ترافیک کنسرت های زمستانی

ترافیک کنسرت های زمستانی

بازدید: 117    انتشار: 1396/11/15    کد مطلب: 3095    دسته بندی: لیست مطالب
ترافیک کنسرت های زمستانی

یک جمله بسیار کلیشه ای در موسیقی ما وجود دارد که می گوید «بازار داغ کنسرت ها در برف ریزان زمستان». البته نه هنوز برف چندانی آمده و نه هنوز کنسرت ها به آن داغی شده اند ولی صفحه آخر روزنامه همشهری نشان می دهد که این روزها در اوج تبلیغ برای برزگاری کنسرت به سر می بریم و هر روز خبر تازه ای از برگزاری کنسرت های خواننده های پاپ و سنتی به گوش می رسد. 

این دو ماه مخصوصا برای آنهایی که عشق کنسرتند، روزهای شدیدا خوبی است. هر کسی هم که خواننده محبوبی دارد گوشش را تیز و چشمش را باز می کند تا ببیند کجا و چه زمانی می تواند به دیدن اجرای کارهایش برود یا حداقل خبرهای اجرایش را دنبال کند؛ مخصوصا که الان به دلیل کمبود سالن و ترافیک شدید کنسرت ها، تعداد روزها و سانس های هر خواننده بسیار کم است، پس بهترین اتفاقی که می تواند بیفتد این است که یک منوی جمع و جور و سریع بینید از کنسرت های این «بازار داغ در برف ریزان زمستان». ما در این صفحه این کار را ساده کرده ایم.

منوی پاپ ها


محمد علیزاده - برای پاشایی می خواند

وقتی مرتضی پاشایی از دنیا رفت، خیلی از خواننده های پاپ با همدیگر برایش قطعه ای اجرا کردند. محمد علیزاده یکی از خواننده هایی است که ارتباط نزدیکی با پاشایی داشت و از رفتن او حسابی ناراحت شد. او این بار روی صحنه می رود تا به یاد دوست از دست رفته اش اجرایی داشته باشد. هنوز کسی نمی داند قرار است علیزاده چه کند یا چه برنامه ای برای این کنسرتش دارد.

روزهای کنسرت: 18 و 19 دی، سالن میلاد نمایشگاه بین المللی

ساعت های اجرا: 18:15 و 21:15

قیمت ها: از 35 هعزار تا 100 هزار تومان

ترافیک کنسرت های زمستانی


سیروان خسروی - سیروانیست ها به پیش

کنسرت قبلی سیروان در 16 مرداد برگزار گردید. پشت سر خواننده چند مانیتور بزرگ قرار گرفته بود که با هر قطعه ای عکس های جالبی نمایش داده می شد. باید دید این دفعه او چه ترفندی برای ذوق زده کردن مخاطبانش در نظر گرفته. او تازگی ها هم قطعه جدیدی در فضای مجازی منتشر کرده که عطش هوادارانش را برای دیدن اجرای جدیدش بیشتر کند. البته چند وقت پیش شایعه ممنوع الکاری سیروان منتشر شده بود اما کنسرت جدید و برنامه هایی که برای آن دارد، خط بطلانی (!) بر تمام آن شایعه هاست.

روزهای کنسرت: 27 و 28 دی، در سال میلاد نمیاشگاه بین المللی

ساعت های اجرا: در هر دو روز 18:15 و 21:45

قیمت ها: از 25 هزار تومان تا 110 هزار تومان

ترافیک کنسرت های زمستانی


امیدحاجیلی - بزن و بخند!

امید حاجیلی برای خودش پدیده ای است. او هر بار برای کنسرتش یک اسم انتخاب می کند و واقعا هم بنا به حال و هوای آن اسم، سعی می کند کنسرت متفاوتی داشته باشد. کنسرت های او خوراک ملتی است که عاشق آهنگ های متفاوتند. جالب اینکه او هم خواننده گروه است و هم ترومپت می نوازد. ترومپت زدن با آن همه نفسی که لازم دارد و با آن ابعاد عجیب و عجیب و غریب ساز، خیلی سخت به نظر می رسد ولی حاجیلی نشان داده از عهده این کار به خوبی برمی آید. 

او می خواهد قطعاتی از آلبوم «آلگرو» و چند قطعه تازه را اجرا کند، ضمن اینکه در حال آماده کردن آلبوم جدیدش هم هست. کنسرت قبلی اش با نام انرژی مثبت بود و این بار «بمب مثبت». باید دید این بار می خواهد چه برگ برنده ای رو کند و چه چیزی را روی صحنه منفجر!

روزهای کنسرت: 29 دی سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران

ساعت های اجرا: 18:15 و 21:30

قیمت ها: از 40 هزار تا 100 هزار تومان

ترافیک کنسرت های زمستانی


فرزاد فرزین - این بار نوبت چه ترفندی است؟

فرزاد تازگی ها از کانادا برگشته و به گفته شاهدان عینی همان ایده هایی که اینجا در کنسرت هایش اجرا کرده، در آنجا هم روی صحنه برده و اتفاقا با استقبال هم مواجه شده است...

