با وجود اینکه می توانند مقالات خوب و با کیفیت بنویسند ولی متاسفانه نمی توانند برای مقالات خود رتبه خوبی در گوگل بگیرند. و همین باعث می شود که مقاله ای که می نویسند برایشان ترافیک خوبی ایجاد نکند. در این محصول آموزشی یاد خواهید گرفت که چه طور هر مقاله ای که می نویسید را به صفحه اول گوگل بیاورید! روش هایی از بک لینک سازی و اشتراک گذاری محتوا را به شما یاد می دهم که رتبه گرفتن مقاله شما را 100 درصد تضمین کند.این عبارات را هم همین حالا در گوگل سرچ کنید:
کسب درآمد اینترنتی
کسب درآمد از اینترنت
افزایش ممبر تلگرام
افزایش ممبر کانال تلگرام
کسب درآمد از تلگرام
آموزش تبلیغ نویسی
کسب درآمد از اینستاگرام
آیا قیمت این محصول واقعا منصفانه است؟
مسلما یادگیری نوشتن مقالاتی که به تنهایی بتواند ترافیک سایت تان را چندین برابر افزایش دهد ارزش بالایی دارد. زمانی که ترافیک بالایی از طریق گوگل دریافت کنید 100 درصد بر روی رتبه الکسای سایت شما نیز تاثیر مثبت دارد دقیقا مانند رتبه وب سایت همیار وب که فقط و فقط با تولید محتوا و افزایش ترافیک سایت از طریق گوگل به این رتبه رسیده است. از این رو زمانی که بتوانید محتوایی تولید کنید که از هر لحاظ کسب و کار شما را رونق دهد آیا 148 هزار تومن نمی ارزد؟؟
چقدر می خواهید هزینه برای تبلیغات در سایت های پر بازدید کنید؟ یک میلیون؟ دو میلیون؟ ده میلیون؟ تا کی قصد دارید برای تبلیغ کسب و کارتان پول های زیاد خرج کنید؟ فکر می کنید همیشه جواب می گیرید؟ واقعا هر کسی می تواند این طوری برای تبلیغات هزینه کند؟ زمانی که با ابزار رایگانی به نام “محتوا” می توانید کسب و کارتان را از این رو به آن رو کنید چرا اینقدر هزینه؟
اگر شما هم جزء کسانی هستید که پولی برای تبلیغات ندارید بهتر است به فکر تولید محتوای هدفمند باشید. بازاریابی محتوا همیشه بهترین گزینه برای کسب و کارهای کوچک بوده است.
.
برای تهیه این محصول به لینک سایت در قسمت زیر مراجعه نمایید :

هشدار پلیس : لطفاً پیش از انجام معامله و پرداخت وجه از صحت کالا یا خدمات ارائه شده بصورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.
Alarm1Alarm2


جزئیات آگهی

موبایل
09353070172
زمان تماس
8 صبح تا 2 بعدازظهر
کد آگهی
72842
دسته بندی
آموزشي » کسب و کار اینترنتی
موقعیت آگهی
همه استان ها
تعداد بازدید
1123
تاریخ درج
۱۴۰۱/۱۰/۹
تاریخ بروز رسانی
۱۴۰۱/۱۰/۹
قیمت
در سایت

کلیپ آگهی

NoClipAd-video

کلمات کلیدی

آگهی دهنده

درج آگهی رایگان

سایت آگهی90 یک شتاب دهنده تبلیغاتی میباشد که صرفا جهت نمایش آگهی ها و تبلیغات کاربران فعالیت دارد.در این سایت هیچ گونه خرید و فروش کالا وجود ندارد این سایت جهت تبلیغات کسب و کارهای مختلف , محصولات و خدمات میباشد.

اینمادlogo-samandehi

تماس با ما

نظرات و پیشنهادات خود را از طریق فرم تماس با ما برای ما ارسال کنید.
ایمیل: info [@] agahi90.ir

طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع برعهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های ایرانی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای شتاب دهنده تبلیغاتی آگهی90 محفوظ است وبتینا وبتینا
تصویر آیکن بگراند