• پشتیبانی: 8647 - 269 - 0914

ok کتاب فرآوری محصولات باغی: تهیه میوه های خشک و پودر میوه   Advertising

همه استان ها

کد آگهی: 75840

ck تصاویر آگهی

ck توضیحات آگهی

توجه: این محصول دانلودی می باشد و پس از خرید، فایل کتاب بلافاصله قابل دانلود می باشد؛ یک نسخه از کتاب به ایمیل شما ارسال می گردد.
مجموع صفحات: ۱۸۴ صفحه
این محصول، مجهز به فهرست قابل کلیک و بوکمارک گسترده، جهت پیمایش راحت تر فایل می باشد.
ﮐﻠﯿﻪ ﺣﻘﻮق ﻣﺎدی و ﻣﻌﻨﻮی اﯾﻦ اﺛﺮ ﺑﺮای ﻣﻮﻟﻔﯿﻦ ﻣﺤﻔﻮظ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ. ﻫﺮﮔﻮﻧﻪ ﮐﭙﯽ ﺑﺮداری از ﺗﻤﺎم ﯾﺎ ﺑﺨﺸﯽ از اﯾﻦ ﻣﺤﺘﻮا ﻣﺠﺎز ﻧﻤﯽ ﺑﺎﺷﺪ و ﺑﺎ ﻣﺘﺨﻠﻔﯿﻦ ﺑﺮاﺑﺮ ﻗﺎﻧﻮن، ﺑﺮﺧﻮرد ﺧﻮاﻫﺪ ﺷﺪ.
جهت کسب اطلاعات دقیق، ارزیابی فهرست و دانلود کتاب، به صفحه زیر در وبسایت ایران پویش مراجعه فرمایید:
https://iranpuyesh.ir/products/prep-dried-powder-fruits
این کتاب برای چه کسانی مناسب است؟
علاقمندان به تولید خانگی انواع میوه خشک
علاقمندان به تولید نیمه صنعتی انواع میوه خشک
علاقمندان به مبحث تغذیه و سلامت
هنرجویان فنی و حرفه ای در رشته کشاورزی گرایش امور باغی
دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته صنایع غذایی گرایش تولید و فرآوری خشکبار
دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته کشاورزی گرایش علوم باغبانی
چطور کشمش مرغوب تولید کنیم ؟
چطور آلبالو خشک تولید کنیم ؟
چطور پودر انار تهیه کنیم ؟
چطور پودر سیب تهیه کنیم ؟
در این کتاب خواهیم آموخت:
چطور میوه های خشک مانند انواع آلو، کشمش خشک ( کشمش سبز معمولی، کشمش استرالیایی، کشمش کالیفرنیایی)، توت خشک، انجیر خشک، گوجه فرنگی خشک، برگه زردآلو، آلبالو خشک و غیره را تهیه کنیم.
چطور از سیب، گلابی، پرتقال، هلو، لیمو، انار، نارنگی، خرمالو، آناناس، انبه بصورت خشک و پودر تهیه کنیم؛
با انواع روش های خشک کردن و از جمله کار با خشک کن های خانگی ونیمه صنعتی آشنا می شویم؛
با روش های سورت کردن، شستشو، پیش گرمایش، پوست گیری، خرد کرن، صاف کردن، تغلیظ خمیر میوه، بسته بندی و استریل کردن و غیره آشنا می شویم؛
با روش های از بین بردن آفات، ارقام مناسب میوه در مناطق جغرافیایی مختلف و سایر نکات فنی دیگر در رابطه با تهیه میوه خشک و پودر میوه آشنا می شویم.
پیشگفتار
وجود تنوع در محصولات و همچنین سلیقه و نیاز مصرف کنندگان باعث ابداع روش های فرآوری گوناگون شده است تا در نهایت محصولی با کیفیت و ایمنی بالا به بازار عرضه شده و سبب درآمد مناسب و پایدار برای تولیدکننده ها شود. یکی از مهم ترین اهداف فرآوری محصولات، افزایش زمان نگهداری آنهاست. روش های مختلفی برای افزایش ماندگاری محصولات کشاورزی از چند هفته تا یک سال و بیشتر وجود دارد. از جمله می توان به قوطی کردن، منجمد کردن، خشک کردن، تخمیر، پاستوریزاسیون، استفاده از مواد نگهدارنده، پرتودهی و بسته بندی اشاره کرد. در میان این روش ها قوطی کردن، انجماد و خشک کردن بیشتر مورد توجه می باشد. در سال های اخیر افزایش تقاضای مصرف کنندگان به استفاده از محصولات طبیعی، توجه به خشک کردن محصولات را افزایش داده است.
بیشتر محصولات کشاورزی زمان رسیدگی و برداشت مشخص و ماندگاری محدودی دارند. تقریباً همه میوه ها و سبزی های برداشت شده در اثر فعالیت میکروب ها و آنزیم ها به سرعت فاسد می شوند، در نتیجه طول عمر نگهداری کوتاهی دارند. بنابراین باید بلافاصله پس از برداشت با روشی مناسب، فرآوری شوند. این کار باعث تولید محصولاتی می شود که عمر انبارمانی بیشتری داشته و از قابلیت نگهداری طولانی تری برخوردارند.
معمولاً محصولات فرآوری شده برای نگهداری نیاز به سردخانه ندارند و این امر موجب کاهش هزینه های نگهداری آنها شده و از طرف دیگر، با توجه به ارزش افزوده ایجاد شده دارای مزیت نسبی در بازار خواهند بود. هر سال، حدود یک سوم و در برخی موارد تا نیمی از محصولات کشاورزی بدون این که به مصرف برسند، در مراحل مختلف از بین می روند. این در حالی است که تولیدکننده ای که با زحمت فراوان باغ یا باغچه ای را پرورش می دهد، تمایل دارد محصولش را به طور کامل به مصرف برساند یا با به کارگیری روش های مختلف، کمترین ضایعات و هزینه مالی را داشته باشد.
در کتاب حاضر تلاش شده است تا با توضیح انواع روش های فرآوری خانگی و نیمه صنعتی محصولات باغی غالب کشور، اطلاعات اولیه مفیدی در اختیار علاقه مندان و به خصوص تولیدکنندگان این محصولات قرار گیرد. این روش ها می تواند از سطح خود مصرفی تا تجاری گسترش یابد. با این امید که گامی در راستای فرآوری بهینه محصولات، کاهش ضایعات محصولات کشاورزی و افزایش درآمد تولیدکنندگان برداشته شود.
جهت کسب اطلاعات دقیق، ارزیابی فهرست و دانلود کتاب، به صفحه زیر در وبسایت ایران پویش مراجعه فرمایید:
https://iranpuyesh.ir/products/prep-dried-powder-fruits

ck جزئیات آگهی

موبایل
09374495070
زمان تماس
8 صبح تا 8 عصر
کد آگهی
75840
دسته بندی
آموزشي » كتابهاي آموزشي
موقعیت آگهی
همه استان ها
تعداد بازدید
18
تاریخ درج
۱۳۹۹/۱/۱۰
تاریخ بروز رسانی
۱۳۹۹/۱/۱۰
ایمیل
support@iranpuyesh.ir
لینک سایت
https://iranpuyesh.ir/products/prep-drie d-powder-fruits

ck کلمات کلیدی

ck آگهی دهنده


موبایل
09374495070
ایمیل
support@iranpuyesh.ir