او از معدود خواننده هایی است که پرفورمنس های جالبی در کنسرت هایش دارد و حسابی هم می ترکاند. توضیح زیادی نیاز نیست. خودتان بهتر از ما فرزاد فرزین را می شناسید. اگر تک آهنگ هایی را که تازگی ها منتشر کرده شنیده باشید، دیگر حتما دست تان آمده می خواهد این بار در صحنه چه کند.

روزهای کنسرت: 25 و 26 دی، سالن میلاد نمایشگاه بین المللی

ساعت های اجرا: 18:30 و 21:30

قیمت ها: از 40 هزار تا 100 هزار تومان

ترافیک کنسرت های زمستانی


فریدون آسرایی - نوستالژی بازی با فریدون

صدای نازکش حسابی طرفدار دارد. این را جوانان 40-30 ساله امروزی خوب می فهمند که حسابی با آهنگ هایش عاشقی کردند. فریدون آسرایی می خواهد آلبوم جدیدش را به بازار بفرستد که تنظیم همه آهنگ هایش با بهروز صفاریان است. حتی کنسرت جدیدش را هم صفاریان تنظیم کرده. تجربه ثابت کرده او در کنسرتش حتما از قطعات آلبوم جدید اجراهایی خواهد داشت .

روزهای کنسرت: 22 دی، در سالن میلاد نمایشگاه

ساعت های اجرا: 18 و 21:30

قیمت ها: 35 هزار تا 100هزار تومان

ترافیک کنسرت های زمستانی


منوی سنتی ها

سیمین غانم - اختصاصی برای خانم ها

بین تمام کسانی که در این فصل اجرا دارند، «سیمین غانم» از همه قدیمی تر است. شاید خیلی از سن و سال دارها قطعه «گل گلدون» را به خاطر داشته باشند. آنقدر این آهنگ تکرار شده که برای همیشه در ذهن ها مانده. حالا این خواننده قرار است دوباره روی سن برود و برای بانوان بخواند. می شود این کنسرت را به خانم ها توصیه کرد تا در فضایی آرام و زنانه از موسیقی لذت ببرند.

روزهای کنسرت: 17، 18، 19 و 25 دی، تالار وحدت

ساعت های اجرا: 15

قیمت ها: از 40 هزارتومان شروع می شود به بالا

ترافیک کنسرت های زمستانی


علیرضا قربانی - ارغوانش کجاست بالاخره؟

از مخاطب پسندترین خوانندگان سنتی ایران است. اصلا فرقی نمی کند چه تیپی باشی؛ موهایت سیخ سیخی باشد یا شانه کشیده مرتب و فرق چپ، شلوارت سر زانویت باشد یا کت و شلوار شیک مجلسی و رسمی پوشیده باشی. کلا همه علیرضا قربانی و موسیقی هایش را دوست دارند و اصلا خانوادگی به کنسرت هایش می روند. قربانی بعد از تورهای اروپایی اش قرار است دوباره در تهران روی صحنه برود. 

روزهای کنسرت: اول تا سوم بهمن، سالن همایش های برج میلاد تهران می باشد

ساعت های اجرا: هنوز مشخص نشده

قیمت ها: 20 تا 120 هزار تومان (براساس ارقام سال قبل است.)

ترافیک کنسرت های زمستانی


همایون شجریان - باز هم که تو چرا رفتی؟

دیگر گفتن ندارد و همه می دانند کنسرت «چرا رفتی» همایون شجریان حسابی موفق بود. حالا همان تیم و خواننده بعد از 31 اجرا در کل کشور دوباره می خواهند به تهران بیایند و همان کنسرت را برای مخاطبان دیگری روی صحنه ببرند
تهیه کننده کنسرت گفته «به دلیل درخواست مکرر مخاطبانی که نتوانستند در اجراهای گذشته در تهران شرکت کنند. تصمیم گرفتیم «چرا رفتی» را یک شب دیگر در تهران روی صحنه ببریم.» دیگر خودتان حساب کنید که این کنسرت چقدر طرفدار دارد! فروش بلیت هم از چهارشنبه 10 دی شروع شده .

روزهای کنسرت: 8 بهمن، سالن وزارت کشور

ساعت های اجرا: 18 و 21:30

قیمت ها: از 35 هزار تا 100 هزار تومان

ترافیک کنسرت های زمستانی
.
آگهی

آگهی


ارسال نظر
[نظر شما پس از تایید مدیر نمایش داده می شود.]
درج آگهی رایگان

سایت آگهی90 یک شتاب دهنده تبلیغاتی میباشد که صرفا جهت نمایش آگهی ها و تبلیغات کاربران فعالیت دارد.در این سایت هیچ گونه خرید و فروش کالا وجود ندارد این سایت جهت تبلیغات کسب و کارهای مختلف , محصولات و خدمات میباشد.

logo-samandehi

تماس با ما

می توانید نظرات و پیشنهادات خود را از طریق فرم تماس با ما برای ما ارسال کنید.
ایمیل: info [@] agahi90.ir
پشتیبانی آگهی دهندگان : 3770 - 465 - 0911

طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع برعهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های ایرانی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای شتاب دهنده تبلیغاتی آگهی90 محفوظ است وبتینا وبتینا
تصویر آیکن بگراند