تصاویر آگهی

توضیحات آگهی

از تاریخ انقضای این آگهی 785 روز گذشته است. ممکن است اطلاعات آگهی معتبر نباشد.
دستگاه چاپ مستقیم پارچه
دارای سیستم منحصربه فرد پیش پوشش (PRE COATING)
چاپ مستقیم برروی انواع پارچه های نخی و پنبه ای (برای اولین بار در ایران)
دستگاه چاپ مسقیم دیجیتـال روی پارچـه های طبیعـی و مصنوعی شامل نخ، پنبه،پشم، کتان، ابریشم، متقال، چلوار، مخمل، کریشه همچنین ریون، اکریلیک، پلی استر، نایلون، فاستونی و الیاف ترکیبی مانند ویسکوز مورد استفاده برای تولید انواع پوشاک زنانه مردانه و بچه گانه همچنین ورزشی ، چاپ ملحفه و روتختی و رومبلی و کوسن، چاپ فرش و چاپ موکت، چاپ روسری ، چاپ حوله، چاپ اسپان باند، چاپ تی شرت وچاپ جوراب، چاپ گونی پشمی و... می باشد.
DOFORTیک پرینتر دیجیتـال برای چاپ مستقیم روی پارچه با استانداردهای جهانی است که قابلیت چاپ مستقیم روی رنج وسیـعی از انواع پارچـه های طبیعـی و مصنوعی را دارد. توانایـی بالا و تاثیـر گذاری برای حجم و سرعت بالای چاپ را داشته و بسیـار مناسـب برای استفاده جنبه های بازرگانـی و صنعتـی می باشد. این محصـول توانایـی پرینـت با کیفیـت و تراکم رنگ بسیـار بالا بر روی نخ، پنبه، کتان و ابریشم را دارد.
نگاهی کوتاه به مشخصات فنی فوق العاده دستگاه چاپ مستقیم پارچه:
1- دارای دو عدد کریج هد کریج ابتدایی توانایی نصب 1 تا 4 عدد هد را دارد و وظیفه آن چاپ کوتینگ (COATING) و یا مایع نفوذ دهنده است و کریج ثانویه که توانایی نصب 2 تا 21 عدد هد را دارد و وظیفه آن چاپ 4، 6، 8 و 12 رنگ است.
2- تنظیم ارتفاع کریج تنظیم ارتفاع بیم کریج تمام اتوماتیک و دیجیتال قابلیت تنظیم ارتفاع از 10/0میلیمتر تا 05 میلیمتراز سطح پارچه
3- سیستم RECYCLE دارای سیستم RECYCLE و یا چرخش جوهر در دستگاه هایی که با جوهر PIGMENT و یا REACTIVE عمل چاپ را انجام میدهند.
4- سیستم مگنت بیم کریج سیستم مگنتی بیم کریج (حرکت بدون تسمه و با نیروی مگنتی و آهنربایی) بدون کوچکترین لرزش و توانایی سرعت بالا به وسیله اینکودر لیزری که بر روی بیم نصب شده و همچنین بالا بردن دقت پاشش در سرعت های بالا.
5- بلت سیستم بلت کشنده پارچه در ابعاد 180سانتیمتر، 280سانتیمتر و 320سانتیمتر در طول 170سانتیمتر میبایباشد.
6- تنظیم جلوگیری از خطا رفتن حرکت بلت سیستم اتوماتیک تنظیم جلوگیری از حرکت بلت دستگاه (در طی طول مدت زمان کارکرد دستگاه به طور طبیعی، بلت دستگاه به سمت چپ و یا راست متمایل می شود.)جهت کنترل و تنظیم دقیق آن در درون دستگاه سنسور های نصب شده به همراه موتورهای قوی که در صورت حرکت بلت به صورت اتوماتیک به حالت اولیه خود بازگردانده می شود.
7- سیستم شستشو سیستم شستشوی بلت دستگاه دارای 2 سری فرچه قوی به همراه موتور قابل تنظیم سرعت و غلطک جرم گیر و همچنین دارای دو سری پد آبگیری
8- فن ها دارای یک سری فن قوی جهت خشک نمودن پسماند آب بجا مانده بروی صفحه بلت.
9- مخازن جوهر مخازن جوهر همگی دارای سیستم همزن تمام اتوماتیک برقی و اخطار مقدار سطح جوهر میباشد.
10- کامپیوتر کامپیوتر نصب شده بر روی دستگاه LCD TOUCH SCREEN
11- سیستم های مجزا مجزا نمودن سیستم کنترل الکترونیکی بردهای هد و جوهر و سیستم مکانیکی دستگاه از دیگر بخش ها.
12- هیتر دارای 6عدد لامپ نوری و رول جمع کن تمام بادی و تنظیم سرعت حرکت رول جمع کن و دما به صورت اتوماتیک.
13- تنظیم جلوگیری از خطا رفتن حرکت پارچه سیستم تمام اتوماتیک تنظیم جلوگیری از حرکت پارچه به سمت چپ و راست جهت کنترل و تنظیم دقیق (درتمام طول مسیر حرکت پارچه و پایه های رول بازکن) سنسورها و موتورهای قوی نصب شده است که در صورت حرکت پارچه به طرفین به صورت اتوماتیک پارچه به حالت اولیه خود بازگردانده می شود و پارچه در یک خط به حرکت خود ادامه میدهد.
بالاترین کیفیت و دقت مناسب برای چاپ / با سرعت بالا در 42ساعت در 7 روز هفته
هدهای دستگاه
دستگاه فوق توانایی نصب هدهای، اپسون EPSON، ریکو RICOH، استارفایر STARFIRE را دارد. لازم به ذکر است هدهای اپسون و ریکو ساخت ژاپن و هدهای استارفایر ساخت کشور آمریکا میباشد.
