7 راز تبلیغ کسب و کار اینترنتی (2020)

7 راز تبلیغ کسب و کار اینترنتی (2020)

بازدید: 82624    انتشار: 1399/06/15    کد مطلب: 2781    دسته بندی: لیست آموزش


7 راز تبلیغ کسب و کار اینترنتی (2020)


آیا میدانید برای افزایش فروش محصولات و خدمات شما راه های بی شماری وجود دارد. و میتوان توسط تلفیق این راه ها آگهی و تبلیغات خود را به اطلاع مشتریان رساند. از سال 2000 به بعد تبلیغات محصولات به سمت فضای اینترنت هجوم آورد و از سال 2010 به بعد با آمدن آپلیکیشن های متعدد تا حد زیادی شدت گرفت و پیشرفت نمود.

درج آگهی رایگان

با توجه به جمعیت نزدیک به 85 میلیونی ایران کاربران زیادی به سمت فضای اینترنت سوق پیدا کرده اند و این بستر فضای مناسبی را برای انواع کسب و کارهای اینترنتی ایجاد کرده در این بین آگهی ها و تبلیغات اینترنتی نیز جایگاه خاصی برای خود ایجاد کرده است و مدیران شرکت ها - صاحبان کسب و کار نیز باید خود را به سرعت با این فضا همراه کنند.


آگهی رایگان اینترنتی چقدر در افزایش فروش کالا یا خدمات تاثیر دارد؟

درج آگهی اینترنتی با انواع سبک ها بصورت متناوب و بصورت  یک آگهی رایگان اینترنتی , بنر فلش , بنرهای تصویری , ثبت کالا در فروشگاه آنلاین, ثبت سایت در شبکه های اجتماعی , تبلیغ متنی در گوگل و …در اینترنت صورت میگیرد.

درج آگهی رایگان

به نظر شما چرا باید صاحبان هر نوع کسب و کاری در ایران به تبلیغات اینترنتی و مخصوصا درج آگهی رایگان اینترنتی اینقدر بها دهند و آن را جزء اولویت های خود قرار داده اند و حتی آنهایی که مطلع هستند و خبر دارند تبلیغ آنلاین در سایت ها بطور مستقیم موجب جذب مشتری نمی شود چرا تا این حد هزینه می کنند؟؟؟


جواب این سوال تا حد زیادی واضح است.چون به وسیله تبلیغات اینترنتی از فروش بسیار بالایی در شهر و حتی نقاط دور دست یک کشور برخوردار میشوند و از این طریق نه تنها در یک مکان محدود در شهر یا کشور خود بلکه در تمامی نقاط شناخته و ناشناخته صاحب انبوهی از مشتریان خاص خود خواهند شد.

درج آگهی رایگان


درج آگهی اینترنتی در چه سایت هایی مناسب است ؟

برخی از سایت ها پتانسیل خوبی برای درج آگهی چه به صورت رایگان و چه به صورت تعرفه دار را دارند و ممکن است بعدا ارزشمند شوند . برای شناخت اینگونه سایت ها کافی است پیشرفت رتبه سایت را در طول یک هفته تا دو هفته ارزیابی و مورد بررسی قرار دهید. برای مونیتورینگ یک سایت تبلیغاتی میتوانید از مشاورین تبلیغات و بازاریابی اینترنتی نیز بهره ببرید و اگر قصد ندارید هزینه ای پرداخت کنید از روشهایی مانند سایت های آمارگیر بازدید , سایت های رتبه بندی و رنکینگ وب سایت ها استفاده نمائید.


چطور میتوانیم با درج آگهی رایگان اینترنتی یا تعرفه دار تبلیغات هدفمندی را انجام دهیم؟

برای تبلیغات آنلاین هدفمند یا بازاریابی محصولات و خدمات خود  در سایت های مرتبط با صنف خوتان باید سایت های تبلیغاتی خوب را شناسایی کرده باشید که در این بین سایت تبلیغاتی آگهی۹۰      Agahi90.ir   میتواند پیشنهاد بسیار سودمندی برای شما و درج آگهی شما باشد.

درج آگهی رایگان

 جستجوی یک سایت تبلیغاتی با کیفیت میتواند توسط خودتان یا یک کارشناس تبلیغات اینترنتی برای شما انجام گردد که به شما لیستی از سایت هایی را که مرتبط  به صنف و محصول شما میباشد را در اختیارتان قرار دهد و تصمیم گیری را برای شما به منظور درج آگهی محصولاتتان را برایتان آسان گرداند.


