کاهش تعرفه مصرف آزاد اینترنت همراه

کاهش تعرفه مصرف آزاد اینترنت همراه

بازدید: 96    انتشار: 1396/11/13    کد مطلب: 2911    دسته بندی: لیست مطالب


کاهش تعرفه مصرف آزاد اینترنت همراه


فناوری اطلاعات > ارتباطات - همراه اول از کاهش تعرفه مصرف آزاد اینترنت همراه خود در تمامی نسل های تلفن همراه خبر داد.
اینترنت

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، بدنبال مصوبه 203 مورخ 2/9/93 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در خصوص اصلاح تعرفه داده تلفن همراه، همراه اول از اول دیماه، تعرفه مصرف آزاد داده را در نسل های 2 و بالاتر در سیم کارت های دائمی به نیم ريال و در سیم کارت های اعتباری به 0.75ريال کاهش داد. پیش از این تعرفه مصوب هر کیلو بایت داده 14.7 ريال بود که توسط همراه اول به عنوان بزرگترین شبکه تلفن همراه کشور در روز 4 ريال و در شب 1 ريال محاسبه می‌شد.

همچنین همراه اول برای مدیریت بهتر استفاده از خدمات اینترنت همراه، بسته های هوشمندی ارائه کرده است که به لحاظ قیمتی بسیار ارزانتر از استفاده آزاد است. این بسته ها برای سیم کارت های دائمی و اعتباری طراحی شده که در چهار بسته «یک روزه با حجم 150 مگابایت با قیمت 10 هزار ريال»، «7 روزه با حجم 800 مگابایت با قیمت 50 هزار ريال »، « 30روزه با حجم 2.5 گیگابایت با قیمت 100 هزار ريال » و «یک هفته شبانه(از ساعت 23 لغایت 8 صبح) با قیمت 10 هزار ريال» به مشترکین عرضه می‌شود.

همراه اولی ها می توانند برای فعال کردن یکی از بسته های فوق الذکر، از طریق سامانه پیامکی 8080 و یا سامانه جامع خدمات #111* اقدام کنند.

در صورتی که مشترکین یکی از بسته های مذکور را فعال نکنند، هزینه اینترنت همراهشان بصورت آزاد محاسبه می شود.

دیدگاه خود را بنویسید


[نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود.]