در هدهای استارفایر سیستم اتوماتیک چرخش داخلی جوهر وجود دارد که علاوه بر سیستم چرخش جوهر که بر روی دستگاه نصب میباشد، این هدها به تنهایی توانایی چرخش جوهر و تنظیم دما را دارد و هیچگونه هدگرفتگی و نازل گرفتگی نخواهد داشت.
- مراحل چاپ این دستگاه برخلاف کلیه دستگاه های موجود در بازار دارای دو عدد کریـج میباشد بدین صورت که: کـریج اول بوسیله هدهای مشخصی شروع به چاپ کوتینـگ ازروی طـرح، چاپ بر روی پارچه مینماید و سپس به همان صورت همزمان بوسیـله کریـج دوم دقیقا در همان قسمت های کوتینگ خورده چاپ را انجام میدهد، این عامل بسیار کمک میکند که دیگر شما نیـازی به آماده سـازی پارچه (کوتینـگ پارچه) قبل از چاپ نداشته و خود دستگاه همزمـان به هنگام چاپ این کار را انجام میدهد، و سبب بالارفتـن کیفیت، راحتی در چاپ و پایین آمدن هزینـه ها و حذف مراحل کوتینگ و شستشوی وخشک کردن قبل از چاپ می شود. در ضمن این سیستم باعث نفوذ بیشتـر جوهر به درون پارچه و حتی پشت پارچـه شده و باعث مقاومت بیشتـر پارچه درمقابل شستشو میشود.
- سیستم انتقال جوهر در ابتدا مخازن اولیه جوهر دارای سطح تشخیص مقدار جوهـر میباشد که در هنگام به اتمام رسیـدن جوهـر با زنگ هشدار اپراتـور را جهت پر نمودن مخازن آگاه میسازد. در درون مخازن همزن اتوماتیـک جوهر وجود داردکه بصورت اتوماتیک و مدام در حال چرخـش میباشـد، که این امر باعث جلوگیری از لختگـی جوهر و رسـوب جوهـر در مخازن میشود. سپـس جوهر به وسیله پمپ از فیلتـرهای بسیار قـوی عبور کرده و به تانک های کـریج انتقال پیدا میکند. قابل توضیح است که کلیه تانکها بصورت شیشه ای میباشـد که اپراتور به راحتی میتواند مقدار جوهر درون تانک ها را مشاهده نماید.هر رنگ دارای دو مخـزن تانک بر روی کریـج میباشد، بدین صورت که جوهر بوسیله چـرخش اتوماتیک که بصورت مجزا بر روی دستگاه نصب است، بصورت مداوم بوسیله موتـورهای قـوی در حال چـرخش در شلنگ های انتقال جوهـر و سابتانک های جوهر و هدها میباشد این امر دارای اهمیت خاصی است بدین صورت زمانی که جوهر در شلنگ ها و کل مسیـر در حال حرکت میباشـد باعث جلوگیری از آسیب رسیدن به هدها و گرفتگی و لختگی جوهر در کل مسیر و در هدها میشود و همچنین در هنگام استفاده از جوهرهای پیگمنت که دارای غلظت بالایی است، به هیچ عنوان جوهر رسوب و هدها دچار نازل گرفتگی نمیشوند. در اصطلاح به این سیستم RECYCLE و یا چرخش جوهر میگویند که از مبدا تا خود هد ادامه دارد.
- سطح صفحه چاپ (BLANKET) BELT سطح BELT دستگـاه دارای چسب مخصـوص میباشد که باعث میشود پارچه کاملا به سطـح چسبیـده و مانع حرکـت و یا کج رفتگـی پارچه میشود و این امـر عامل موثریی در حرکت پارچه بصورت صاف و یکدست در زیر کریج می باشد.در زیر BELT سیستـم قوی شستشو فرچه ای قراردارد که در ابتدا با پاشش آب و همزمان غلتک های فـرچه ای و در انتها با فن های قوی سطح BELT را کاملا شسشتو و خشک میکند و باعث جلوگیری از انتقـال پسماند جوهـر به پشت پارچـه میشود.
- رول بازکن رول بازکن ها بصورت کاملا صنعتی و بصورت پنوماتیک میباشد، که در قطرهای متفاوت،رول پارچه را کاملا ثابت نگه می دارند همچنیـن در این قسمت دستگاه دارای چشمـی تشخیص حرکـت پارچه بـر روی یک خط میباشد (بدیـن صـورت اگر رول پارچـه کج باشد بصـورت تمام اتوماتیـک به وسیله موتـورها و ریل هایـی که در زیـر رول بازکن قـرار داردبا حرکت رول بازکن به سمت چـپ و راست باعث میشـود بصورت اتوماتیـک پارچه در یک خـط و مستقیـم به قسمـت BELT دستگاه انتقـال پیدا کند ) این امر سبب میشود که شما رول پارچه را در هر حالتـی که بـر روی رول بازکن قرار بدهید، دیگر نگران کج رفتگـی و یا جابجـایی چاپ و یا خارج از خط چاپ کردن نباشید.رول بازکـن های میتواند تحمل بیش از 80کیلوگرم وزن را دارا باشند