تاثیرگذاری  ثبت حتی یک آگهی رایگان اینترنتی استاندارد بر روی فروش کسب و کار و محصولات مان چگونه است ؟ 

درفضای مجازی آنچه اهمیت دارد جذب مخاطب , معرفی صحیح محصول و خدمات , تبدیل بازدید کننده به مشتری است . چنانچه کسب و کار آنلاین خود را راه اندازی  کرده اید و هم اکنون صاحب یک سایت مرتبط با کسب و کارتان هستید بهترین شیوه برای افزایش رتبه سایت تان در ایران و خارج از کشور و همچنین بهترین شیوه برای افزایش پیج رنک صفحات وب سایت تان در گوگل و سایر جستجوگرها استفاده از پتانسیل درج آگهی آنلاین به صورت رایگان و پولی در وب سایت های معتبر و شناخته شده میباشد.

تبلیغات رایگان,100 راه و روش تبلیغات رایگان برای کسب و کار شما در اینترنت - 1397

امروزه قدرت اینترنت بدلیل استقبال عمومی تمام مردم دنیا از آن نباید مورد بی توجهی کارآفرینان و کسب و کارهای مختلف قرار گیرد به طبع کسانی که با متدهای روز نتوانند خود را همراه کنند دیگر جای برای پیشرفت در کسب و کار خود نخواهند داشت .شما اگر صاحب یکی از بهترین خدمات یا محصولات دنیا هم که باشید و نتوانید آنرا به موقع و با سرعت نور به مردم کل دنیا معرفی کنید. ممکن است کسب و کار دیگری با محصولات و خدمات با کفیت و ارزش پائین تری بازار را به سمت خود سوق دهد. برای اینکه توانسته نتورک مارکتینگ خود را به موقع و فوری اطلاع رسانی کند.


-  آگهی ها را کپی نکنید! 

اگر می خواهید آگهی و تبلیغ اینترنتی را که درج میکنید موثر واقع شود، لطفا آگهی ها را کپی نکنید! اگر می خواهید که آگهی شما بازدهی بالا و متناسبی را داشته باشد و از نظر گوگل اسپم شناخته نشود، آگهی ها را کپی نکنید!

لیست سایت های تبلیغات رایگان


بسیاری از کاربران در این طرز تفکر هستند که با کپی آگهی و تبلیغ خودشان از یک سایت به سایت دیگر در جذب مشتری و بازاریابی کالا و خدماتشان موفق خواهند بود و فروش بالایی را خواهند داشت. ولی مطمئن باشید کپی کردن آگهی هیچ فایده ای ندارد. آگهی های تکراری در نتایج جستجوی گوگل در آخر نتایج نشان داده می شوند و بعضا حتی نشان داده نمی شوند. پس کاربران هیچگاه آگهی هایی را که کپی کرده اید و تکراری هستند را نخواهند دید.


بسیاری از کاربران نیز فقط عنوان آگهی و تبلیغ خود را تغییر می دهند و یک متن ثابت برای آگهی هایشان در نظر می گیرند. این کار هم بازدهی زیادی برای شما نخواهد داشت و در واقع این طرز قرار دادن آگهی ها هیچ گونه موفقیتی را به دنبال نخواهند داشت.

درج آگهی رایگان

اگر می خواهید در تبلیغات اینترنتی موفق بوده باشید، وقت بگذارید و هر آگهی را از اول بنویسید. یا حداقل آگهی های قبلی را با هم ترکیب نمائید و آگهی جدیدی بسازید.  پس لطفا آگهی کپی نکنید!


چرا آگهی و تبلیغات اینترنتی؟

آگهی رایگان اینترنتی و تبلیغات به این نحو به نسبت سایر انواع تبلیغات مزیتهای فراوانی را در بر دارد. تعدادی از برتری های درج تبلیغ در اینترنت به نسبت سایر انواع تبلیغات به صورت زیر است که برای شما عزیزان آورده ایم :


1- در تبلیغات اینترنتی آگهی و تبلیغ شما به صورت 24 ساعته و در تمامی ساعات شبانه روز در معرض دید کاربران اینترنت قرار دارد و هر آن موجب پیدایش مشتری برای محصولات شما خواهد شد. انواع تبلیغات و بازاریابی های دیگر فقط محدود به ساعات کاری می شوند.

