تصاویر

توضیحات

از تاریخ انقضای این آگهی 433 روز گذشته است. ممکن است اطلاعات آگهی معتبر نباشد.
شاه انگبین، ژله ریال
ژله رویال،غذای مخصوص ملکه زنبور عسل (دارویی شفا بخش و غذایی کامل)
ژله رویال یا شاه انگبین یک ماده غلیظ سفید مایل به زرد روشن است که از یک جفت غدد مغزی زنبوران کارگر در سنین 3 الی 12 روزه ترشح می شود. زنبوران کارگر که دوران دگردیسی و تکامل آنها 21 روز طول می کشد فقط سه روز اول مراحل رشد از این غذای مخصوص استفاده می کنند. پس از آن غذای اصلی آنها را گَرده گل و عسل تشکیل می دهد. عمر مفید آنها 40 الی 60 روز بوده و به علت مصرف نکردن دائم از ژله رویال، تخمدانشان به تکامل نرسیده و قادر به تخم ریزی دائم و منظم نمی باشند.البته پخش فرمون آرواره ای مخصوص توسط ملکه زنبور عسل در کندوهم باعث از کار افتادن تخمدانشان می شود. این ماده بعنوان غذای ملکه در تمام طول عمر و همچنین نوزادان (نر وکارگر ) در سه روز اول زندگی مصرف می شود. از هر کندو در شرایط مطلوب وبطور تقریبی می توان 500 گرم ژله در سال برداشت کرد
فرمون چیست؟ : یک جفت غدد آرواره ای در ملکه و زنبوران کارگر (ماده عقیم) در دو طرف سر، زیر شاخک ها و قسمت فوقانی فک بالایی قرار دارد که ماده ای به نام فرمون ترشح نموده و توسط کانالی به دهان ریخته می شود که کاربرد آن در زنبوران کارگر جهت هشدار و دفاع بوده، اما در زنبور ملکه مقدار فرمون ترشح شده به سن و زمان جفت گیری، فصل و اوقات روز بستگی دارد. پس از لقاح ملکه و شروع تخم ریزی آن میزان ترشح فرمون به مقدار زیادی افزایش می یابد، میزان ترشح فرمون در ملکه های پیر به دلیل کاهش توان تخم ریزی و در فصول پاییز و زمستان به علت عدم تخم ریزی به میزان قابل توجهی کاهش می یابد که زنبور ملکه جهت ایجاد نظم و جلوگیری از تخم ریزی زنبورهای کارگر فرمون ترشح می کند.
ملکه زنبور عسل از نظر تخم اولیه هیچ تفاوتی با زنبوران کارگر ندارد، اما به دلیل استفاده دائم از ژله رویال دوران تکامل و دگردیسی آن 16 روز بیشتر طول نمی کشد و مدت 4 الی 7 سال عمر می کند. قدرت اعجاب انگیز ژله رویال و تاثیر آن در تخمدان ملکه به حدی است که می تواند در یک شبانه روز تعداد 2000 عدد (معادل دوبرابرو نیم وزن خود) تخم ریزی کند. دوبل وفر پس از 13 سال مطالعات فراوان به این نتیجه رسید که سِرّ زیبایی، نیرومندی و قدرت شگفت آور تخم ریزی و اختلاف طول عمر آنها با سایر زنبوران در این ماده حیات بخش نهفته است
{mosimage}
ژله رویال،غذای مخصوص ملکه زنبور عسل (دارویی شفا بخش و غذایی کامل)
ژله رویال یا شاه انگبین ماده ای است خامه ای شکل، غلیظ، برنگ سفید شیری با مزه وبوی خاص که حاصل ترشحات غدد زیر حلقی در سر زنبوران کارگر پرستار جوان درسن 3 تا 12 روزگی می باشد.
این ماده بعنوان غذای ملکه در تمام طول عمر و همچنین نوزادان (نر وکارگر ) در سه روز اول زندگی مصرف می شود. از هر کندو در شرایط مطلوب وبطور تقریبی می توان 500 گرم ژله در سال برداشت کرد
مواد تشکیل دهنده ژله رویال: 56 درصد آب، 12 درصد پروتئین، 5 درصد چربی، 12 درصد مواد احیاء کننده، 8درصد خاکستر و مابقی آن مواد ناشناخته بوده و یک منبع غذایی عالی برای انسان محسوب می شود. اطباء متفق القولند که ژله رویال به علت داشتن ویتامین، هورمون و املاح معدنی برای انسان بسیار مفید است و ثابت شده است بوسیله ژله رویال می توان امراض عصبی، نارسایی قلبی را درمان و سلولهای سرطانی را کنترل و یا از بین برد.
نحوه نگهداری