- تنظـیم پارچـه های مختـلف برروی ستون وسط دستگاه (ستون بیم کریج) در دو طرف بیم دو عدد آسانسوری بهمراه موتورهای مجزا وجود دارد که باعث تنظیم ارتفاع کریج بهمراه بیم کریج با یکدیگر میشود. این امر باعث میشود که به راحتی تنها با فشـار دادن یک دکمه دستگاه را جهت چاپ از پارچه های حریر تا فرش به قطر5 سانتیمتـر آماده سازی نماییـد و دیگر نیاز به تنظیمات تکنسین و اپراتور نمیباشد. در ضمن شما میتوانید ارتفاع سطـح هد تا پارچه خـود را بصـورت دیجیتالـی و با یک کلیک بـرروی نمایشـگر صفحـه لمسـی قابـل مشاهـده و کنتـرل نماییـد.
- سیستم کنترل دستگاه بر روی دستگاه کامپیوتر و مانیتور مخصوص دستگاه وجود داردکه کلیه نرم افزارها و کنتـرل چاپ را انجام میدهـد، علاوه بـر آن دستـگاه دارای صفحه نمایش لمسی میباشد که همـه تنظیمـات مکانیکـی بصــورت کامـلا کامپیوتـری و بـرنامه ریـزی شـده و قابـل کنتـرل میباشـد.کامپیوتـر موجـود در دستـگاه دارای پــورت های HDMI و LAN جهت ایجاد شبکـه محلـی و خروجـی گرفتن تصویـر جهت سهولت در کار تعبیـه شده است.
از قابلیت های دیگر دستگاه میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
- سنسور تشخیص حرکت پارچه - سنسور تشخیص حرکت بلت - بیم مگنتی به همراه دو ریل(دستگاه فاقد تسمه میباشد) - انکودر و سنسور انکودر لیزری (DPI 360) - هیتر تمام اتوماتیک با لامپ های نوری - چهارچوب و بدنه تمام آلومینیوم (بدون انتقال نویز) -ریپ مخصوص چاپ پارچه (WASATCH, NEO STAMPA)
به نام پروردگار یکتا امروزه با رشد روزافزون صنعت چاپ ، روشهای مدرن برای تولید محصولات جدید ابداع گردیده است. تکنولوژی چاپ دیجیتال یکی از روشهای فوق می باشد که بصورت فزاینده ای در حال جایگزینی سایر روشهای قدیمی در صنعت چاپ می باشد و یکی از دلایل آن، کیفیت بالای محصولات تولیدی در طیف وسیعی از صنایع، سرعت بالای تولید و قیمت تمام شده کمتر می باشد شرکت DESIGN DIGITAL در سال 6991 در کشور چین با تمرکز بر روی تولید تجهیزات و ماشین آلات صنعتی چاپ شروع به فعالیت نموده و در سال 2002 وارد عرصه چاپ دیجیتال گردید و تا کنون و پس از گذشت 81سال در این بخش کماکان بصورت پیشتاز در تولید دستگاههای چاپ دیجیتالی در کشور چین مشغول به فعالیت گسترده و ارایه راههکارهای علمی می باشد. از آنجایی که این شرکت سابقه طولانی در زمینه تولید دستگاههای چاپ مستقیم بر روی انواع پارچه های مصرفی در صنعت مد، پوشاک و تزئینات خانگی، روسری و لباسهای ورزشی را در پیشینه خود دارد، به عنوان اولین شرکت صاحب تکنولوژی چاپ بر روی دوخت بدون درز 036درجه گرد بافت و جوراب هم در جهان شناخته می شود. دستگاه های چاپ مستقیم این شرکت بصورت فراگیر قابلیت چاپ بر روی انواع پارچه هایی با الیاف طبیعی شامل پنبه، کتان، چرم، جیر، پشم و ابریشم را با روش REACTIVE و پیگمنت دارا بوده و برای چاپ مستقیم بر روی پارچه های با الیاف مصنوعی شامل اکلریک، ویسکوز(ریون)، نایلون و اسپندکس(لاکرا) از روش DISPERES استفاده می نمایند علاوه بر این، شرکت DESIGN DIGITAL اولین کارخانه سازنده دستگاههای چاپ روی کفش در کشور چین نیز بوده و در حال توسعه تجهیزات ماشین آلات وابسته چاپ روی کالای نهایی کفش می باشد. این در حالیست که روند ارایه راه کارهای خلاقانه، هیجان انگیز و الهام بخش جز جدایی ناپذیر از فعالیت شرکت می باشد. شایان ذکر است بدلیل مطابقت کامل دستگاههای چاپ دیجیتال پارچه این شرکت با استاندارهای محیط زیستی (ایزو14000)، استاندارد کیفیت کالا (ایزو 9000)، استانداردهای مربوط به صنعت پارچه (ایزو TC38 و 20932و 18080)، کلیه کارخانه داران و تولید کنندگان کالا از سطح کیفی و روند ادامه دار تولید هماهنگ با مسایل محیط زیستی در همه زمینه های چاپی اطمینان حاصل نموده و قادر به حصول بهترین نتیجه با هدف حفظ محیط زیست خواهند بود. لذا این شرکت با فراهم آوردن شرایط بهینه فروش از طریق نمایندگان خود در بیش از 94کشور سعی در تسهیل روند خرید و ارایه خدمات پس از فروش نموده است. شعار ما گسترش افق فعالیتهای تجاری و در نهایت کیفیت زندگی افراد می باشد. لذا همچنان در جهت گسترش تکنولوژی چاپ دیجیتال فعالیتهای تحقیقاتی، علمی و خلاقانه خود را توسعه خواهیم داد.
شرکت بازرگانی پاپیروس ایران، تهران، سعادت آباد، ضلع شمالی میدان کاج، برج کاج تلفن: 02122127940 - 02122127463 – 02122127861