2- همانطور که تبلیغات اینترنتی محدودیت زمانی ندارند، این نوع تبلیغات محدودیت مکانی هم ندارند. یعنی تبلیغ و آگهی شما در سراسر دنیا قابل مشاهده بوده و محدود به منطقه یا شهر خاص نمی باشد.

درج آگهی رایگان


3- تبلیغات اینترنتی به صرفه است. چون مبلغی که برای انواع دیگر تبلیغات باید پرداخت شود به نسبت تبلیغات اینترنتی خیلی بیشتر است و بار مالی زیادی بر روی صاحبان مشاغل می آورد. در بسیاری از وب سایت های آگهی رایگان همچون آگهی۹۰ (http://Agahi90.ir) تبلیغات در اینترنت را به صورت رایگان می توان ثبت کرد.

4- در تبلیغات اینترنتی برای توضیح درباره کالا یا خدمات خود هیچ گونه محدودیت فضا ندارید و عکسهای مختلفی از کالا و خدمات خود با کیفیت مناسب نیز می توانید قرار دهید و از این طریق مشتری را در انتخاب خود راهنمائی کنید

5- قابلیت اندازه گیری و ردگیری بالا تبلیغات اینترنتی به دلیل ماهیت دیجیتالی آن، از قابلیت ردگیری و اندازه گیری بالایی برخوردار می باشد که در این نوع تبلیغات با استفاده از ابزارهای گوناگون می توان عملکرد و میزان اثر بخشی تبلیغات را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد. بر همین اساس، اصلاح و طراحی مجدد تبلیغات (در صورت نیاز) آسان تر خواهد بود. این در حالی است که اغلب و شاید همه انواع تبلیغات سنتی، از چنین مزیت ارزشمندی بی بهره هستند. 

6- تبلیغات در اینترنت کلاس کاری بالاتری نسبت به دیگر روش های تبلیغاتی دارد.

درج آگهی رایگان

خطاهای رایج در درج آگهی اینترنتی:

همانطور که می دانید، در حال حاضر یکی از بهترین روشهای تبلیغات و بازاریابی، تبلیغات اینترنتی و مخصوصا از نوع رایگان آن است. تبلیغات اینترنتی ارزان بوده و به صورت شبانه روز در معرض دید کاربران قرار دارند. در بسیاری از موارد، آگهی دهندگان با تبلیغات نادرست تاثیر این نوع تبلیغ را از بین می برند. 


3 خطای رایج در درج آگهی رایگان اینترنتی به صورت زیر می باشد:

1- درج یک آگهی یکسان و تغییر عنوان: بسیاری از صاحبان مشاغل و کاربران آگهی دهنده یک متن یکسان را برای تعداد زیادی آگهی استفاده می کنند و فقط عنوان آن را تغییر می دهند. این نوع درج تبلیغ و آگهی از نظر موتورهای جستجو، از جمله گوگل، متن تکراری به حساب آمده و در نتایج گوگل به کاربران نمایش داده نمی شود. اگر می خواهید آگهی موثری داشته باشید که در معرض دید تمامی کاربران قرار گیرد، آگهی تکراری ثبت نکنید. یک راهکار این است که آگهی های قبلی را با هم ترکیب نموده و آگهی های جدیدی بسازید. یا آگهی های جدیدی تایپ کنید.

2- کپی کردن آگهی و تبلیغ از یک سایت ثبت کننده آگهی رایگان اینترنتی به سایت آگهی دیگر: با کپی کردن آگهی خود از وب سایتهایی که قبلا در آنها آگهی ثبت کرده اید، در وب سایتهای دیگر، دوباره یک آگهی تکراری و کپی شده ایجاد کرده اید که از نظر موتورهای جستجو ارزش چندانی ندارد و به نمایش در نخواهند آمد. اگر آگهی خود را از وب سایتی در یک وب سایت دیگر کپی کرده اید حداقل تغییرات جزئی ای در آن اعمال کنید. می توانید عنوان را تغییر داده و یا متن آن را ویرایش نمائید و یا پاراگرافی به آن اضافه کنید تا از تکراری بودن جلوگیری کرده باشید.