باید آن را دور از اکسیژن و نور ودر یک ظرف تیره ودر بسته و در یخچال نگهداری کرد.
از آنجا که مقدار تولید و شرایط نگهداری ژله رویال از عمده مشکلات این محصول جهت ارائه به بازار مصرف می باشد و تولید آن فقط در فصل بهار امکان پذیر است، گروه تولیدی و بسته بندی عسل شهدینه گلها ژله رویال را پس از استحصال به دو روش بسته بندی و به مصرف کنندگان ارائه می میدهد. بسته بندی های پودر ژله در شرکت عسل شهدینه گلها به شکل بسته های ۱۰ گرمی ویا به صورت کپسول 60 عددی می باشد
کاربرد و خواص
این ژله یک ماده ارزشمند دارویی است که در درمان بسیاری از ناتوانی ها وامراض موثر است از جمله یائسگی، ناتوانی جنسی، نازائی، خستگی مفرط، لک و چروک پوست، دیابت، تحریک سیستم دفاعی بدن، تعادل هورمونی، مبارزه با عفونت های ویروسی و باکتریایی، عدم فعالیت غدد درون ریز، انسداد شریان ها، کلسترول بالا، فشار خون، آسم، کنترل وزن، استخوان های ضعیف یا شکستگی، کمبود رشد، عفونت مثانه، تورم، کم خونی، مشکلات کبدی، سرطان، انواع آرتریت، کم حافظگی، سوتغذیه، خستگی روحی، خستگی یا ضعف چشم ها، تقویت و نیروزائی و از پیری جلوگیری وبر طراوت و شادابی پوست می افزاید .
ژله رویال سرشار از ویتامین B12 و هورمونهای آمیزشی است.مصرف آن در انسان موجب تحریکات جنسی و درمان نازایی می شود. 20 میلی گرم ژله رویال و یک لیوان شیر گاو، صبح و شبها قبل از خواب به مدت یک ماه برای درمان ناباروری مفید است.
گاماگلوبین موجود در ژله رویال موجب تقویت سیستم ایمنی بدن در مقابله با عفونت هاست.
ژله رویال از نظر اسید پانتوتنیک (ویتامین B12) بسیار غنی بود و این ماده یکی از اصلی ترین عوامل در واکنشهای بیولوژیکی و شیمیایی درون سلولی است، این اسید در سلولها نقش فرماندهی را بر عهده دارد.
دیگر استفاده اصلی ژله رویال در مصارف آرایشی است.کرِمهایی که با ژله رویال مخلوط می گردند، اثر فوق العاده ای روی پوست می گذارند.
سایر خواص درمانی آن عبارتند از: محرک عمومی بدن، تنظیم کننده متابولیسم، پیشگیری کننده از تمام بیماریهای عفونی، تقویت کننده عمومی بدن، ضد کم خونی، تنظیم کننده فشار خون، نیروزا و طراوت بخش، تقویت کننده قوای جنسی بوده و از تکثیر سلولهای سرطانی جلوگیری می نماید.
پیشنهاد مقدار و مدت مصرف:
الف) کودکان بیش از دو سال 20 الی 30 میلی گرم قبل از صبحانه
ب) بزرگسالان 50 الی 100 میلی گرم در سه وعده قبل از غذا
ماسک صورت با ژله رویال و عسل جهت شادابی پوست:
پوست خشک: 2 قاشق غذاخوری عسل + 2 قاشق غذاخوری بادام شیرین و یک گرم ژله رویال + 5 قطره گلاب را به مدت 2 دقیقه روی پوست ماساژ داده و پس از 15 دقیقه با آب ولرم شستشو دهید.
پوست چرب: 1 قاشق غذاخوری عسل + 1 عدد سفیده تخم مرغ + 1 گرم ژله رویال + 1 قاشق مربا خوری گلیسیرین و مقداری آرد گندم را روی صورت مالیده و پس از 10 دقیقه با آب ولرم شستشو دهید.
مرطوب کننده: 2 قاشق غذاخوری عسل + 1 گرم ژله رویال + 2 قاشق مرباخوری شیر را مخلوط و مدت 2 دقیقه به صورت مالیده و پس
از10 دقیقه با آب ولرم شستشو دهید.
بسته بندي هاي ژله ریال در شرکت شهدینه گلها به شکل بسته هاي 10 گرمي است؛ که براي افراد عادي (باوزن حدود 60 کيلوگرم) بايد يک بسته 10 گرمي در 20 روز مصرف گردد. يعني هر روز مقدار کمي (به اندازه 0.5 گرم - اندازه يک نخود) را در زيرزبان قرار داده شود تا از طريق خون جذب شود. بدين ترتيب حداکثر تاثير را خواهد داست. با وارد شدن ژله رويال به دستگاه گوارش و جذب از طريق روده ها تاثير آن کمتر خواهد شد
