• در شتاب دهنده تبلیغاتی هستید

okتولیدفروش استابلایزرمختلف برای انواع پنیرپیترا Advertising

همه استان ها

کد آگهی: 91888

تصاویر آگهی

توضیحات آگهی

تولید فروش استابلایزر مختلف برای انواع پنیر پیتزا
استابلایزر پنیر پیتزا
تثبیت کننده ها به صورت معمول در زمان فرآیند استابلایزر پنیر پیتزا افزوده می شوند تا مانع از سینرزیس در فرایند ذخیره سازی کمک کنند. انواع مختلف تثبیت کننده ها بر بافت، رئولوژی و خواص حسی پنیر پیتزا اثر می گذارند. پنیرهای پیتزا با 0.33 درصد صمغ زانتان ، صمغ لوبیا ملخ ، صمغ گوار تولید می شوند. یا ترکیبی از این 3 تثبیت کننده (0.11٪ از هر کدام. خاصیت رئولوژیکی حلال های تثبیت کننده ها و ترکیب آنها با مقدار های مساوی همچنین در شرایطی مشابه در تولید پنیر پیتزا متفاوت است.مزیت رئولوژیکی دامنه کوچک پنیر پیتزا در زمان حرارت دادن از 5 تا 80 درجه سانتی گراد با سرعت 1 درجه سانتی گراد در دقیقه و سردشدن با همان سرعت اندازه گیری می شود. زیرا اکثر پنیرهای پیتزا قبل از خنک شدن همانطور گرم بسته بندی می شوند. پارامترهای رئولوژیکی اندازه گیری شده در پنیر پیتزا شامل مدول، ذخیره سازی، مماس و تلفات است. سختی پنیرهای پیتزا با استفاده از آنالیز پروفایل بافت تعیین می گردد. و نیز در استابلایزر پنیر پیتزا تحلیل حسی، توصیفی و طیف کمی نیز انجام می گیرد. تفاوت های متمایز بین خواص رئولوژیکی محلول های تثبیت کننده های فردی و بقیه تثبیت کننده ها در تولید پنیر پیتزا دیده می شود. مطالعات انجام شده در استابلایزر پنیر های پیتزا نتایج نشان داد که محلول CBN به علت برهم کنش هم افزایی بین تثبیت کننده ها، یک ژل قوی و برگشت پذیر حرارتی تشکیل می دهد، در حالی که محلول XG ژل ضعیفی را تشکیل می دهد که به شدت تحت تأثیر دما قرار نمی گیرد.
تثبیت کننده های پنیر پیتزا
مورد استفاده ترین تثبیت کننده های افزوده شده در پنیر پیتزا های تولید شده در سراسر دنیا صمغ زانتان، صمغ لوبیا ملخ یا صمغ گوار است. اغلب، ترکیبی از این 3 صمغ برای تثبیت پنیر پیتزا استفاده می شود، اگرچه آنها به طور جدا از هم نیز استفاده می شوند.
طی مطالعات انجام گرفته در ارتباط با خاصیت رئولوژیکی محلول های تثبیت کننده و مخلوط آنها به اثبات رسیده است که رفتار رئولوژیکی آنها بسیار متفاوت است.
تثبیت کننده ها می توانند تا حد زیادی بر رئولوژی سیستم های غذایی تأثیر بگذارند، حتی اگر در غلظت های کم اضافه شوند. در پنیر پیتزا اضافه کردن هیدروکلوئید هایی که به شبکه پروتئینی متصل می شوند، تشکیل فعل و انفعالات پروتئین را مختل می کند و محصولات نرم تری ارائه می دهد. در استابلایزر پنیر پیتزا، تثبیت کننده ها به محصول تخمیر شده افزوده می شوند

هشدار پلیس :
لطفاً پیش از انجام معامله و پرداخت وجه از صحت کالا یا خدمات ارائه شده بصورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.

Alarm1Alarm2


جزئیات آگهی

موبایل
09126965334
تلفن
09126965334
کد آگهی
91888
موقعیت آگهی
همه استان ها
تعداد بازدید
eye 30
تاریخ درج
۱۴۰۱/۲/۹
تاریخ بروز رسانی
۱۴۰۱/۴/۵
ایمیل
kourosh.khodaverdi@yahoo.com

کلیپ آگهی

NoClipAd-video

کلمات کلیدی

آگهی دهنده


موبایل
09126965334
ایمیل
kourosh.khodaverdi@yahoo.com
درج آگهی رایگان

سایت آگهی90 یک شتاب دهنده تبلیغاتی میباشد که صرفا جهت نمایش آگهی ها و تبلیغات کاربران فعالیت دارد.در این سایت هیچ گونه خرید و فروش کالا وجود ندارد این سایت جهت تبلیغات کسب و کارهای مختلف , محصولات و خدمات میباشد.

اینمادlogo-samandehi

تماس با ما

می توانید نظرات و پیشنهادات خود را از طریق فرم تماس با ما برای ما ارسال کنید.
ایمیل: info [@] agahi90.ir

طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع برعهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های ایرانی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای شتاب دهنده تبلیغاتی آگهی90 محفوظ است وبتینا وبتینا
تصویر آیکن بگراند