درج آگهی رایگان

3- درج نام شرکت یا آدرس وب سایت در عنوان آگهی رایگان: عنوان آگهی یکی از مهمترین بخشهای آگهی می باشد. در عنوان آگهی عبارت یا متنی باید درج گردد که خلاصه ای از کل متن آگهی بوده و کاربر را ترغیب کند که بر روی آگهی شما کلیک نماید و ادامه آن را مورد مطالعه قرار دهد. در ضمن، در عنوان آگهی باید کلمات یا عبارات مربوط به شغل، حرفه و ... خودتان که کاربران با چنین عباراتی ممکن است بدنبال دریافت کالا یا خدمات شما باشند، قرار داده شود. درج نام شرکت یا آدرس وب سایت در عنوان آگهی بازدهی آن را بیشتر نمی کند و تاثیر چندانی نخواهد داشت.


در دید کلی پیش بینی ها  و تمامی گزارشات حاکی از آن است که بازاریابی و تبلیغات آنلاین، به زودی جای تبلیغات سنتی را خواهد گرفت و در همین چند سال آینده از رشد به شدت فزاینده ای بر خوردار خواهد شد و دیگر جایی برای تبلیغات سنتی باقی نخواهد گذاشت.

درج آگهی رایگان

آیا تا به حال لیستی از راه های اطلاع رسانی عمومی برای خودتان تهیه کردیه اید : 

- تلوزیون

- رادیو

- روزنامه های و مجلات

- تلفن 

- اس ام اس

- بیلبوردهای شهری و بین شهری

- تراکت

آیا میدانید از این روش ها راه  قدرتمند تری هم وجود دارد ؟ بله درسته اینترنت.چرا؟

 شما وقتی تبلیغاتی را از طریق راهای قدیمی ارائه میکنید محدود به یک محدوده ی جغرافیایی خاص با بعد اثر دهی کمی خواهد شد ولی با انتشار در اینترنت تمام مردم دنیا آنرا خواهند دید و محدوده ی جغرافیایی عملا حذف خواهد شد. و ممکن است مشتریانی از کشورهای دیگر برای خرید محصولات و خدمات با شما تماس بگیرند.


سعی نمایید در روز حداقل نیم ساعت زمان خود را بعنوان یک کارآفرین یا یک مدیر بلند پایه یک شرکت صرف جستجو در اینترنت برای پیدا کردن های راه های جدید برای معرفی محصولات و خدمات خود نمایید.

درج آگهی رایگان

وب سایت حاضر آگهی۹۰ یکی از برترین سایت های درج آگهی به هر دو صورت رایگان و تعرفه دار می باشد و به بهترین وجه متقاضیان آگهی شما را به سمت آن جذب می کند.


برای فروش کالا و خدمات و همچنین محصولات خود، فروش ملک، فروش خودرو و رونق کسب و کار و افزایش درآمدتان، فرصت درج آگهی در Agahi90.ir را از دست ندهید  و با ثبت آگهی در این سایت از افزایش فروش خود اطمینان حاصل کنید.شما میتوانید با قرار دادن لینک ویدیوی مربوط به آگهی خود و اضافه کردن چند عکس از بخش گالری آگهی فروشتان را افزایش دهید.

با سپاسی بیکران

رسانه تبلیغاتی آگهی90

آگهی

آگهی

..
ثبت نام
ارسال نظر
[نظر شما پس از تایید مدیر نمایش داده می شود.]
درج آگهی رایگان

سایت آگهی90 یک شتاب دهنده تبلیغاتی میباشد که صرفا جهت نمایش آگهی ها و تبلیغات کاربران فعالیت دارد.در این سایت هیچ گونه خرید و فروش کالا وجود ندارد این سایت جهت تبلیغات کسب و کارهای مختلف , محصولات و خدمات میباشد.

logo-samandehi

تماس با ما

می توانید نظرات و پیشنهادات خود را از طریق فرم تماس با ما برای ما ارسال کنید.
ایمیل: info [@] agahi90.ir
پشتیبانی آگهی دهندگان : 3770 - 465 - 0911

طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع برعهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های ایرانی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای شتاب دهنده تبلیغاتی آگهی90 محفوظ است وبتینا وبتینا
تصویر آیکن بگراند