طريقه مصرف ژله رویال
1) روش اول: مصرف ژله رويال بصورت خالص، که بهترين روش مصرف آن به اين شکل از طريق زير زبان قرار دادن مقدار
2) کمي حدودا 0.6 گرم است.
يعني مقدار معيني ژله رويال را در زير زبان مي گذارند و يا به صورت قطره قطره امولسيوني از آن روي زبان مي ريزند که امکان جذب سريع از طريق خون فراهم مي شود. در اين شکل مصرف بايد به وزن شخص توجه کرد. يک ميلي گرم ژله رويال براي واحد وزن (کيلوگرم) در روز توصيه مي شود
3) روش دوم: مخلوط با جینسینگ به صورت کپسول که 250 میلی گرم پودرژله رویال و 250 میلی گرم پودر جینسینگ می باشد
که باید روزی 2 عدد کپسول مصرف شود
توصيه مي شود که دو دوره درماني درسال، يکي در پاييز و ديگري در بهار هر يک به مدت 20 روز باشد
ژله رويال امروزه در جهان به صورت پماد ،قرص ،کپسول ، یا مخلوط با عسل و ساير مکمل هاي غذايي عرضه مي شود
جینسینگ
جینسینگ و خواص آن جینسینگ و خواص آن یکی از گیاهان نیروزا و مقوی که شهرت زیادی در جهان دارد "جینسینگ" می باشد که بهتر است آن را "گیاه جوانی" یا"نوش دارو" بنامیم. در کتاب های سنتی و به عربی ریشه گیاه را "جنسه" و "جنسا" می نامند. به فرانسوی و انگلیسی Ginseng و Asiatic ginsengو chinese ginseng گفته می شود. گیاهی است از خانواد? عَشقه Araliaceae که نام علمی آن Panax ginseng می باشد. ترکیبات شیمیایی این گیاه دارای گلوکوزیدهای استروئیدی به نام پاناکیلون، یک ساپونین به نام پاناکسوزید یا پاناکسین، مواد صابونی، یک اسانس روغنی فرار به نام پاناسین و یک هورمون و ویتامین B و ویتامین D، ترکیبات استیلنی، استرول ها و سرانجام یک گلوکوزید به نام جینسینگ می باشد. علاوه بر این جینسنگ سرشار از ویتامین‌های A ، B6 و فلز روی است. خواص و کاربرد جین سینگ گیاهی نیرو بخش بوده و در حفظ سلامتی بدن و هماهنگی فعالیت های حیاتی آن نقش به سزایی دارد. لازم به ذکر است که خواص این گیاه در ریشه آن وجود دارد.
خواص جینسینگ عبارتند از: * افزایش توان ذهنی * افزایش قدرت جسمانی * بهبود فعالیت حافظه * افزایش شادابی و نشاط * افزایش قدرت تحمل و پایداری * از بین بردن استرس * مقابله با پیری و عوارض آن * تقویت سیستم ایمنی بدن * تنظیم سوخت و ساز (متابولیسم) بدن * جلوگیری از سردرد * بهبود بی خوابی و بد خوابی * كاهش عوارض یائسگی * برطرف ساختن یا بهبود مشكلات جنسی * رفع خستگی، ضعف و بی حالی * افزایش قدرت سیستم قلبی و عروقی * تنظیم فشار خون (كاهش دهنده فشار خون در صورت بالا بودن آن و افزایش دهنده فشار خون در صورت پایین بودن آن) * تنظیم سطح قند خون بدن * مقابله با افسردگی * تقویت ‌کننده قوای عمومی بدن و به ‌ویژه تقویت ‌کننده توانایی جنسی مردان * کاهش میزان و شدت سرماخوردگی در فصل زمستان خواص فوق به دلیل وجود تركیباتی خاص به نام جینسینوساید( ginsenoside ) در ریشه این گیاه است.
هر چه ریشه این گیاه پیرتر شود، تجمع جینسینوسایدها نیز افزایش می یابد. لذا می توان گفت با افزایش تدریجی سن گیاه خواص درمانی و دارویی ریشه آن نیز افزایش می یابد. ریشه جینسینگ می تواند بیشتر از صدها سال زندگی كند. ولی به تدریج تغییراتی در ساختار آن حاصل می گردد. شواهد به دست آمده حاكی از آن است كه این گیاه برای از بین بردن آثار ناشی از خستگی و ضعفِ قوای ذهنی و جسمی موثر است و برای درمان بیمارانی كه از دردهای سینه (بیماری های ریوی) شكایت دارند نیز پیشنهاد می شود. همچنین این گیاه قادر به از بین بردن تومورها و افزایش طول مدت زندگی افراد است.
.

