عضویت در سایت درج آگهی بدون عضویت
بلیط هواپیما ویدیو آگهی90 کارآفرینی - افزایش فروش - پولدار شدن تبلیغات 30
جستجوی پیشرفته
دسته بندی نیازمندی ها
تعرفه آگهی ویژه
کانال تلگرام آگهی90
به پرداخت,آگهی90
مسابقه
rss feed
فروشگاه اینترنتی

آمار کل بازدید

AmazingCounters.com

Powered by Agahi90.iR 
2017


انواع رابط های فیبر نوری (پیگتیل و پچکورد)

انواع-رابط-های-فیبر-نوری-(پیگتیل-و-پچکورد) شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) ارائه کننده ی انواع پیگتیل و پچ کورد فیبر نوری (Fiber Optic Pigtail & Patch Cord)، آداپتور سیمپلکس و داپلکس فیبر نوری (Fiber Optic Simplex & Duplex Adapter) و تضعیف کننده فیبر نوری (Attenuator) می باشد.
پیگتیل فیبر نوری
پچکورد فیبر نوری
پیگتیل سینگل مود
پیگتیل مالتی مود
پچکورد سینگل مود
پچکورد مالتی مود
تولید پیگتیل و پچکورد فیبر نوری
تولید پیگتیل و پچکورد سینگل مود
تولید پیگتیل و پچکورد مالتی مود
پچ کورد SC-SC
پچ کورد SC-LC
پچ کورد SC-FC
پچ کورد SC-ST
پچ کورد LC-LC
پچ کورد LC-FC
پچ کورد LC-ST
پچ کورد FC-ST
پیگتیل فیبر نوری LC مالتی مود
پیگتیل فیبر نوری LC سینگل مود
پیگتیل فیبر نوری SC مالتی مود
پیگتیل فیبر نوری SC سینگل مود
آداپتور فیبر نوری
آداپتور ثابت و هیبرید
آداپتور SC
آداپتور LC
آداپتور FC
آداپتور ST
آداپتور DIN
آداپتور سیمپلکس
آداپتور داپلکس
سیمپلکس و داپلکس
اتنییتور فیبر نوری
تضعیف کننده مخابراتی
تضعیف کننده فیبر نوری
Patch Cord SC-SC
Patch Cord SC-LC
Patch Cord SC-FC
Patch Cord SC-ST
Patch Cord LC-LC
Patch Cord LC-FC
Patch Cord LC-ST
Patch Cord FC-ST
SC Pigtail
LC Pigtail
FC Pigtail
ST Pigtail
Pigtail
simplex
duplex
Attenuator
Single Mode
Multi Mode
SC Adapter
LC Adapter
FC Adapter
ST Adapter
oxintelecom[.]net

اطلاعات آگهی دهنده

نام: امیر علی پور مشاهده اطلاعات آگهی دهنده


برای ارسال پیام به آگهی دهنده کلیک کنید


موبایل: 09127077813


تلفن: 02188851270


زمان تماس: 8 صبح تا 6 بعدازظهر


ایمیل:


یاهو: yahoo_messenger


آدرس: تهران، خ ولیعصر، خ مطهری، خ لارستان، ک افتخاری نیا شرقی، پ 12، واحد 8

اطلاعات آگهی

کد آگهی: 16037


دسته بندی: كامپيـوتر » خدمات اينترنت و شبكه


موقعیت آگهی:تهران » تهران


وبسایت: -----


تعداد بازدید: 234


قیمت: ----


تاریخ درج: ۱۳۹۶/۹/۱۶


تاریخ بروز رسانی: ۱۳۹۶/۹/۱۶


نظر خود را ارسال کنید





[نظر شما پس از تایید مدیر نمایش داده می شود.]


آگـهـی هـای ویژه گــروه خدمات اينترنت و شبكه
6
طراحی-و-تولید-دکل-مهاری-g65-و-g80-فروش-ویژه طراحی و تولید دکل مهاری G65 و G80 فروش ویژه

مجموعه فنی و مهندسی نعیمی یکی از تولیدکنندگان انواع سازه های فلزی و دکل های مخابراتی در ایران می باشد. این مجم...

نعیمی 88908100 - 88854450
5
فروش-ویژه-وایرلس فروش ویژه وایرلس

اینترنت پر سرعت

سپهرانلاین 56368888-56367777

آگـهـی هـای ویژه گــروه كامپيـوتر
6
فروش-پرینترهای-hp فروش پرینترهای hp

فروش پرینتر hp- فروش پرینترهای hp -تعمیر پرینتر hp

6
تعمیرات-پرینتر"4-ماه-گارانتی" تعمیرات پرینتر"4 ماه گارانتی"

تعمیرات پرینتر ( مکانیکی و الکترونیکی ) در کلیه برندها در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه ممکن همراه با گارا...

مهندس جوادی 88948965 - 88949651 - 88949331
5
گروه-شرکتهای-نرم-افزاری-شیوا گروه شرکتهای نرم افزاری شیوا

تولید کننده نرم افزارهای مدیریتی

4
سئو-سایت-در-گروه-مشاوران-بازاریابی-اینترنتی-جَم سئو سایت در گروه مشاوران بازاریابی اینترنتی جَم

سئو سايت و بهينه سازي سايت : به تمامي فعاليت ها و اقداماتي که در جهت بالا بردن رتبه سايت در موتوري هاي جستجوگر...

4
اتوماسیون-حضور-و-غیاب-مدارس اتوماسیون حضور و غیاب مدارس

اتوماسیون حضور و غیاب مدارس

1
تعمیرات-پرینتر(100%-تضمینی) تعمیرات پرینتر(100% تضمینی)

تعمیرات موبایل در مجهزترین مرکز تعمیرات در کشور با حضور کادری مجرب ، متخصص و متعهد در کوتاهترین زمان و با کمتر...

0
هوش-تجاری-(bi) هوش تجاری (BI)

هوش تجاری (BI) بعنوان نرم افزار برای تحلیل داده ها و استخراج سریع نتایج مورد نظر همواره رویکردی بوده است

پروجان 02177971706
0
استقرار-epm-با-پراجکت-سرور استقرار EPM با پراجکت سرور

استقرار EPM بر مبنای فناوری پراجکت سرور ۲۰۱۳ و Nintex For Project 2013 پایه گذاری شده و به عقیده بسیاری از کار...

پروجان 02177971706
0
استقرار-شیرپوینت استقرار شیرپوینت

مایکروسافت شیرپوینت به عنوان یکی از محبوبترین و کاراترین پلتفرم های موجود در زمینه طراحی و پیاده سازی راهکاره...

پروجان 02177971706
0
طراحی-وب-سایت-متناسب-با-بدجه-شما طراحی وب سایت متناسب با بدجه شما

ثبت دامنه رایگان + ثبت هاست + طراحی وب سایت

نماد اعتماد
مارا درگوگل محبوب کنید
 
پشتیبانی آگهی90 پرچم ایران