هشدار پلیس :
لطفاً پیش از انجام معامله و پرداخت وجه از صحت کالا یا خدمات ارائه شده بصورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.

آدرس آگهی دهنده :

تهران سعادت آباد


Alarm1Alarm2


جزئیات آگهی

موبایل
09196307362
تلفن
02122127940
زمان تماس
9 صبح تا 5 بعدازظهر
کد آگهی
72098
موقعیت آگهی
تهران » تهران
تعداد بازدید
eye 316
تاریخ درج
۱۳۹۸/۱۰/۹
تاریخ بروز رسانی
۱۳۹۸/۱۱/۱۰
ایمیل
118printerdesign@gmail.com

کلیپ آگهی

NoClipAd-video

کلمات کلیدی

آگهی دهنده


موبایل
09196307362
ایمیل
118printerdesign@gmail.com
درج آگهی رایگان

سایت آگهی90 یک شتاب دهنده تبلیغاتی میباشد که صرفا جهت نمایش آگهی ها و تبلیغات کاربران فعالیت دارد.در این سایت هیچ گونه خرید و فروش کالا وجود ندارد این سایت جهت تبلیغات کسب و کارهای مختلف , محصولات و خدمات میباشد.

اینمادlogo-samandehi

تماس با ما

می توانید نظرات و پیشنهادات خود را از طریق فرم تماس با ما برای ما ارسال کنید.
ایمیل: info [@] agahi90.ir

طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع برعهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های ایرانی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای شتاب دهنده تبلیغاتی آگهی90 محفوظ است وبتینا وبتینا
تصویر آیکن بگراند