جزئیات آگهی

موبایل
09132282239
تلفن
03133391845
زمان تماس
8 صبح تا 2 بعدازظهر
ایمیل
fazel2010@gmail.com
آدرس
اصفهان - خیابان امام خمینی
کد آگهی
33271
دسته بندی
پزشکان » پزشک طب سنتی
موقعیت آگهی
اصفهان » همه شهر ها
موقعیت
اصفهان » همه شهر ها
تعداد بازدید
619
تاریخ درج
۱۳۹۷/۱/۲۲
تاریخ بروز رسانی
۱۳۹۷/۱/۲۳

کلمات کلیدی

آگهی دهنده

عسل شهدینه گلها

صفحه شخصی کاربر(7 آگهی)

موبایل
09132282239
ایمیل
fazel2010@gmail.com
لوگوی آگهی90

سایت آگهی90 یک شتاب دهنده تبلیغاتی میباشد که صرفا جهت نمایش آگهی ها و تبلیغات کاربران فعالیت دارد.در این سایت هیچ گونه خرید و فروش کالا وجود ندارد این سایت جهت تبلیغات کسب و کارهای مختلف , محصولات و خدمات میباشد.

نماد اعتماد logo-samandehi
تماس با ما
می توانید نظرات و پیشنهادات خود را از طریق فرم تماس با ما برای ما ارسال کنید.
ایمیل: info [@] agahi90.ir
شماره تماس: 8647 - 269 - 0914
طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع برعهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.

این سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های ایرانی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای آگهی90 محفوظ است

وبتینا طراحی سایت، وبتینا
تصویر آیکن بگراند