• پشتیبانی: 8647 - 269 - 0914

ok تفاوت انواع بوتاکس کنیتوکیس نورونوکس چینی کانادایی انگلیسی و کره ای   Advertising

تهران » همه شهر ها

کد آگهی: 33586

ck تصاویر آگهی

ck توضیحات آگهی

از تاریخ انقضای این آگهی 558 روز گذشته است. ممکن است اطلاعات آگهی معتبر نباشد.

اختلاف مارکهای مختلف بوتاکس در چیست و چه نوع بوتاکسی بهتر است؟
شرکتهای مختلف تولید کننده این ماده آن را با نامهای مختلف به بازار عرضه می کنند. توکسین بوتولینوم که با نام تجاری بوتاکس توسط شرکت آلرگان (یک شرکت آمریکایی) وارد بازار شد باعث شده امروزه این دارو را با نام بوتاکس می شناسیم ولی بوتاکس واقعی در ایران اغلب نایاب و یا بسیار کم یاب است. از دیگر توکسین های موجود می توان دیسپورت (انگلیسی)، نرونوکس (کره ای) و ... را نام برد. قدرت توکسین های تولید شده در مارکهای مختلف متفاوت است مثلا 3 تا 4 واحد از دیسپورت در مطالعات معادل 1 واحد از بوتاکس قدرت اثر داشت این به این معنی نیست که دیسپورت اثر خوبی ندارد بلکه به این معنی است که مقدار دوز تزریق شده از این مارک باید 3 تا 4 برابر مارک بوتاکس باشد. در مورد انواع دیگر توکسین ها نیز باید این مساله در نظر گرفته شود.
بوتاکس هایی معروف به بوتاکس های چینی نیز در بازار وجود دارد که البته نه با نام تولید چین بلکه با نام تولید کشورهای دیگر به فروش رسیده و مصرف می گردد. باید گفت که بوتاکس های چینی حتی با برچسب برندهای بسیار معروف نیز در بازار وجود دارد. درمورد اثر بخشی این نوع بوتاکس ها و عوارض آنها مطالب متناقضی در سایتهای مختلف دیده می شود. بعضی آنها را فاقد اثر دانسته و مصرف آنها را باعث پیری زودرس صورت می دانند. در مقابل بعضی آنها را بسیار موثر دانسته و برای بیماران استفاده می کنند.
اگر براساس علم و تجربه و بدون جانبداری بخواهیم قضاوت کنیم، بسیاری از این اختلاف نظرها به دلیل منافع اقتصادی است. وارد کنندهای برند های برتر برای اینکه فروش بیشتری داشته باشند مردم را از عوارض بوتاکس های ارزان می ترسانند واز سوی دیگر وارد کننده های بوتاکس های چینی نیز آن را با برچسب های برندهای برتر وارد کرده و به فروش می رسانند. در این میان مصرف کنندگان سرگردان می مانند. به نظر اینجانب مهم این نیست که شما چه مارکی را می پسندید و استفاده می کنید. چون تمامی مارکها جوابگو می باشند و عوارض دیده شده اغلب به دلیل نحوه تزریق و نگهداری دارو است نه مارک دارو. مهم این است که وقتی شما هزینه ای برای برند خاصی از بوتاکس می پردازید همان برند برای شما استفاده شود نه برند ارزانتر، و مهم این است که شما با اطلاع کافی از برندهای مختلف، نوع بوتاکس خود را انتخاب نمایید.
پقیمت خدمات پوست در لیزر بوتاکس و زیبایی نگار دکتر الهام کاکاوند عضو انجمن پزشکی لیزر ایران عضو انجمن علمی جراحان عمومی
بوتاکس کامل (برای خط اخم - پیشانی و دور چشم ):
کنیتوکس: 180 هزار تومان با ماندگاری تا 7 ماه
دیسپورت : 350 هزار تومان با ماندگاری تا 5 ماه
نورونوکس : 350 هزار تومان با ماندگاری تا 5 ماه
تزریق بوتاکس برای رفع چین و جروک پیشانی و دور چشم و خط اخم و دور چشم و قرینه سازی ابرو و رفع سردرد های میگرنی و تعریق بیش از حد کف دست و زیر بغل
بوتاکس ها همگی از معتبر ترین داروخانه کشور تهیه شده است
دکتر الهام کاکاوند
ونک خیابان نگار نبش تلاش پلاک یک ساختمان پزشکان نگار طبقه اول
88199121

ck جزئیات آگهی

موبایل
09197521163
تلفن
88199121
زمان تماس
8 صبح تا 8 بعدازظهر
آدرس :
ونک کوچه نگار نبش تلاش پلاک یک ساختمان پزشکان نگار طبقه اول
کد آگهی
33586
دسته بندی
پزشکان » پزشک متخصص
موقعیت آگهی
تهران » همه شهر ها
تعداد بازدید
3212
تاریخ درج
۱۳۹۷/۶/۳
تاریخ بروز رسانی
۱۳۹۷/۶/۳
قیمت
180000
ایمیل
M.KHODAEI@MCI.IR

ck کلمات کلیدی

ck آگهی دهنده


موبایل
09197521163
ایمیل
M.KHODAEI@MCI.IR