بازی شبیه ساز کامیون -  Euro Truck Simulator 2

بازی شبیه ساز کامیون - Euro Truck Simulator 2

بازدید: 170    انتشار: 1396/11/13    کد مطلب: 2847    دسته بندی: لیست مطالب


بازی شبیه ساز کامیون

 Euro Truck Simulator 2 

Euro-Truck-Simulator-2

مطمئنا بازی king of the road را به خاطر دارید که چه غوغایی در عرصه بازی های کامپیوتری رانندگی ، بین گیمر ها به راه انداخت ! در بازی king of the road شما باید با رانندگی کردن یک کامیون و باربری برای خود یک کمپانی حمل و نقل راه اندازی می کردید .
بازی Euro Truck Simulator 2 که تقریبا می توان گفت همان نسخه دوم king of the road است به تازگی منتشر شده تا پس از سالها دوباره تجربه رانندگی پشت فرمان بزرگ کامیون را برای همه طرفداران king of the road زنده کند.
این نسخه از بازی هم تقریبا مانند نسخه قبلی بازی دنبال می شود ، شما باید به عنوان یک راننده کامیون بارهای مختلف را در مسیرهای مختلف جا به جا کنید تا پادشاه جاده ها شوید .
مسیرهای بازی پیشرفت زیادی نسبت به بازی king of the road داشته اند و در کشورهای مختلف انگلستان ، بلژیک ، آلمان ، ایتالیا ، هلند و کشورهای دیگر اروپا را شامل می شوند . استراتژی شما سرعت و پیشرفت است شما باید محدودیت ها را در هم بشکنید .
پشت فرمان بنشینید تا در یک رقابت هیجان انگیز دیگر شرکت کنید ، شما تنها نیستید و کلی راننده دیگر در بازی حضور دارند که شما باید آن ها را از سر راه بردارید .
۶۰ شهر مختلف درون بازی وجود دارد که هر کدام ماموریتی متفاوت برای شما دارند ، ماموریت ها را انجام دهید و با پول به دست آمده برای خود کامیون جدید بخرید ، راننده استخدام کنید ، گاراژ اجاره کنید تا کمپانی خود را به بزرگترین اندازه اش برسانید .
شخصی سازی ماشین خود را البته فراموش نکنید چون از چراغ تا اگزوز آن را می توانید تغییر دهید ، پشت فرمان بنشینید و استارت بزنید چون جاده منتظر پادشاهش است .

خصوصیات بازی شبیه ساز کامیون Euro Truck Simulator :
حرکت در بین جاده ها از انگلستان تا لهستان
وجود ماموریت های متفاوت در ۶۰ شهر متفاوت
شخصی سازی بی نهایت ماشین از چراغ تا اگزوز
توانایی ساخت و پیشرفت کمپانی حمل و نقل شما
وجود ۱۵۰۰۰ کیلومتر مسیر که به دقت و با توجه به جزئیات ساخته شده اند

دیدگاه خود را بنویسید


[نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود.]